שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גיא מרוז: "לא סובלים אותי ואת אורלי כי הצלחנו מדי"
  גיא מרוז ואורלי וילנאי שבים למסך לאחר היעדרות בגלל מצבה הבריאותי, וכהרגלם - מעדכנים בהתפתחויות. "אחרי התקפי הלב שהיא עברה יודעים מה יש לה, ואפשר לחיות עם זה", אומר מרוז בראיון ל"7 לילות" של "ידיעות אחרונות"

  אחרי שבועות רבים של היעדרות לאור מצבה הבריאותי של אורלי וילנאי, חוזרים וילנאי וגיא מרוז לתוכנית הבוקר של ערוץ 10. "שלומה של אורלי מצוין", מספר מרוז בראיון שיפורסם בשישי הקרוב במוסף "7 לילות". "מסתבר שאחרי שמונה שנים שהיא עברה התקפי לב והתקפות אסטמה שהובילו אותה לבתי חולים, ואפילו שלבקת חוגרת באמצע, שהכל מתקשר לדבר אחד: תסמונת צ'רג־שטראוס, מחלה אוטו־אימונית, שיש לשני אנשים מתוך מיליון. אז אלה הבשורות הרעות. והטובות: שיודעים מה יש לה. ואפשר לחיות עם זה. אם זה טיפול בסטרואידים, שאורלי לא מוכנה לקחת, או תרופה ביולוגית, שזה מה שהיא מקבלת לווריד. סיכוי טוב שזה יפתור את הבעיה".

   

  "כשאני נכנס עם אישה למעלית לבד, אני בפאניקה". גיא מרוז ()
  "כשאני נכנס עם אישה למעלית לבד, אני בפאניקה". גיא מרוז

  זה שנה וחצי שבני הזוג נותנים בית לילד בן שלוש וחצי, יליד הארץ ממוצא אריתראי. "והסיכוי שהוא יילקח מאיתנו תמיד קיים", אומר מרוז בראיון. "והמחשבה על זה בלתי נסבלת. אבל חיים עם זה". ההחלטה לאמץ ילד אריתראי לא תמיד פשוטה. "היה ילד שאמר לו, 'למה אתה שחור', ואת השיחה הזו כבר עברנו. אני מניח שעוד יקרה הרבה. ואני מפחד מעצמי. כי אני אהיה אכזר נורא. הגזענות הזו גם ככה מוציאה אותי מדעתי, אז כלפי הילד שלי? זה יקרע אותי".

   

  "הסיכוי שיקחו מאיתנו אותו תמיד קיים". גיא, אורלי ובנם (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
  "הסיכוי שיקחו מאיתנו אותו תמיד קיים". גיא, אורלי ובנם(צילום: רפי דלויה)
   

  בראיון מדבר מרוז גם על האופק הפוליטי, שלו ושל בת זוגו: "אורלי הייתה יכולה להיות היום חברת כנסת מכהנת. היא קיבלה הצעה עם מיקום, בלי פריימריז, במפלגה גדולה, והחלטנו לרדת מזה. הזירה הזאת בעיקר מגעילה אותה. אני יותר שם, ושם זה לא הכנסת, אלא הממשלה. זה המקום לשנות בו דברים".

   

  ומה עם הברנז'ה המקצועית? גם עליה יש למרוז לא מעט השגות. "לא סובלים אותי ואת אורלי בברנז'ה כי הצלחנו מדי", הוא מצהיר. "לא רק שהצלחנו מדי, אנחנו גם חיים יחד, ולא יכולים אחד בלי השני. ואז מגיע סיפור החשיפה, 'איך הם כאלה רודפי פרסום'. אני רודף פרסום? אני יותר מפורסם מאלוהים יודע מה, זה בטח לא בא משם".

   

  אורלי וגיא מודיעים על אימוץ בנם בתוכנית הבוקר    ( )

  אורלי וגיא מודיעים על אימוץ בנם בתוכנית הבוקר    ( )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  אבל עם כל הביטחון העצמי המופגן, באים גם הפחדים. "כשאני נכנס עם אישה למעלית לבד, אני בפאניקה. כי נגיד שפיטרתי אותה פעם, היא יכולה לצאת מהמעלית ולהגיד מה שתגיד. באותו רגע נגמרים חיי, לא משנה מה אוכיח אחר כך. מצד שני הנשים צודקות. הן מחזירות על שנים ארוכות שגברים התנהגו כמו שהתנהגו״.

   

  הראיון המלא יפורסם בשישי הקרוב במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות"

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גיא מרוז. "אני ואורלי לא יכולים אחד בלי השנייה"
  לאתר ההטבות
  מומלצים