שתף קטע נבחר

תערוכת סודות הים: בואו לצלול אל האטרקציה הכי מרתקת הקיץ

מחפשים מה לעשות עם הילדים בקיץ? הנה התשובה: קחו אותם לתערוכת "סודות הים" במכון ויצמן. מעניינת, מרתקת, אינטראקטיבית ואפילו תוכלו להתהדר בעובדה שביליתם עם הילדים בקיץ במכון ויצמן.

  

 (צילום: נמרוד סונדרס) (צילום: נמרוד סונדרס)
(צילום: נמרוד סונדרס)

 

בין המוצגים המרכזיים בתערוכה שמציעה מבט מעמיק אל העולם התת-ימי ואל יחסי הגומלין של בני האדם עם עולם זה: ספינת ענק דו-קומתית, אקווריום משוכלל עם מיקרוסקופ שדרכו תוכלו להביט מקרוב בדגי "נמו" (שושנונים) ג'ירוסקופ להדמיית ניווט בים, סיפורם של המכתבים האבודים בבקבוקים והכול בשילוב עם פעילות יצירה, משחק והכרות עם עולם המדע המיועד לכל המשפחה.

 

כל מוצג ילווה בסיפור ובהסבר מדעי מעמיק על סודות הים הנסתרים ביותר. כמו כן, לראשונה, יוצגו מחקרים עדכניים ממכון ויצמן למדע העוסקים בעולם הים.

 

בנוסף יתקיימו הפעלות לילדים, כמו "מכתב בבקבוק" והכנת דגם סירה שיוכלו להשיט בבריכה. במסגרת התערוכה יתקיימו סיורים מודרכים בהנחיית צוות המדריכים המקצועי של גן המדע.

 

 (צילום: נמרוד סונדרס) (צילום: נמרוד סונדרס)
(צילום: נמרוד סונדרס)

 

המבקרים בתערוכה יוכלו ליהנות באותו כרטיס גם מתצוגת הקבע של גן המדע, הכוללת כתשעים מוצגים על פני עשרה דונם של מדשאות ירוקות. כל מוצגי המוזיאון מדגימים את העקרונות המדעיים העומדים מאחורי תופעות טבע רבות, כגון קשת בענן, כוח המשיכה, אנרגיית השמש ועוד.

 

השילוב של התערוכה עם תצוגת הקבע בגן המדע מאפשר לבלות בגן המדע שעות ארוכות, ולחקור ולגלות את המוצגים באופן עצמאי או להצטרף לסיורים מודרכים. אפשר גם להביא אוכל ושתייה מהבית, לתפוס ספסל או כר דשא נעים ולערוך פיקניק.

 

 (צילום: נמרוד סונדרס) (צילום: נמרוד סונדרס)
(צילום: נמרוד סונדרס)

 

מחירים:

מבוגר: 40 שקלים; ילד מתחת לגיל 5: בחינם; ילד (18-5): 35 שקלים; כרטיס משפחתי (הורים +כל הילדים עד גיל 18 הרשומים בתעודת זהות): 150 שקלים; אזרח ותיק: 20 שקלים.

 

הרוכשים כרטיסים דרך אתר מכון דוידסון יקבלו הנחה של 10% במחיר.

 

 (צילום: נמרוד סונדרס) (צילום: נמרוד סונדרס)
(צילום: נמרוד סונדרס)

 

שעות פעילות:

בחודש יולי: בימים א'-ה' ובשבתות מ-09:00 - 18:00; בימי שישי מ-09:00-14:00.

במהלך אוגוסט: מוזיאון גן המדע יהיה פתוח בימים א'-ה' ובשבת מ-09:00-21:00 ובימי שישי מ-09:00 -.14:00

 

עדכונים שוטפים על הפעילויות ומידע נוסף יפורסמו באתר האינטרנט של גן המדע

 

טלפון לבירורים: 08-9378300.

  

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נמרוד סונדרס
תערוכת סודות הים
צילום: נמרוד סונדרס
מומלצים