שתף קטע נבחר

מה זה? "גולגולת של חייזר" על המאדים

חוקרי עב"מים ותופעות על-טבעיות טוענים בימים האחרונים כי מצאו תמונה של ראש על הכוכב האדום, וכי הוא יכול להיות שייך לחייזר או אולי אפילו לביגפוט האגדי

כל כמה זמן מתעוררת לה תיאוריית קונספירציה חדשה על דבר מה שנמצא על פני המאדים. לפעמים זה מבנים "שנבנו על ידי חוצנים", לפעמים חיות שונות ומשונות כמו מכרסמים וגורים קטנים, אך "התגלית" הנוכחית יכולה להפחיד גם אם תימצא על כדור הארץ.

 

 

חוקרי עב"מים ותופעות על-טבעיות טוענים בימים האחרונים כי מצאו תמונה של ראש על הכוכב האדום, וכי הוא יכול להיות שייך לחייזר או אולי אפילו לביגפוט האגדי. על פי החוקרים, ניתן לראות את הגילוי המרעיש בתמונות שצולמו על ידי הגשושית "קיוריוסיטי" של נאס"א הבוחנת את פני השטח של כוכב הלכת הצחיח.

 

ערוץ היוטיוב Paranormal Crucible, שלא פעם הואשם בפירוש מוטעה של תמונות מהמאדים ואף עריכה של התמונות, שחרר את הסרטון המדובר בשבוע שעבר, וקרא לו "גולגולת חייזר או סאסקואץ' (ביגפוט) נמצאה על מאדים". לצד הסרטון נכתב: "ממצא משונה נמצא במאדים והוא נראה כמו גולגולת גדולה, ללא ספק של משהו חייזרי. האם אלו שרידי סאסקואץ' או ייצור ביזארי מהמאדים?"

 

בסרטון נעשה זום אין על חפץ שהוא בצבע שונה מעט מהסביבה, כדי להבליט אותו, אך מומחים טוענים כי המניפולציה הזו בצבעים יכולה להטעות את הצופים. כמה גולשים טענו כי דווקא נראה שמדובר בקסדה או אולי אף בראשו של פסל של ציביליזציה קדומה. אך לצד הגולשים הרבים שלא השתכנעו, היו גם לא מעט שדווקא כן, והדיון בתגובות הולך ונמשך.

 

זו אינה הפעם הראשונה שחוקרי עב"מים מקשרים בין האגדה של הייצור ביגפוט לבין ממצאים שונים ומשונים בשמיים או בחלל החיצון. על פי תיאוריה אחת, ישנן תצפיות רבות של עב"מים מיד לפני תצפיות רבות של ביגפוט, וכי המפלצת האגדית היא למעשה חייזר שהגיע לכדור הארץ כדי לאסוף דגימות עבור כוכב אחר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מסך מיוטיוב
גולגולת?
צילום מסך מיוטיוב
מומלצים