שתף קטע נבחר

נתניהו העיר לכץ על החולצה בישיבת הממשלה: "לא מכובד"

תקרית יוצאת דופן הבוקר בישיבת הממשלה. ראש הממשלה העיר לשר העבודה והרווחה על לבושו. כץ יצא מהישיבה, הלך למכוניתו, החליף חולצה וחזר

חיים כץ והחולצה השנויה במחלוקת ()
חיים כץ והחולצה השנויה במחלוקת

ראש הממשלה בנימין נתניהו העיר הבוקר (יום א') בישיבת הממשלה לשר העבודה והרווחה חיים כץ על לבושו. "חיים, זה לא מכובד", אמר נתניהו לשר. כץ השיב שיש לו חולצה מכופתרת ברכב, יצא מהישיבה, החליף חולצה וחזר.

 

בפתח ישיבת הממשלה התייחס נתניהו לביקורת שהשמיעו, בין היתר, אהוד ברק ועוזי ארד על הסכם הסיוע שנחתם עם ארצות הברית. "אני שומע כל מיני רעשי רקע ודיסאינפורמציה להסכם", אמר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה. "אני מבקש להבהיר: מעולם לא הוצע לנו יותר - לא הוצע לנו יותר כסף, אפילו לא דולר אחד, ולא הוצעו לנו טכנולוגיות מיוחדות. אלו סילופים ובדיות של גורמים אינטרסנטיים".

 

נתניהו הוסיף ואמר כי "בשבוע שעבר חתמנו על הסכם הסיוע הביטחוני עם ארצות הברית לעשור הקרוב. ישראל תקבל 38 מיליארד דולר כדי לחזק את העוצמה הצבאית שלנו, וגם כדי לחזק את מערכות ההגנה שלנו נגד טילים. אני מבקש להודות לנשיא אובמה, לקונגרס האמריקני ולעם האמריקני. התמיכה בישראל מארה"ב חזקה מאי פעם, היא חוצה מפלגות וחובקת את ארה"ב לאורכה ולרוחבה, ובאה לידי ביטוי בהסכם זה.  

 

"זה הסכם הסיוע הגדול ביותר שארה"ב העניקה למדינה כלשהי בתולדותיה. ההסכם הזה מוכיח את עומק היחסים ואת עוצמת היחסים בין ישראל לארה"ב". על מבקרי ההסכם אמר עוד כי "או שהם אינם מצויים בעובדות או שהם מסלפים את העובדות. והם גם כמובן משדרים כפיות טובה, וזה בעיניי הדבר העצוב ביותר, כפיות טובה אל מול ידידתנו הגדולה והטובה ביותר ארה"ב. זהו הסכם שיא שיחזק מאוד את ביטחונה של ישראל, ומן הראוי שכולנו נברך עליו וגם נבטא את הערכתנו לארה"ב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים