שתף קטע נבחר

הג'וב החדש של סיידוף: יועץ בינוי במד"א

סמנכ"ל משרד ראש הממשלה, שהמשטרה מייחסת לו חשדות לעבירות מרמה והפרת אמונים בפרשת מעונות רה"מ, ממשיך לקבל את שכרו במלואו על אף השעייתו. כעת יש לו תעסוקה חדשה. מד"א: התקבלו כל האישורים הנדרשים

 

עזרא סיידוף (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
עזרא סיידוף(צילום: גיל יוחנן)

עזרא סיידוף שימש סמנכ"ל במשרד ראש הממשלה עד ספטמבר האחרון, כאשר החלה חקירתו והוא הושעה על ידי נציבות שירות המדינה - אולם לפי גורמים במשרד הוא ממשיך להיות המושך בחוטים, ובהתאם לכך גם תנאיו לא נפגעו.

 

סיידוף המושעה מקבל את שכרו במלואו, אך לא נהנה מכלי רכב צמוד, ולטענת גורמים במשרד ראש הממשלה, מקורבים לראש הממשלה נתניהו ביקשו ממנכ"ל מגן דוד אדום אלי בין לדאוג לו לתעסוקה. כך, הם טוענים, הפך סיידוף ליועץ בינוי של מד"א - תפקיד שאותו הוא ממלא אמנם בהתנדבות וללא שכר, אך נהנה מרכב צמוד וממכשיר טלפון סלולרי מטעם הארגון.

 

עוד טענו הגורמים כי לסיידוף לא מונה מחליף במשרד ראש הממשלה חרף הבעיות האדמיניסטרטיביות שנגרמות בשל כך, וזאת מתוך רצון שלא להכעיסו כדי שלא יסכים לשמש עד מדינה נגד רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו.

 

ממד"א נמסר: "בטרם קבלתו להתנדבות ניתנו כל האישורים הנדרשים מהגורמים המוסמכים בשירות המדינה". מנציבות שירות המדינה נמסר: "אין צורך בהגשת בקשה למתן היתר לעבודה פרטית בתקופת השעיה".

 

עורך דינו של סיידוף, גדי טל, מסר בשמו: "הוא מתנדב במד"א ללא שכר ובתיאום מלא עם נציבות שירות המדינה. הוא אינו עובד במשרד ראש הממשלה, לא מאחורי הקלעים ולא לפניהם. הוא מקבל שכר ממשרד רה"מ בהתאם לחוק".

 

נגד סמנכ"ל משרד ראש הממשלה עזרא סיידוף יש ראיות לביצוע מעשים פליליים בארבע פרשיות של מרמה והפרת אמונים וסיוע לקבלת דבר במרמה, גם כן בפרשיות הזמנות האוכל, המטפלת והחשמלאי. נגד החשמלאי אבי פחימה התגבשו ראיות בגין זיוף וקבלת דבר במרמה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית שאבי
עזרא סיידוף
צילום: עמית שאבי
מומלצים