שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  במסעדת העירומים אין כניסה לשמנים

  חדש בטוקיו: מסעדה בעירום מלא. ההזמנות נעשות מראש, ובכניסה תחויבו להישקל - כדי לוודא שאתם עומדים בסטנדרטים

  בטוקיו תיפתח בחודש הבא "מסעדת העירומים" הראשונה של יפן, עם חוק דרקוני במיוחד בכניסה: הסועדים יישקלו ולא יורשו להיכנס אם ייקבע שהם שמנים מדי.

   

  מסעדות מסוג זה כבר קיימות בלונדון ובמלבורן, ועכשיו מסעדת "דה אמריטה" – ביטוי שפירושו "אלמוות" בסנסקריט – מתכוונת לקיים תקנות מחמירות גם היא, כולל תקנות נוקשות בכל הנוגע לגיל. רק לקוחות בגיל 60-18 יורשו להיכנס.

   

  "אם אתה שוקל 15 קילו יותר מהמשקל הממוצע לגובה שלך, אנחנו מבקשים ממך להימנע מלהזמין מקום אצלנו", נכתב ברשימת הכללים שפרסמה המסעדה באתר האינטרנט שלה. לפי הכתוב הלקוחות עשויים להידרש להישקל אם למארחים ייראה שהם אינם במשקל הרצוי, ואורחים שיימצא כי הם סובלים מ"עודף משקל" יתבקשו לעזוב.

   

  המסעדה תיפתח ב-29 ביולי ואת כל התשלומים יידרשו הלקוחות לעשות מראש בהרשמה באינטרנט. ברשימת הכללים נדרשים המבקרים גם לא להטריד סועדים אחרים

  על-ידי נגיעה בהם או דיבור עם סועדים אחרים. על לקוחות שנושאים קעקועים על גופם תיאסר הכניסה.

   

  אלה שיעמדו בדרישות הקפדניות של המסעדה יתבקשו להשאיר טלפונים סלולריים ומצלמות הרחק מהישג ידם. האורחים יוכלו לקנות כרטיס שעלותו 750$, המאפשר להם לקבל אוכל המוגש על-ידי גברים שריריים ולצפות בהופעות ריקודים של דוגמנים גברים. כרטיסי ארוחה שאינם כוללים הופעה יעלו בערך רבע מהמחיר הזה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים