שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מגישת טלוויזיה הותקפה במאה שערים

  המגישה הילה קורח הגיעה לצילומים בשכונת מאה שערים בירושלים, והותקפה על ידי צעירים חרדים. לדבריה הם הקיפו אותה ואת אנשי הצוות, והשליכו עליהם שקיות מים וביצים. "הם קראו לנו למות, חשתי בסכנה", אמרה. "הרגשנו שעוד שנייה עושים עלינו לינץ'", הוסיף עובד הפקה

   

  "אני בטראומה". הילה קורח ()
  "אני בטראומה". הילה קורח
  תקרית קשה אירעה היום (ד') למגישת הטלוויזיה הילה קורח: בעת צילומים בשכונת מאה שערים בירושלים היא הותקפה על ידי צעירים חרדים. "אני פשוט בטראומה", סיפרה ל-ynet מגישת תוכנית הבוקר בערוץ 2. "זרקו עלינו ביצים, שקיות מים וקראו לנו למות, חשתי בסכנה".

   

  קורח, שהצטלמה עבור פרויקט חינוכי שלא קשור לעבודתה הטלוויזיונית, הגיעה בלבוש צנוע לשכונה, יחד עם צוות צילום ומאבטחים. כעבור שעה של צילומים התגודדו סביבם צעירים חרדים שביקשו מהם לעזוב את המקום. "זאת אחת החוויות הקשות שעברתי", הוסיפה קורח.

   

  השיא, לדבריה של קורח, היה כאשר אחד החרדים שטייל במקום עם עגלת תינוק חסם להם את המעבר בדרך לאוטו. "זה התחיל בטפטופים עד שגורשנו על ידי המון", אמרה.

   

  אחד מאנשי הצוות שנכחו במקום סיפר כי במהלך הצילומים נשמעו קריאות "פושעים" לעברו ולעבר אנשיו. "ירקו עלינו וזרקו עלינו ביצים, הצעירים התגודדו סביבנו ולא נתנו לעבור. כשצילמנו בסמוך לישיבה בירושלים, התחילו לקלל אותנו, אבל החלטנו שלא ניכנע - בשלב מסוים הבנו שאי אפשר להמשיך לצלם ורק רצינו לצאת משם".

   

  עובד נוסף תיאר את התקרית ברשת, וסיפר שלא הייתה כוונה לפגוע בתושבי המקום. "ראיתם מנחה שהייתה לבושה יותר מאחלה דוסית ממאה שערים כי רצינו לכבד את המקום ואתכם, אתם החלטתם להפריע לנו", כתב. "זה התחיל בזריקת שקיות מים עם סבון מהחלונות, אחרי זה הרגשנו שעוד שנייה עושים עלינו לינץ'", הוסיף.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים