שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מיקי קם: "לא צריכה לשמוע שאני מדהימה"

  היא כבר התחילה את העשור השביעי בחייה, אבל אפילו הנכדים יודעים שלעולם לא תהיה "סבתא במשרה מלאה", אלא קודם כל שחקנית. מיקי קם נהנית להתרוצץ בין "בנות הזהב" לתיאטרון, ו"לא מסכימה עם הטענה הזאת שזורקים שחקנים מבוגרים בגלל הגיל". ראיון

  חמש בבוקר, מיקי קם כבר מתחילה את צילומי סדרת הטלוויזיה "בנות הזהב", היא מסיימת בשעות הערב המוקדמות ומיד לאחר מכן יוצאת להופיע בהצגות ברחבי הארץ, את היום שלה היא מסיימת לעתים רק אחרי חצות. קם, שכבר התחילה את העשור השביעי בחייה, לא חוששת להמשיך לעבוד. יותר מכך - היא רק שואפת לכמה שיותר עבודה. אפילו אם המשמעות היא לוותר על זמן עם הנכדים.

   

   

  הראיון עם קם מתקיים כשהיא בעיצומן של ההכנות לטקס פרסי התיאטרון שיתקיים ביום שישי הקרוב, בו היא מועמדת באותה קטגוריה מול קידר, על משחקה בהצגה "בילי שוורץ" בתיאטרון חיפה, זאת במקביל להצגה בכיכובה שרצה כבר כ-300 פעמים - "מיקי קם דוט קום". "מה אכפת לי אם מישהו מעריך את העבודה שלי או לא", היא מוסיפה, "אני פועלת במפעל ייצור. יש למקצוע הזה יתרון של הנאה וזה על הכיפאק, וכשאני עושה תפקיד מסוים והקהל מצביע ברגליים כיף לקבל את ההערכה הזאת, אבל אני לא צריכה לשמוע 'וואו איזו מדהימה'".

   

  "נותנות בראש מגיל 20". הקאסט של "בנות הזהב" (צילום: יוסי צבקר) (צילום: יוסי צבקר)
  "נותנות בראש מגיל 20". הקאסט של "בנות הזהב"(צילום: יוסי צבקר)
  בחירת התפקידים שלך השתנתה לאורך השנים?

  "מאוד. כשהילדים היו צעירים יותר, היו הרבה תקופות בהן סירבתי לתפקידים. היה קשה יותר לעזוב אותם, והייתי מסכימה רק אם התפקיד היה ממש בדמי. היום זה אחרת, הילדים גדלו ואני סבתא, אבל לא במשרה מלאה - כי אני שחקנית במשרה מלאה. סבתא נורא רוצה לשמור על הנכדים אבל יש לה הצגה, מה לעשות? הם מבינים. אני לא נעשיתי פתאום שחקנית באמצע החיים, הם גדלו לתוך זה. ארבעים שנה אני נוסעת לפריפריות, כל יום אני במקום אחר, אם הייתי מקבלת שקל על כל קילומטר שאני נוסעת, הייתי מאוד עשירה".

   

  גילה אלמגור אמרה שהשחקנים "מכתתים רגליים לפריפריה". תסכימי להופיע בכל מקום בארץ?

  "בטח, לכל תיאטרון שמכבד את עצמו יש כמות לא מבוטלת של מנויים, אחרת לא הייתה לנו עבודה. אני אופיע בכל מקום, לא משנה איפה".

   

  גם בהתנחלויות?

  "כן. אין לי בעיה עקרונית או מצפונית. אני מופיעה בכל מקום בארץ, אתמול הייתי בגן שמואל. מחרתיים בנהריה".

   

  "אופיע בכל מקום". מיקי קם (צילום: יוסי צבקר) (צילום: יוסי צבקר)
  "אופיע בכל מקום". מיקי קם(צילום: יוסי צבקר)
   

  את מצליחה גם לנוח לפעמים?

  "זה נחמד לשבת בבית מול הטלוויזיה, אבל כשזה קורה יותר מיום או יומיים, אני מתחילה להשתגע. הייתי עכשיו שלושה שבועות בחופש, נסעתי עם בעלי לפירנצה לשבוע ואחר כך נחתי עוד שבועיים. היה כיף לא נורמלי. כשתוך כדי החופשה אתה יודע שאחר כך אתה חוזר לעבוד, זה כיף. אבל כשאתה יושב בחופשה ארוכה מדי ולא יודע מה הולך להיות הלאה - זה לא נחמד. למזלי לא הייתי מעולם בסיטואציה הזאת".

   

  בעונה החמישית של "בנות הזהב", שתעלה בשבת (22:00, ערוץ 10) ובה משחקת קם לצידן של רבקה מיכאלי, תיקי דיין, ורבקה מיכאלי - היא תשוב לגלם את דמותה של רותי, שתנסה הפעם לדגמן עבור צייר. "בנות הזהב זו יצירת פאר. כולנו באמצע חיינו, וכולנו בשיאנו. הרי אף אחת מאיתנו לא עשתה קאמבק, כולנו נותנות בראש מגיל 20 בערך ועד היום, כשרב'קלה מנצחת על כל הפרויקט זה כיף".

   

  נשארתן חברות?

  "כל אחת מאיתנו פגשה את השנייה בצומת כזאת או אחרת על הבמה ואנחנו חברות טובות מאוד. חנה ואני ממש ממש מחוברות. עוד מימי 'גבעת חלפון'".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי צבקר
  מיקי קם ב"בנות הזהב"
  צילום: יוסי צבקר
  לאתר ההטבות
  מומלצים