שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בפעם ה-3 בחייו: מושיקו זקוק לתרומת כליה

  עשור לאחר שעבר השתלת כליה שנייה, מושיקו שרון בן ה-21 זקוק לתרומת כליה נוספת. "30 איש כבר רצו לתרום, אבל נפסלו מסיבות שונות, אני זקוק לתרומת כליה כדי לחיות". צפו בסיפורו של מושיקו

  עשור לאחר השתלת הכליה השנייה בחייו, מושיקו שרון בן ה-21 שוב זקוק לכליה. את ההשתלה הראשונה עבר כבר בגיל 9, מתורם שהיה חתום על כרטיס אדי, ושנתיים אחר כך כבר נאלץ לעבור השתלה שוב.

   

  עשור אחר כך, כשחשב שכבר הגיע אל המנוחה והנחלה, הוא נאלץ לחזור שוב לרשימת הממתינים להשתלה. "אני יודע שזה לא פשוט, כבר היו 30 איש שרצו לתרום, אבל את כולם פסלו מכל מיני סיבות. אני זקוק לכליה מן החי, ומקווה שתימצא לי כליה במהירות".

   

  לחתימה על כרטיס אדי מקוון - לחצו כאן

   

  צפו במושיקו מספר על הרצון להעלאת המודעות לצורך בתרומת איברים: 

   

   

  קטע מהפוסט שכתב מושיקו

  "תבינו היום אני עושה דיאליזות כבר כמעט חצי שנה אני מאמין בניסים כמו שראיתם עברתי הרבה ניסים בחיים אני מחפש תורם כליה אני לא יכול להתמודד עם זה יותר.

   

  "כמה שאני לא מראה את זה וכל מי שרואה אותי ויודע מה אני עובר מתפלא איך אני מצליח לקום כל בוקר ולעשות כל יום מה שאני עושה ועוד הדיאליזות ועוד הלימודים המבחנים המשפחה החברים כל מה שמסביב ועם כל מה שאני עובר בסופו של דבר יוצא שאני זה שנותן כוח לאחרים בלי כוונה הם שואבים ממני את ההשראה.

   

  מושיקו ממתין לכליה בפעם ה-3 ( ) ( )
  מושיקו ממתין לכליה בפעם ה-3

   

  "כל הצרות שמספרים לי מתגמדות בעיניי אנשים אומרים קשה לי רעה לי בן אדם תעריך אתה לא רוצה לבלות דקה בלילה לבד בחושך בבית חולים מחובר לאלף צינורות אני עברתי מעל ל-20 ניתוחים בחיים שלי הייתי בין חיים למוות יותר מדיי פעמים כל מה שאני רוצה זה חיים נורמלים".
   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מושיקו שרון. זקוק לכליה בפעם ה-3
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים