שתף קטע נבחר

מסיבה אלימה ומעצר: העבריין שכמעט חוסל חשוד בתקיפת מטופלת

"מסיבת החלמה" אלימה בבית החולים שיבא: העבריין בן כהן חשוד שתקף מינית מטופלת באירוע רווי אלכוהול. שוטרים הוזעקו למקום בעקבות רעש וקולות נפץ, אך ממידע שהגיע ל-ynet עולה שהם עזבו את המקום מבלי לעצור איש. כהן עזב את בית החולים ונעצר כעבור שעות ארוכות

 

 

העבריין בן כהן שנפצע קשה בניסיון חיסול לפני כשבעה חודשים במסגרת מלחמות עבריינים, נעצר בחשד שתקף מינית מטופלת בבית החולים השיקומי בשיבא ובחשד לעבירות שכרות. ממידע שהגיע ל-ynet עולה כי המשטרה הוזעקה לבית החולים אחרי התפרעות במהלך מסיבת ההחלמה של בן כהן, לקראת שחרורו מבית החולים. בן כהן וחבריו היו שיכורים ועל פי החשד כהן עצמו תקף מינית מטופלת. כהן עזב את המקום אך נעצר על ידי המשטרה בעקבות המקרה.

 

כוחות משטרה ואבטחה של בית החולים שיבא הוזעקו הלילה לבית החולים השיקומי בעקבות קולות נפץ ליד חדרו של כהן. מחקירת האירוע עולה כי כהן ומאבטחו חגגו עם אנשים נוספים את שחרורו מבית החולים. כהן עזב את בית החולים הבוקר, אף שהיה אמור להשתחרר רק בעוד כמה ימים. ייתכן שעזב בגלל האירוע,  שבעקבותיו הוא כאמור נעצר ונחקר במשטרת מחוז דן.

בן כהן בשיקום בשיבא ()
בן כהן בשיקום בשיבא

 

המשטרה חששה תחילה כי מדובר בניסיון חיסול של כהן, שהופיע בסרטון שהופץ השבוע בוואטסאפ מתוך בית החולים, והשוטרים שהגיעו למקום סרקו את האזור. לדברי הצוות הרפואי הם שחררו את כהן שלא בפניו.

 

מהמרכז הרפואי שיבא נמסר: "במהלך הלילה אירע אירוע בעל אופי פלילי בשטח בית החולים. הטיפול הועבר מיידית למשטרת ישראל. בית החולים עדכן את משרד הבריאות ופועל בהתאם להנחיות".

  

 

 

 (צילום: AFP, שאול גולן, דנה קופל) (צילום: AFP, שאול גולן, דנה קופל)
(צילום: AFP, שאול גולן, דנה קופל)

 
כאמור, בחודש ינואר השנה נפצע קשה ממטען חבלה הוצמד לרכב שטח מסוג וולבו שבו נהג כהן ברחוב ערבי נחל בגבעתיים. שלושה בני אדם נפצעו מהפיצוץ, בהם שניים קשה ואחד בינוני. רגליו של כהן נקטעו מפיצוץ המטען.

 

מחקירת המשטרה עלה כי ככל הנראה מי שניסה להתנקש בחייו של בן כהן ידע היטב על צעדיו. כמה דקות לפני הפיצוץ עוד ישב כהן ומאבטחו בבית קפה בפארק צמרת היוקרתי שם הוא מתגורר. להערכת החוקרים, בזמן שכהן ומאבטחו היו בבית הקפה, האלמונים הטמינו את הפצצה מתחת לרכב.עוד עלה כי המטען כוון היטב לבן כהן ומי שעקב אחר השניים ידע שכהן הוא הנהג.

 

כאשר נכנס כהן לרכבו כשהוא נוהג והמאבטחו לידו, המשיכו המתנקשים במעקב אחרי השניים. הוא פנה לכיוון גשר ההלכה, ומשם פנה ימינה לדרך מנחם בגין - סמוך לבורסה ברמת גן. הוא המשיך לנסוע ישר ברחוב שפע טל.במרחק כשתי דקות נסיעה מבית הקפה, הופעל המטען בפינת הרחובות שפע טל וערבי נחל. המתנקשים חיפשו מקום שבו לא היו הרבה מכוניות, כדי למזער נזק סביבתי ולמנוע פגיעה בחפים מפשע. 

 

כהן גדל עם עמיר מולנר ועבריינים אחרים בשכונת רמת עמידר כמו גם עם משפחת אלפרון. ונחשב ליעד משטרתי בכיר. הוא נעצר ב-2009 על-ידי שוטרי היחידה המרכזית של מחוז תל-אביב בחשד שהיה מעורב בהשלכת הרימונים לעבר סוכנות "סובארו" בעיר. מחקירת המשטרה עלה אז כי הרימונים הושלכו ככל הנראה על-רקע ניסיון לסחוט דמי חסות מבעלי הסוכנות.


פורסם לראשונה 29/07/2016 13:00

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בן כהן בבית החולים השיקומי
מומלצים