שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  השכונה לדתל"שים מחוץ לעלון מועצת יש"ע
  הפרסומות לפרויקט המגורים "נווה דרור" במבוא דותן, המיועד לדתיים לשעבר, לא הוכנסו לעלון בתי הכנסת "יש"ע שלנו" של המועצה: "לא מתאים למתפללים"
  דווקא מועצת יש"ע, שמהותה לעודד בנייה בהתנחלויות, מסרבת לפרסם בעלון שלה את השכונה החדשה המיועדת לציבור הדתל"שי (דתיים לשעבר) בצפון השומרון. הסיבה היא שהעלון מופץ בבתי הכנסת ומיועד לציבור דתי, ולכן אין בו מקום לפרסום פרויקט נדל"ן שמופנה לציבור חילוני.

   

  מדובר בפרויקט המגורים שלווה בקמפיין מעורר המחלוקת של חברת "הרי זהב" בדבר הקמת שכונת "נווה דרור", המיועדת לזוגות צעירים, "דתיים לשעבר", ביישוב מבוא דותן שבצפון השומרון. על מודעות הפרסום לפרויקט נכתב: "דתל"שים, אם כבר אתם בדרך לגיהנום, למה שלא תגורו בינתיים בגן עדן?".  

  הפרסום גרר סערה בציבור הדתי-לאומי, והיו כאלה שלא הסכימו לשתף פעולה בפרסום המודעות של החברה היזמית.

   

  בשבת האחרונה אמנם התפרסמו המודעות בעיתונות הדתית וברוב עלוני השבת הנפוצים בקרב מתפללי בתי הכנסת בארץ, אך עדיין היו כאלה שסירבו בנימוק שהשכונה "מעודדת חזרה בשאלה".

   

  אחד מהעלונים בהם סרבו לפרסם את הפרויקט הוא "ישע שלנו", השייך למועצת יש"ע ונחשב פופולארי מאוד בציונות הדתית. שם הסבירו כי אין זה מתאים לתוכן של ציבור המתפללים.

   

  ממועצת ישע נמסר בתגובה: "עלון 'ישע שלנו' הוא עלון שמופץ בעשרות אלפי עותקים לכל בתי הכנסת ברחבי הארץ. קהל היעד של העלון הוא בתי הכנסת ויושביו והפרסומים בו מותאמים לקהל יעד זה".

   

  מנהל השיווק של "הרי זהב", שיבי פרומן, אמר בתגובה כי "הסערה שהשכונה החדשה יצרה מראה בדיוק את הצורך בשכונה הזאת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים