שתף קטע נבחר

סינגפור איירליינס בוחנת אפשרות לטוס לארץ

חברת סינגפור איירליינס, הנחשבת לאחת מחברות התעופה הטובות בעולם, בוחנת אפשרות להפעיל קו סדיר בין סינגפור לתל אביב. החברה זכתה אינספור פעמים בפרסי השירות וחוויית הטיסה הנחשבים ביותר

חברת התעופה סינגפור איירליינס, אחת מחברות התעופה הטובות בעולם, בחנה בתקופה האחרונה את האפשרות להתחיל לטוס לישראל. בתחילת חודש נובמבר יגיעו לישראל נציגים בכירים של החברה על מנת להציג את תוכנית ההצטיידות שלה ואת הרחבת היעדים - ויתנו תמונת מצב עדכנית לגבי החברה ואופן פעילותה. יצוין כי בעבר החזיקה החברה משרד מכירות שנסגר ב-2012, ומאז החלה חברת "אופן סקיי" בהנהלת אפרים פורטיס לייצג את סינגפור איירליינס בארץ.

גאוות החברה. Airbus A380 (צילום: עמית קוטלר) (צילום: עמית קוטלר)
גאוות החברה. Airbus A380(צילום: עמית קוטלר)

חברת סינגפור אייליינס אוחזת בצי של 103 מטוסים, ומתגאה כי הגיל הממוצע של מטוסיה נמוך ביותר ועומד על שבע שנים וחצי. בצי החברה מטוסי Airbus בהם מטוס הדגל של היצרנית, ה"מגה-מטוס" Airbus A380. לצדו גם מטוסי ה-A330. כמו כן, החברה מצטיידת במטוס החדיש A351. לצד אלה, מפעילה החברה מטוסי בואינג 777 בתצורות שונות.

 

מדי שנה טסים ישראלים רבים לביקור בסינגפור. בשבעת החודשים הראשונים של 2016 ביקרו במדינה 10,028 ישראלים וב-2015 כולה יותר מ-15 אלף. הנוסעים הישראלים מגיעים לסינגפור כיום דרך יעדי ביניים. בין השאר הם טסים לשם בחברת התעופה אתיופיאן איירליינס עם חניית ביניים באדיס אבבה; עם חברת רויאל ג'ורדניאן עם חניית ביניים בעמאן וכן טיסות משולבות של אל על וסינגפור איירליינס דרךך מומביי (15 שעות כולל חניית הביניים) או דרך מינכן - וכן טיסות של חברות תעופה אחרות כמו טורקיש איירליינס, אייר פראנס ועוד.

 

חברה מצטיינת, שדה מצוין

חברת סינגפור איירליינס נחשבת כאמור לאחת מחברות התעופה הטובות בעולם. מגזינים רבים המדרגים חברות תעופה לפי אמות מידה שונות מציינים אותה לשבח. כך, למשל, מגזין התיירות ,Travel and Leisure" מציין כי ב-21 השנים האחרונות החברה זוכה במקום הראשון בכל הנוגע לטיפול בנוסע, תפריט האוכל ולשירותים מתקדמים. המגזין הגדיר את החברה "קרם דה לה קרם", אפילו עבור הנוסע הממוצע במחלקת התיירים.

שדה התעופה צ'אנגי. אחד מהטובים שיש ()
שדה התעופה צ'אנגי. אחד מהטובים שיש

המגזין "Businees Insider" מדרג את סינגפור איירליינס כחברת התעופה הטובה באסיה, במקום השלישי בין חברות התעופה בעולם וחברת התעופה עם מחלקת העסקים הטובה ביותר. הוא מציין את רמת השירות שמקבלים נוסעי כל המחלקות ובכלל זה הטיפול בנוסע מצד צוות האוויר, מערכת הבידור המתקדמת והעשירה ונמל הבית של החברה בסינגפור, צ'אנגי, הנחשב גם הוא למוביל בתחומו וכולל שלל הפעלות ייחודיות.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית קוטלר
מטוס הדגל של סינגפור איירליינס, Airbus A380
צילום: עמית קוטלר
מומלצים