שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  העורכת הראשית של הוצאת כתר מסיימת את תפקידה

  עינת ניב, ששימשה כעורכת הראשית של הוצאת הספרים כתר בשנים האחרונות, מסיימת את תפקידה בעקבות ארגון מחדש שעוברת ההוצאה לאחר רכישתה על ידי מודן. "לא מצאתי בה את מקומי, והעדפתי שלא להמשיך", אמרה. מודן: "אנו מלאי הערכה לאופן בו ניהלה את המערכת"

  עינת ניב, מי ששימשה בחמש השנים האחרונות כעורכת הראשית של הוצאת הספרים כתר, מסיימת את תפקידה בחברה - כך נודע היום (ד') ל-ynet. שינויי התפקידים בכתר נערכים בעקבות רכישתה של החברה על ידי הוצאת מודן בחודש מרץ אחרון.

   

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  ניב שימשה כמה שנים כדוברת ההוצאה טרם מינויה לעורכת הראשית. היא הגיעה לכתר לאחר שנים רבות בתפקידים עיתונאיים, וביניהם סגנית עורכת "לאשה" ודוברת ספריית מעריב. תחת ניהולה התמודדה ההוצאה עם שוק הספרים המשתנה, ובין היתר גם התהליך שהוביל ליישום חוק הספרים ולאחר מכן לביטולו. 

   

  לטענתה של ניב, היא לא פוטרה מתפקידה. "אני עוזבת את כתר אחרי שמונה שנים מלאות עניין", אמרה ל-ynet "אולם, מאז רכישת כתר על ידי מודן ומיזוג העבודה המערכתית, לא מצאתי בה את מקומי, והעדפתי שלא להמשיך".  

   

  ממודן נמסר כי "עינת היא אדם מוכשר מאוד, ואנו מלאי הערכה לאופן בו ניהלה את המערכת של כתר. בשבועות האחרונות ניהלנו עמה שיחות ארוכות, בהן הוצעו לה תפקידים שונים. עינת החליטה לצאת לדרך חדשה, ואנו מאחלים לה הצלחה בכל אשר תפנה. לשמחתנו, צוות העורכים הוותיק והנפלא של הוצאת כתר, הכולל בין היתר את עורכי המקור וספרות הילדים, ממשיך לעבוד ולפתח את ההוצאה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים