שתף קטע נבחר

שיתוף פעולה בין ההתאחדות והבונדסליגה

ההתאחדות, המנהלת והליגה הגרמנית השיקו מחנה קיץ לילדים לפיתוח ולימוד כדורגל. מנכ"ל ההתאחדות, רתם קמר: "יש לנו לא מעט מה ללמוד ממעצמת כדורגל כזו"

ההתאחדות לכדורגל ומנהלת הליגות ישתפו פעולה עם הבונדסליגה במיזם של מחנה קיץ לילדים לפיתוח ולימוד כדורגל לילדים בגילאי 11-14 (בנים) ו-14-17 (נשים) בשיתוף מאמנים גרמנים וישראלים. המחנה ייערך בשבוע הבא 10-14.7 בבית הנבחרות בשפיים ויכלול לינה במלון הקיבוץ.

 

המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, ניר לוין: "מדובר בפרויקט איכותי וחשוב של שילוב מאמנים מגרמניה, בה פרויקטים של הכשרת שחקנים צעירים הם דבר מוצלח מאוד. חשוב לנו להעניק חוויה כזאת לשחקנים ולשחקניות הצעירים שלנו וגם לאנשי הכדורגל בישראל. המטרה היא לספוג כמה שיותר עניינים מקצועיים ומנטאליים".

 

גיא עזורי. "הפוטנציאל ימומש בצורה הטובה ביותר" (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
גיא עזורי. "הפוטנציאל ימומש בצורה הטובה ביותר"(צילום: ראובן שוורץ)

 

מאמן נבחרת הנשים והנערות, גיא עזורי: "אנחנו מברכים על כל שיתוף פעולה, על אחת כמה וכמה כאשר זה עם הבונדסליגה. הכדורגל הגרמני בכלל, והכדורגל הנשי בגרמניה בפרט, הם מהמתקדמים בעולם והמטרה היא להעשיר את השחקנים והשחקניות באימונים מקצועיים, יחד עם הרצאות בתחומים שונים. הבנות שייקחו חלק במיזם הן אלו שכבר נמצאות באקדמיה ואחרות שמועמדות להצטרף בשנה/שנתיים הקרובות. ככל שהן יספחו מידע יעיל וידעו כיצד ליישם אותו, כך הפוטנציאל שלהן ימומש בצורה הטובה ביותר".

 

מנכ"ל ההתאחדות, רתם קמר: "יש לנו לא מעט מה ללמוד ממעצמת כדורגל דוגמת גרמניה, ושיתוף הפעולה הייחודי הזה הוא בהחלט צעד נכון בכיוון. הקשר בין ההתאחדויות הגרמנית והישראלית חזק ופורה ואנחנו מחפשים כל הזמן יחד דרכים להעמיק ולקדם אותו לטובת שני הצדדים. .

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
ניר לוין
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים