שתף קטע נבחר

ריבקין: "רציתי מאוד, נתתי את כולי"

המתעמלת האמנותית התקשתה להסתיר את האכזבה אחרי ההדחה במוקדמות הקרב-רב: "ברגע שסיימתי את התרגיל האחרון ידעתי שזה נגמר, לוקחת חופשה כדי לנקות את הראש. הייתה חוויה עצומה". המאמנת אלה סמופלוב: "גאה בה". יו"ר האיגוד אופיר פינס: "רגע קשה"

נטע ריבקין סיימה הערב (ו') את אולימפיאדת ריו עם טעם של החמצה. המתעמלת האמנותית, שהגיעה למקום השביעי המכובד במשחקים בלונדון, לא העפילה לגמר הקרב-רב וסיימה את המוקדמות במקום ה-13 המאכזב.

 

ריבקין אמרה בסיום: "רציתי מאוד, הייתי מוכנה. זה לא הסתדר. עשיתי טעויות. ברגע שסיימתי את התרגיל האחרון ידעתי שזה נגמר, ידעתי שיש עוד שתי רוסיות לפניי וידעתי מה הסדר של המתחרות. אני לוקחת חופשה כדי לנקות את הראש. מאוד רציתי את הגמר הזה, נתתי את כל כולי מכל הבחינות. לא תמיד אפשר להסביר מה קורה. נהניתי מהאווירה שהייתה באולם, היה קהל חם, תומך ואוהב שהורגש מאוד. היה כיף להתחרות על הבמה הזו".

 

ריבקין הוסיפה: "היו שבועיים אינטנסיביים של הכנות. הייתה חוויה עצומה מכל הבחינות. העובדה שנשאתי את הדגל בטקס הפתיחה הייתה משהו מיוחד, כולן היו נורא גאות בי על זה כי זה לא מובן מאליו שמתעמלת נושאת את הדגל. יש הרבה שזוכים במדליות, אבל אין הרבה שנושאים את הדגל של המדינה שלהם. הבחירה בי לא נעשתה בהגרלה, זה משהו שאזכור לכל החיים".

 

המאמנת של ריבקין, אלה סמופלוב: "זו אולימפיאדה שלישית שלה, אני גאה בה. תודה לכולם על התמיכה ועל זה שהרימו אותה אחרי הפציעה. היא עשתה תרגילים מאוד יפים. אני שמחה על זה שהייתי לידה בכל רגע וגאה להיות המאמנת שלה. היא יוצאת עכשיו לחופש ואנחנו נדבר אחריו. היה נעים מאוד להיות פה".

 

"היה כיף להתחרות פה". נטע ריבקין (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
"היה כיף להתחרות פה". נטע ריבקין(צילום: אורן אהרוני)

"אחרי התרגיל האחרון ידעתי שזה נגמר" (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
"אחרי התרגיל האחרון ידעתי שזה נגמר"(צילום: אורן אהרוני)

 

יו"ר איגוד ההתעמלות אופיר פינס: "זו אכזבה גדולה, זה כואב. זו מתעמלת שמדורגת במקום השביעי בעולם היום, עצם זה שהיא לא נכנסת לגמר זו אכזבה קשה. אם לא הטעות עם הסרט היא הייתה בגמר. היה קשה לראות את זה מהיציע. זה רגע קשה. זו ספורטאית שטיפחנו והיינו לידה. לקחנו בחשבון תסריט כזה, בספורט הכל יכול להיות. גם ג'וקוביץ' הפסיד בסיבוב הראשון בטניס".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
נטע ריבקין
צילום: אורן אהרוני
לוח תחרויות
מדליות כחול לבן
י"א חללי מינכן
גיבורים אולימפיים
צילום: getty images
מפת הפארק
המשחקים הפראלימפיים
מומלצים