שתף קטע נבחר

אישום: אנס שתיים מבנותיו במשך שנים

הותרו לפרסום חלק מפרטי פרשייה קשה של עבירות מין בקטינות: בן 50 מירושלים עצור כבר שבועיים בגין אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים שביצע בבנות מגיל 7 ו-11. את הפרשה חשפה הבת הגדולה, כשהבינה שגם אחותה הותקפה

 

 

תושב ירושלים (50), אב ל-11, נאשם באונס, ביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בשתיים מבנותיו, כיום בנות 15 ו-23. הוא נעצר לפני כשבועיים והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

 

עוד בחדשות:

 

החקירה שהותרה לפרסום היום וגרמה לסערה במגזר החרדי בוצעה בליווי גורמי רווחה בעקבות פנייה של האחות הגדולה. המשטרה הקימה צוות חקירה מיוחד (צח"מ) שמצא כי הבת הגדולה הותקפה מאז הייתה בת 7 ועד שעזבה את בית המשפחה בגיל 17. אחרי שעזבה החל האב לפגוע באחותה, שהייתה אז כבת 11. כשגילתה האחות הגדולה שהמעשים נמשכים, היא סיפרה עליהם לקרובי משפחה.

 

אחרי המעצר נבדק אם עוד אחיות נפלו קורבן לאב, אך עד כה לא נמצאו ראיות לגבי מקרים נוספים.

 

מהמשטרה נמסר כי הודות לשיתוף הפעולה עם בני המשפחה ואנשי הקהילה, "התנהלה חקירה מקצועית ורגישה שבסיומה גובשה תשתית ראייתית שהובילה להגשת כתב אישום חמור".

 

על מנת לשמור על חיסיון הקורבנות נעתר בית המשפט המחוזי לבקשת הפרקליטות והוציא צו איסור פרסום חלקי על פרטים מהפרשה.

 

סגן-ניצב גלעד בהט, שהוביל את החקירה, אמר: "לפני כשבועיים נעצר במשטרת מרחב ציון חשוד כבן 50 בחשד שביצע לכאורה עבירות מין חמורות בשתיים מבנותיו. במהלך החקירה נחשפנו למעשים מזעזעים".

 

יהודה פריד וטל גבאי המייצגים את הנאשם בעבירות מין בבנותיו מסרו: "מרשנו מכחיש את כל המיוחס לו. אנחנו נמצאים בשלב ראשוני של המשפט. לראשונה קיבלנו את חומר הראיות אלינו, נלמד ונגיב בהמשך המשפט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים