שתף קטע נבחר

נתניהו חזר בו: דוד שרן לא יהיה מזכיר הממשלה

ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה בשנה וחצי האחרונות ישוב לתפקידו כמזכיר קצא"א. לשכת נתניהו: "ראש הממשלה אמר כי הוא בטוח שדוד שרן יוסיף לתרום למדינת ישראל גם בשנים הבאות בתפקידים מגוונים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט שלא למנות את דוד שרן, שכיהן כראש הסגל שלו בשנה וחצי האחרונות, לתפקיד מזכיר הממשלה.

 

ב-23 במאי השנה הודיע נתניהו כי שרן יהיה מחליפו של אביחי מנדלבליט שעבר לכהן בתפקיד היועץ המשפטי לממשלה, ועל מינויו של יואב הורוביץ לתפקיד ראש הסגל בלשכה. אף על פי שעברו מאז כשלושה חודשים, נתניהו לא הגיש את המינוי של שרן לאישור הממשלה. לעומת זאת, מינויו של הורוביץ אושר והוא כבר החל בחפיפה עם שרן.

שרן. לא ימונה למזכיר הממשלה ()
שרן. לא ימונה למזכיר הממשלה

ראש הסגל לשעבר נותר "תלוי באוויר" ונתניהו התחמק מהגשת מועמדותו לאישור הנציבות. גורמים המקורבים ללשכת ראש הממשלה ציינו כי שרן הורחק מדיונים בנושאים אישיים ומשפטיים שקשורים לבדיקה האחרונה שערכה המשטרה בעניינו של ראש הממשלה נתניהו.

 

שרן, שנחשב עד לא מזמן לאיש החזק בלשכה, הבין שמראים לו את הדלת והודיע כי הוא עוזב וחוזר לתפקידו הקודם: מזכיר חברת קצא"א, שנשמר לו עד חודש נובמבר.

  

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה כי "ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה, דוד שרן, הודיע לראש הממשלה נתניהו על כוונתו לקחת פסק זמן מהשירות הממשלתי ולבחון כמה הצעות לתפקידים בכירים מחוץ לממשלה. ראש הממשלה נתניהו ביטא הערכה עמוקה לשרן, על ניהול לשכת ראש הממשלה כראש הסגל בשנה וחצי האחרונות, והודה לו על עבודה מקצועית מול משרדי הממשלה וגורמי הכלכלה במשק".

 

עוד ציינו בלשכה כי "ראש הממשלה אמר כי הוא בטוח שדוד שרן יוסיף לתרום למדינת ישראל גם בשנים הבאות בתפקידים מגוונים. דוד שרן הודה לראש הממשלה על ההזדמנות לנהל את לשכת ראש הממשלה ולשרת את מדינת ישראל בתקופה מעניינת ומאתגרת זו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים