שתף קטע נבחר

קחו אוויר: Air Supply יופיעו בישראל

הלהקה האוסטרלית תשוב לישראל בפעם הרביעית - ותופיע בנובמבר בתל אביב, חיפה ובאר שבע. מחירי הכרטיסים ינועו בין 199 ל-699 שקלים

 

הם חוזרים: להקת Air Supply האוסטרלית תשוב בחורף לישראל לשלוש הופעות, שיתקיימו בחודש נובמבר בתל אביב, חיפה ובאר שבע. מחירי הכרטיסים ינועו בין 199 ל-699 שקלים בהתאם למקום הישיבה באולם.  הלהקה הוותיקה תקיים הופעות במהלך שלושה ימים עוקבים: ב-24 בנובמבר בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, 25 בנובמבר במרכז הקונגרסים בחיפה וב-26 בנובמבר בהיכל הפיס בבאר שבע. על הבאתה של הלהקה לישראל אמונה קבוצת "הדרן".

 

ראסל היצ'קוק וגרהאם ראסל. ביקור נוסף ()
ראסל היצ'קוק וגרהאם ראסל. ביקור נוסף

את Air supply מובילים הסולן ראסל היצ'קוק והגיטריסט גרהאם ראסל. את עיקר תהילתה השיגה הלהקה בשנות ה-80 כשהצליחה להכניס כמה להיטים לעשירייה הראשונה של מצעד הלהיטים האמריקני. הלהיט הגדול והמוכר ביותר שלה הוא השיר "All Out Of Love", ובין שיריה המוכרים ניתן למנות גם את "Lonely Is The Night" ו-"The One That You Love".

 

הלהקה החלה את דרכה באמצע שנות ה-70 ועברה כמה שינויים בהרכבה עם השנים, הצמד ראסל והיצ'קוק נשארו חברים קבועים לאורך כל 39 שנות קיומה. תהיה זו הופעתו הרביעית של ההרכב במחוזותינו - ביקורו האחרון בישראל היה בדצמבר 2014.  מכירה בלעדית (ל48 שעות בלבד) תתאפשר באתר "בהצדעה" וחברי ההסתדרות החדשה "ביחד בשבילך".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ישובו לשלוש הופעות. Air supply
לאתר ההטבות
מומלצים