שתף קטע נבחר

נאנסה באלנבי 40: "התנגדתי, אמרתי שאני לא רוצה"

המועדון התל-אביבי נסגר שוב עקב חשד לאונס בשירותים, בת ה-18 שהתלוננה סיפרה: "דחפתי אותו, אמרתי שאני לסבית. אין מצב שהוא הבין משהו אחר. אחר כך התיישבתי על הבר ובכיתי"

 

מועדון אלנבי 40 (צילום: יאיר שגיא) (צילום: יאיר שגיא)
מועדון אלנבי 40(צילום: יאיר שגיא)

"דחפתי אותו, אמרתי שאני לא רוצה. אין מצב שהוא הבין מזה משהו אחר". כך אמרה הצעירה בת ה-18, שהתלוננה על אונס בשירותי מועדון "אלנבי 40" בתל אביב בסוף השבוע. הצעירה, שהתראיינה בגלי צה"ל, שחזרה את המקרה שבעקבותיו נעצר החשוד באונס, בן 24.

 

"ישבתי על הבר והוא בא וביקש לרקוד איתי", שחזרה הצעירה. "אין לי מושג למה הלכתי איתו. הייתי שיכורה, אבל לא ברמה שאני לא יכולה לעמוד או משהו. הוא הוביל אותי למסדרון ונכנס לתוך תא השירותים ואני עמדתי במסדרון והוא אמר לי כאילו 'בואי'. אמרתי לו שאני לא נכנסת איתו לתא השירותים והוא אמר לי 'בואי, אני רק רוצה לדבר איתך', ותפס אותי ביד ומשך אותי פנימה".

 

"ושם בעצם הוא אונס אותך?", נשאלה הצעירה בראיון וענתה: "כן. בהתחלה דחפתי אותו כל הזמן והתנגדתי. אמרתי לו שאני לסבית, ציינתי את זה כמה פעמים. זה כנראה לא ממש הפריע לו". בתשובה לשאלה אם הוא המשיך לעשות את מה שעשה בשעה שאת מתנגדת, ענתה שוב במילה אחת: "כן".

 

לדבריה, אין סיכוי שהחשוד באונס לא הבין שהיא מתנגדת: "אין שום מצב שכשאני דוחפת אותו ואני אומרת לו כאילו אני לסבית, אני לא רוצה, די - אין מצב שהוא הבין מזה משהו אחר. זה נמשך עשר דקות, רבע שעה. אחר כך יצאתי מהשירותים, התיישבתי על הבר והתחלתי פשוט לבכות.

 

"החברה שהייתה איתי שם באה ודיברה איתי וסיפרתי לה מה קרה. היא רצתה ללכת להרביץ לו, היה לה מבט של רצח בעיניים. ואמרתי לה שלא תעשה את זה. היא אמרה שהיא רק תלך לדבר איתו. אני לא יודעת אם היא באמת עשתה את זה. שמתי את הראש בין הידיים ונשענתי על הבר. היא חזרה אלי אחרי כמה דקות ויצאנו".

 

המתלוננת אמרה כי בעת שהגיעה הביתה: "סיפרתי מה קרה. נסענו לבית החולים, עברתי בדיקות והעובדת הסוציאלית שדיברה איתי אמרה לי שהזמינו משטרה כי זה חלק מהכללים. דיברתי עם השוטר שהגיע והגשתי תלונה. לא ידעתי ממש למה הכנסתי את עצמי, זה היה מייאש - הצורך בלשחזר את כל הסיפור עם כל הפרטים כמה פעמים מול כמה אנשים, הבדיקות שעשו לי בבית החולים, העימות איתו".

 

על העימות אמרה כי הגיעה אליו לחוצה מאוד: "פחדתי מהעובדה שהבנאדם בכלל יושב באותו חדר איתי ואני צריכה לדבר איתו. כל מי שסיפרתי לו האמין לי. כולם ראו ראו שהייתי במצב קשה. אני מנסה להיות בסדר, אבל יש פעמים שאני יכולה להתעורר באמצע הלילה בוכה. הייתי ביום הולדת של חברים ופשוט התחלתי לבכות. אבל אני מנסה להסתדר".

 

בעקבות המקרה סגרה המשטרה בצו מנהלי את מועדון "אלנבי 40" ל-21 ימים. בינואר סגרה הפרקליטות את תיק החקירה נגד המעורבים שתועדו מקיימים יחסי מין עם צעירה על הבר באותו מועדון. באותו סרטון נראתה צעירה עולה לבר בבגד ים שבהמשך הופשט ממנה. בהמשך עלו על הבר גברים בזה אחר זה, והנוכחים נשמעים מעודדים אותם.

 

סנגורו של החשוד, עו"ד ישר יעקובי, אמר כי לטענתו, "לפני ואחרי האירוע עדים רבים שהיו במקום ראו את המתלוננת בחברתם של החשוד ואחרים מבלה כרגיל, וגם מצלמות האבטחה תיעדו זאת, כך שלא סביר שקרה מה שהיא טוענת. לחשוד יש גירסה אחרת והדברים יוכחו בהמשך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יאיר שגיא
אלנבי 40. שוב נסגר
צילום: יאיר שגיא
מומלצים