שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מאבק באבו כביר על קבורת היוצאת בשאלה שהתאבדה
  אסתי וינשטיין, שעזבה את חסידות גור, לא עמדה בניתוק היחסים עם שש משבע בנותיה. אחרי שגופתה נמצאה, קרוביה החרדים רוצים לקחת את הגופה לקבורה בי-ם - אבל בתה וחבריה חוסמים את האמבולנס במכון לרפואה משפטית. הוצא צו מניעה עד החלטת בית משפט בעניין אחר הצהריים

   

  הקרב על פינוי גופתה של היוצאת בשאלה    (צילום: איתי בלומנטל)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  חברים וקרובים חוסמים את פינוי הגופה (צילום: איתי בלומנטל)
  חברים וקרובים חוסמים את פינוי הגופה(צילום: איתי בלומנטל)

  בתה וחבריה הקרובים של אסתי וינשטיין, שהתאבדה ונמצאה אתמול (א') באשדוד, מתרכזים הבוקר מחוץ למכון לרפואה משפטית בניסיון למנוע את העברתה לבני משפחתה החרדים שהתכחשו אליה מאז שיצאה בשאלה. הם חוששים שגופתה תילקח לקבורה בטקס דתי בירושלים - בניגוד לרצון שהביעה במכתב ההתאבדות. באמצעות עו"ד חוי אדמקר פנתה בתה החילונית לבית המשפט, שהוציא צו מניעה ולפיו הגופה לא תוצא מהמכון הפתולוגי עד קבלת החלטה אחר הצהריים.

   

  "אני רוצה שאימא תיקבר כמו שהיא ביקשה, במרכז הארץ עם פרחים ושירים", אמרה בתה תמי מונטג, שיצאה גם היא בשאלה והייתה היחידה מבין שבע בנותיה של המנוחה שלא ניתקה איתה את הקשר.

  אסתי וינשטיין
  אסתי וינשטיין

  בשבוע שעבר השאירה וינשטיין מכתב התאבדות שבו סיפרה על הקשיים שחוותה מאז שיצאה בשאלה, ורוב משפחתה - שנשארה בחסידות גור - ניתקה איתה את הקשר.

   

  במכתב ההתאבדות היא כתבה: "אני מבינה שאני חולה ותלותית ואני לא רוצה להמשיך ולהיות למעמסה עליכם. אל תשקיעו הרבה בטקס, משהו צנוע עם המון פרחים, ותזכרו שזה מה שבחרתי שהכי טוב בשבילי. גם אם תגידו שאני אנוכית, אני מקבלת בהבנה את חוסר ההבנה שלכם".

   

  הבת מונטג מעלה טענות קשות על ההתנהלות של בני משפחתה החרדים שהתעלמו ממנה לאורך השנים האחרונות: "אני רוצה שהשופט יקבע שאני אחליט על הקבורה של אימא שלי, כי אני היחידה שרשומה בצוואה שלה. עד ליום שאימא שלי נפטרה היא לא עניינה אותם. רק עכשיו כשהיא מתה היא פתאום הפכה לבת שלהם, לאימא שלהם ולבת משפחה. זה מזעזע ומחריד. לא אכפת לי שיהיה גם טקס דתי עם קדיש, אבל אני לא מוכנה שייקחו לי את אימא שלי ויעשו בה מה שהם רוצים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מאבק באבו כביר על קבורת היוצאת בשאלה שהתאבדה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים