שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
    זירת הקניות
    הפועל אשקלון תחגוג עלייה בהרצליה?
    ליגה לאומית: הקבוצה של יובל נעים רוצה להצטרף למ.ס אשדוד ולהשיג את הכרטיס השני לליגת העל. הפועל פ"ת תנסה לעצור את ההידרדרות אחרי שב-17 המשחקים האחרונים ניצחה רק שלוש פעמים

    השאלה היחידה שנשארה לא פתורה בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית היא זהות העולה שתצטרף למ.ס אשדוד בליגת העל. מחר (ו', 16:00) הקבוצה של יובל נעים מגיעה להרצליה ויכולה להשיג גם היא את הכרטיס לליגת העל. אם זה יקרה, שני המחזורים הנותרים יהיו לפרוטוקול בלבד.

     

    • לטבלת הליגה הלאומית

     

    המחזור ה-35 יתחלק לשניים כשהפלייאוף התחתון יתקיים כולו ביום שני ושם המתח והדרמה יימשכו כנראה עד הסוף.

     

    היא כבר עלתה ליגה. מ.ס אשדוד (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
    היא כבר עלתה ליגה. מ.ס אשדוד(צילום: אורן אהרוני)

     

    מכבי הרצליה – הפועל אשקלון (שישי, 16.00, הרצליה)

    רק ניצחון של הרצליה ישאיר סיכויים לקבוצה של אריאל שיימן להישאר בתמונת העלייה. כל תוצאה

    אחרת תסיים את הסיפור מבחינתה. מה שבטוח יקרה זה שהרצליה תעשה קופה יפה, מאחר ואוהדים רבים יגיעו מאשקלון בתקווה לעשות את הדרך חזרה הביתה בצפירות.

     

    הפועל פ"ת – אחי נצרת (שישי, 16.00, המושבה)

    בהפועל פ"ת עדיין מקווים לעלייה... של קבוצת הנוער. האוהדים יכולים להתנחם בה אחרי שהעפילה לגמר הגביע והדיחה בדרך את האלופה מכבי חיפה. הקבוצה הבוגרת לעומת זאת צנחה למקום השישי עם מאזן מביך של שלושה ניצחונות ב-17 משחקים האחרונים, בהם הפסידה שבע פעמים. אחי נצרת, מנגד, תנסה לקטוע רצף של ארבעה הפסדים.

     

    הפועל ר"ג – מ.ס אשדוד (שישי, 16.00, איצטדיון ר"ג)

    המארחת, שניצחה בכל שלושת משחקיה האחרונים, תנסה להנחיל למוליכה והעולה הטרייה הפסד אחרי שישה משחקים בלי - ואולי לסיים במקום השלישי המכובד.

     

    רוצה להצטרף לאשדוד. ברוך דגו (צילום: אבי רוקח) (צילום: אבי רוקח)
    רוצה להצטרף לאשדוד. ברוך דגו(צילום: אבי רוקח)

     

    הפועל קטמון – בני לוד (שישי, 16.00, טדי)

    קטמון אמנם לא תעלה כבר, אבל הקבוצה של פרדי דוד יכולה בהחלט להרגיש סיפוק לאור העונה הטובה שהייתה לה - להבדיל מהיריבה העירונית, הפועל ירושלים, שיכולה לרדת ליגה. היא תפגוש את מי שאפשר להכתיר לאכזבת העונה, אחרי שצברה ארבע נקודות בלבד מתוך 33 אפשריות.

     

    ביום שני יתקיימו שאר המשחקים: הפועל ירושלים – נצרת-עילית (19.00, טדי), הפועל ראשל"צ – מכבי יבנה (19.00, הברפלד), עירוני רמה"ש (עם מאמן חדש - עידן בראון) – הפועל עפולה (19.00, גרונדמן), מכבי קריית-גת – בית"ר ת"א/רמלה (19.00, רמלה).

     

    לפנייה לכתב/ת
     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    מומלצים