שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש בפיננסים: ניתוח דיגיטלי של הדו"ח מקרן פנסיה

   התרעות לנייד על כביש מסוכן, כלי דיגיטלי המסייע בקריאת הדו"ח מקרן הפנסיה ואפשרות לעגל את סכום הרכישה באשראי, כתרומה - חדש על המדף הפיננסי

   התרעה לנייד

   חברת הביטוח AIG הכריזה על יוזמה ארוכת טווח לקידום נהיגה בטוחה בשיתוף פעולה עם WAZE. משתמשי האפליקציה יקבלו התרעות לנייד כשהם מתקרבים לכבישים מסוכנים או סכנות בכביש.

    

   כמו כן, יישלחו התרעות בסמוך לאזורים עם ריכוזי ילדים כגון גנים ובתי ספר. התכנית גם תעודד נהגים לעשות עצירות התרעננות במיוחד בנסיעות ארוכות, וכן לשמור על סבלנותם בפקקי תנועה.

    

   גיל שגיב, סמנכ"ל השיווק מ- AIG: ״החברה החליטה לשתף פעולה עם WAZE, אשר נענתה לאתגר וסייעה לנו למפות את האירועים והמקומות הדורשים תשומת לב בעת הנהיגה".

    

   ניתוח הדו"ח מקרן הפנסיה

   "גט פנסיה" המציעה קבוצות רכישה דיגיטליות לפנסיה בדמי ניהול זולים יותר, משיקה כלי לניתוח הדו"חות השנתיים מקרן הפנסיה.

    

   בעזרת הפיצ'ר, שזמין באתר ובאפליקציה, ניתן לצלם את הדו"ח השנתי ולשלוח לGetpensia. לאחר תהליך מהיר, שלא יעלה על 24 שעות, מקבל המשתמש ניתוח של הדו"ח השנתי בדגש על נקודות החולשה – דמי הניהול וביטוחים שונים.

    

   אתר חדש למבוטחים

   קבוצת מנורה מבטחים השיקה את מתחם 'המידע האישי' החדש באתר האינטרנט של הקבוצה, המרכז במקום אחד את כל המידע בנושאי ביטוח, חיסכון, פנסיה וגמל הקיים ללקוח בקבוצה.

    

   אתר המידע האישי מאפשר הצגה כוללת של החסכונות, הביטוחים והכיסויים השונים.

    

   באמצעות המידע המוצג באתר יוכלו לקוחות הקבוצה לקבל מידע מפורט על סטטוס הטיפול בתביעותיהם, סטטוס פניותיהם למוקדי השירות והסוכנים, סטטוס הלוואות שנלקחו מקבוצת מנורה מבטחים וכן לצפות בדוחות רבעוניים ושנתיים.

    

   עיגול לטובה

   חברת כרטיסי האשראי כאל, מצטרפת לעמותת "עיגול לטובה" ותאפשר ללקוחותיה לתרום מדי חודש סכום כסף קטן עבור מטרה חברתית מוגדרת מראש – לבחירת הלקוח.

    

   לקוחות כאל שיבחרו להצטרף ל"עיגול לטובה" יוכלו לעגל כל קנייה שיבצעו בכרטיס לשקל הקרוב, וההפרש החודשי יועבר ליעדים חברתיים הקרובים לליבם, בהתאמה אישית.

    

   על פי נתוני "עיגול לטובה", ממוצע התרומה החודשי של 150 אלף הישראלים שהצטרפו ליוזמה עומד על כ-4 שקלים, ו-100% מכספי התרומות מועבר ליעד שבחרו.

    

   יזמות בגיל השלישי

   "יזמות בגיל השלישי – עסקים קטנים לאנשים גדולים" הוא ספר עיון והדרכה חדש מבית הוצאת מדיה 10, המסביר לקוראים באמצעות דוגמאות וכלים מעשיים כיצד ניתן לעבור מסטטוס הפנסיונר לסטטוס של יזם.

    

   מחברי הספר, איתן ליטוין וגי דיין, מבקשים בעזרת הספר החדש לסייע לקוראים בני הגיל השלישי להגשים את חלומם.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים