שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "שילמתי להורים של דודו כדי שיגמרו את החודש"

  חצי שנה אחרי שפוטר, מנהלו לשעבר של דודו אהרון אייל מלכא סוגר איתו חשבון. בראיון למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" הוא נותן את גרסתו לסכסוך הדרמטי במשפחת הכוכב: “הוא לא תומך בהוריו שעובדים בניקיון, ארוסתו הרחיקה אותו מכולם"

  מכתב הפיטורים מדודו אהרון הגיע למנהלו האישי אייל מלכא בדצמבר האחרון. מכתב קר, רשמי, ללא שום הודעה מקדימה. באותו בוקר עוד הציע מלכא לאהרון, בתמימות, שירכוש עבורו ועבור בת זוגו שני כרטיסי טיסה לתאילנד לקראת יום הולדתו הקרוב של הזמר. אהרון לא ענה להודעה. התשובה הגיעה אחרי כמה שעות בדואר רשום.

   

  דודו אהרון והארוסה שיר רוזנבלום ()
  דודו אהרון והארוסה שיר רוזנבלום

   

  "הגיע שליח שמסר מכתב מעורך דין", מספר מלכא, האיש שבנה את אהרון מאפס, בראיון שיתפרסם מחר במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות". "פתחתי קצת את המעטפה ואני רואה את הכותרת. הנדון: 'דודו אהרון, סיום התקשרות'. לא המשכתי לקרוא. ראיתי חושך בעיניים, קיבלתי בום בלב. כמעט נפלתי".

   

   מלכא, שתובע כעת 10 מיליון שקל מאהרון, מאמין שהשבר עם הזמר התחיל לפני שנה וחצי, כשהחל לצאת עם שיר רוזנבלום, ארוסתו הטרייה. "דודו לא עושה מהלכים לבד", קובע מלכא, "צריך מישהו שיניע אותו. החברה שלו מנוווטת אותו לפי רצונה. דודו היום הוא בובה על חוט. היא עומדת מאחורי כל המהלכים שלו. היא הרחיקה אותו מהמשפחה שלו, מהחברים שלו, ממני".

   

  צפורה אהרון. "אמרתי לו 'תדאג לאמא שלך'" (צילום: אור גפן) (צילום: אור גפן)
  צפורה אהרון. "אמרתי לו 'תדאג לאמא שלך'"(צילום: אור גפן)

   

  לדברי מלכא, הוא תמך גם במשפחתו של אהרון במהלך השנים. "כשאבא של דודו בא אליי הראיתי לו את כל החשבוניות. אמרתי לו 'שמרתי על הבן שלך כל החיים, לא הסתבך באף פרשייה, בניתי לו תדמית של ילד טוב, ואתה יודע שהבן שלך לא קל, ושיש לו עין צרה. הבן שלך חוסך עליך 600 שקל ארנונה! כמה פעמים הוצאתי אותך מחובות, נתתי לדודו כסף שיעביר לך כדי שתגמרו את החודש? הייתי אומר לדודו 'תדאג לאמא שלך, מה אתה נותן לה לעבוד כמנקה תמורת 3,000 שקל לחודש ומה אתה נותן לאבא שלך לעבוד כמנקה רחובות? אתה רואה את אייל גולן או משה פרץ נותנים להורים שלהם לעבוד ככה?' אלפי שקלים נתתי להורים שלו על חשבוני. אבא של דודו התחיל לבכות שם וירד לנשק לי את הרגליים. הוא התחיל לצעוק לציפורה 'הבן שלך עם השיגעונות שלו, מה הוא עושה? הוא כפוי טובה'. אז הם הלכו אליו לדבר איתו בבית בגבעתיים ודודו לא נתן להם להיכנס אליו לדירה. הם התקשרו אליי משם בבכי.

   

  אייל מלכא. "אלפי שקלים נתתי להורים שלו" (צילום: יונתן בלום, "ידיעות אחרונות") (צילום: יונתן בלום,
  אייל מלכא. "אלפי שקלים נתתי להורים שלו"(צילום: יונתן בלום, "ידיעות אחרונות")
   

  "התברר ששיר אמרה לשומר בבניין לא להכניס את ההורים של דודו. אז דודו ירד למטה, הוציא את ההורים מהלובי של הבניין, והם דיברו בחוץ. אבא שלו סיפר לי שהוא ניסה לנזוף בו ואמר 'איך אתה לא מכבד את ההורים שלך? משאיר אותנו בחוץ בקור?' דודו דחף אותו וניסה להוריד לו ראסיה לפנים".

   

  מוטי קהירי, עורך דינו של אהרון, מסר בתגובה: "לאחר אינספור ניסיונות כושלים מצד אייל מלכא לחזור לעבודה משותפת, נראה שהוא החליט לנסות להתנכל לאהרון באופן מכוון וברור, תוך הפצת שקרים ובדיות. החלטתו של אהרון לעזוב את מלכא נבעה מחוסר היכולת והאימפוטנציה המקצועית שלו. דודו אהרון תמך וממשיך לתמוך בבני משפחתו, ואת ענייניו המשפחתיים ינהל באופן פרטי ולא בתקשורת".

   

  הכתבה המלאה מחר ב"7 לילות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דניאל חנית
  דודו אהרון. "בובה על חוט"
  צילום: דניאל חנית
  צילום: יונתן בלום, "ידיעות אחרונות"
  אייל מלכא
  צילום: יונתן בלום, "ידיעות אחרונות"
  לאתר ההטבות
  מומלצים