שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מאור אדרי על שירו החדש של אייל גולן: "לקחו לי את השיר, אני בהלם"
  "זה שיר שלי, הייתי שותף בכתיבת המילים והורידו אותי מהקרדיט", טוען הזמר מאור אדרי על שירו החדש של אייל גולן "רק תדעי", שלדבריו אמור היה לצאת לתחנות הרדיו תחת שמו. המפיק המוזיקלי של השיר: "מאור ירד מהשיר הזה בגלל המחיר". ליאם הפקות: "לא ידוע לנו דבר על כך, פעלנו כמקובל ויש לנו את כל האישורים"

  הקרב על שירו החדש של אייל גולן: "זה פאקינג שיר שלי ולקחו לי אותו, זה הזוי - אפילו הייתי שותף בכתיבת המילים והורידו אותי מהקרדיט, אני בשוק", כך אומר היום (ג') ל-ynet הזמר מאור אדרי, שטוען כי "רק תדעי", שירו החדש של אייל גולן עם הזמר הדרום אמריקני, מייק סטנלי, שיצא היום, הוקלט במקור על ידו - ואף היה מוכן לצאת לתחנות הרדיו.

   

  "אפילו העטיפה אותו דבר, פשוט הורידו אותי ושמו את אייל גולן", מוסיף אדרי ההמום, שאמון בין היתר על הלהיטים "לא כואב לה" ו"אבבאי". לדבריו, את ההחלטה להחליפו באייל גולן, הוא גילה רק הבוקר. "קיבלתי מלא הודעות וטלפונים מחברים שאמרו לי לשמוע את השיר החדש של אייל גולן - ואז הבנתי שזה אותו שיר. אני לא יודע אם אייל מודע לזה, אבל דיברתי עם המפיק תמיר צור שידע שאני כבר הקלטתי את השיר והוא אמר לי 'זה לא היה מכוון'. הייתי מופתע לגלות שזה שיר שביצעתי אצלי בבית, באולפן שלי. אם ככה אנשים בוחרים לפעול, זאת כבר החלטה שלהם ואנחנו שוקלים את צעדינו".

   

  הגרסה של מאור אדרי

  הגרסה של מאור אדרי

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מול דבריו של אדרי, מציגים גורמים שונים שלקחו חלק ביצירת שירו של גולן תמונה שונה. "אכן, היה שיתוף פעולה עם מאור אדרי על השיר הזה, אך כשהגשנו לו את החשבון הסופי של ההוצאות הן היו יקרות לו, פנינו לאמן אחר ואייל גולן התלהב", אומר ל-ynet תמיר צור, המפיק המוזיקלי של השיר בגרסתו של אייל גולן, אליו התייחס בין היתר אדרי בדבריו.

    

  "אין שום הסכם שהשיר שייך למאור אדרי", מדגיש צור. "יש התכתבויות שמוכיחות שבגלל המחיר המופרז לדבריו, מאור ירד מהשיר הזה. אני מבין את מאור שהשיר היה בידיים שלו, אבל נמשיל את זה כך: מאור אדרי הלך לחנות בגדים, התלהב מחולצה, מדד אותה, ראה את המחיר, החזיר אותה למדף ויצא החוצה. אייל גולן בא לחנות מדד את החולצה וקנה. זה אותו סיפור".

   

  לפי אדרי, שיתוף הפעולה עם הזמרים האמריקנים דיוק אנת'וני ומייק סטנלי, שלוקחים חלק בשירו החדש של גולן, החל לפני כמה שבועות. "יש לי התכתבויות ומיילים עם ההפקה ממיאמי. כשהייתי חוזר מהופעות בחמש בבוקר המשכתי להקליט באולפן כדי שהשעות יתאימו להם במיאמי. כבר חודש שאנחנו בקשר, זה הזוי. אני כתבתי את השיר יחד עם דולב רם, הייתי גם שותף בכתיבה. אני חושב שאם אייל גולן יידע את זה הוא יהיה בהלם בדיוק כמוני, אני מאוד מאוכזב - פשוט לוקחים לך את השיר".

   

  הגרסה של אייל גולן

  הגרסה של אייל גולן

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מליאם הפקות, חברת ההפקות שבבעלותו של אייל גולן ובני פרץ, נמסר כי "לא ידוע לנו דבר על כך. אנו פעלנו כפי המקובל והנהוג מול המנהלים והמפיקים המוזיקליים בחו"ל ויש לנו את כל האישורים לכך". 

   

  כותב השיר דולב רם הגיב גם הוא לדבריו של אדרי, ובפרט לטענתו כי לקח חלק בכתיבת מילות השיר. "זה לא נכון. אני כתבתי את השיר בנוכחותו, הוא ישב לידי, כי הוא היה אמור להיות המבצע של השיר, אבל קרה מה שקרה ואייל גולן מבצע את השיר. מאור חבר שלי ואני אוהב אותו אבל הוא לא כתב את המילים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים