שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מפיק מופע הכימיקל בראדרס בישראל: "רוג'ר ווטרס צבוע"

  שוקי וייס, מפיק הופעת הכימיקל בראדרס בישראל אותה קרא רוג'ר ווטרס לבטל, מגיב בחריפות לדבריו. "גם אתה הופעת בישראל, זכותם לא להיות נתונים לשטיפת מוח", פנה לחבר פינק פלויד בפייסבוק, ואף סיפק קישור אקטואלי: "האם תופיע בניו יורק אחרי שטראמפ יבנה חומה סביב מכסיקו?"

  "רוג'ר ווטרס, אתה כזה צבוע". כך פתח המפיק שוקי וייס את תגובתו בפייסבוק למכתבו של חבר להקת פינק פלויד, שקרא ללהקת הכימיקל בראדרס שלא להופיע בישראל.   

   

  "צבוע". רוג'ר ווטרס (צילום: AP) (צילום: AP)
  "צבוע". רוג'ר ווטרס(צילום: AP)

  "זה לא היה לפני כל כך הרבה זמן שהופעת בפנינו פה בישראל, הופעה מאוד רווחית, כפי שאנחנו זוכרים", הוסיף וייס, שחברת ההפקות שלו עומדת מאחורי הבאת האחים הכימיקליים לישראל. "על כן, זה מרגיש משונה לראות אותך קורא לכימיקל בראדרס לבטלת הופעתם כאן, ובכך למנוע מהם את הזכות שאתה לא מנעת מעצמך: הזכות לפגוש את המעריצים שלהם כאן, הזכות לחלוק עמם את המוזיקה שלהם וכמובן - הזכות להתפרנס ממוזיקה ברחבי העולם, ללמוד ולהשכיל במהלך מסעותיהם בעולם. הזכות לראות את העולם דרך עיניהם, ולא להיות נתונים לשטיפת מוח שיוצרת התעמולה משני הצדדים.

   

  מה רוג'ר? אנחנו לא שומעים אותך... הכימיקל בראדרס (Getty) (Getty)
  מה רוג'ר? אנחנו לא שומעים אותך... הכימיקל בראדרס(Getty)

  "כן, האווירה ההיפסטרית בתל אביב היא אכן בועה", הוסיף המפיק. "כזו שמכילה שפיות, אהבה, חוכמה, חמלה וקהילתיות. אולי מעט דומה למה שניו יורק יכולה לייצג בארצות הברית של דונלד טראמפ בעוד מספר שבועות, לו ייבחר. האם תמשיך להופיע בניו יורק אחרי שטראמפ יבנה חומה סביב מכסיקו?".

   

  את המכתב סיים ווייס בקריאה לאמנים ברחבי העולם "לחוות את הקהל שלהם, לחבר אנשים יחד בהנאה, במחאה או בכעס".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים