שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  שערורייה בלונדון: חבר הפרלמנט הבכיר ונערי הליווי

  קית ואז, מוותיקי מפלגת הלייבור ומי שמטפל בימים אלה בעדכון חוקי הזנות, מתועד בתחקיר של "סנדיי מירור" בפגישה מינית עם נערי ליווי ממזרח אירופה. הוא מבקש מהם להביא קוקאין ולקיים איתו סקס לא מוגן. הלילה התפטר מראשות ועדה בפרלמנט: "מצטער על הכאב שגרמתי לאשתי ולילדיי"

  הוא אחראי על עדכון דרמטי של חוקי הזנות בבריטניה, עומד בראש ועדה החוקרת את הנזקים הנגרמים מקוקאין, נשוי ואב לשניים – וכבר שנים שהוא אחד מחברי הפרלמנט הוותיקים והמוכרים של מפלגת הלייבור. אבל היום (א') קית ואז, השר הבריטי לענייני אירופה לשעבר ומי שמכהן בפרלמנט מאז 1987, הוא אחד האנשים הכי מושפלים בממלכה.

   

  ה"סנדיי מירור" חושף היום בסדרת צילומים, סרטונים ועדויות כי ואז נוהג לקיים מפגשים מיניים עם נערי ליווי, אינו מקפיד על יחסי מין מוגנים איתם וגם מעודד למעשה צריכה של סמים קשים. הצהובון הבריטי חושף תיעוד ממפגש שקיים קית ואז לפני שמונה ימים עם נערי ליווי ממוצא מזרח-אירופי, כנראה רומנים, כדי לקיים יחסי מין ברביעייה.

  חבר הפרלמנט קית ואז בתיעוד ב"מירור" (צילום: mirror) (צילום: mirror)
  חבר הפרלמנט קית ואז בתיעוד ב"מירור"(צילום: mirror)

  המפגש, בן שעה וחצי, התקיים בדירה בצפון לונדון הנמצאת בבעלותו, ולקראתה הוא תועד לכאורה מבקש מנערי הליווי לדאוג להביא חומרים המשפרים ביצועי מין שהוא עצמו פעל בפרלמנט למניעת האיסור עליהם וכן קוקאין – אף שלדבריו הסם אינו מיועד עבורו.

   

  "אני רוצה גוד טיים בבקשה", כתב חבר הפרלמנט לאחד מהם לקראת הפגישה לפי צילומי מסך המובאים בדיווח ב"סנדיי מירור". הם כוללים גם ביטויים גסים רבים. לפי הדיווח, ואז שילם לנערים הן במזומן והן בהעברה בנקאית דרך אדם הקשור לאגודת צדקה שהוא עצמו הקים.

   

  במהלך הפגישה שתועדה נשמע ואז מספר לשניים על מפגש מיני אחר שקיים לאחרונה, עם נער ליווי שהם מכירים. הוא אומר להם כי קיים איתו יחסי מין ללא אמצעי מניעה, וכשנשאל איך הוא יודע שלצעיר אין מחלות מין הוא השיב: "אני לא יודע". הוא אמר שגם הפעם הוא לא רוצה להשתמש באמצעי מניעה.

  "מצטער על הצער שגרמתי". קית ואז (צילום: ) (צילום: )
  "מצטער על הצער שגרמתי". קית ואז(צילום: )

  במהלך הפגישה נמנע ואז מלחשוף את זהותו וטען כי שמו ג'ים וכי למחייתו הוא מוכר מכונות כביסה, אבל אחד מנערי הליווי זיהה אותו מהפעותיו בטלוויזיה.

   

  הלילה פרסם ואז הודעה שבה אמר: "אני מצטער מעומקי הלב על הכאב והצער שגרמו מעשיי, במיוחד לאשתי ולילדיי. ביום שלישי אודיע לוועדה על כוונתי לפרוש מיד מניהול דיוני הוועדה". כוונתו לוועדה הפרלמנטרית שבראשה הוא עומד, ושעוסקת במדיניות הנוגעת לפשיעה, להגירה ולסמים.

   

  פרשת קית ואז היא מבוכה נוספת ליו"ר הלייבור ג'רמי קורבין, שצפוי להיבחר בספטמבר מחדש ליו"ר המפלגה. ואז היה מראשוני התומכים בקורבין, השנוי במחלוקת בפוליטיקה הבריטית, כשביולי השנה התעורר בלייבור מרד נגדו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: mirror
  חבר הפרלמנט קית ואז. שילם דרך אגודת צדקה
  צילום: mirror
  מומלצים