שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הרב של בית"ר פגוע: "אסרו עלי לעלות למגרש ולהיכנס לחדר ההלבשה"
  הרב עמי פייקובסקי, שליווה את הקבוצה באופן צמוד, נאלץ להתרחק מהשחקנים בתקופה האחרונה: "בזמן האחרון אנחנו חוטפים. אני לא יודע אם יש קשר בין הדברים או לא, אני רק מציין עובדה". בקבוצה מסבירים את המצב בהנחיות מנהלת הליגות וההתאחדות לכדורגל

  על הרב עמי פייקובסקי, שליווה באופן צמוד את בית"ר ירושלים, נאסר לאחרונה לעלות על המגרש ולהיות עם השחקנים בחדר ההלבשה כפי שנהג לעשות בשנה האחרונה. בירושלים ציינו כי לפי הנחיות המנהלת וההתאחדות לכדורגל רק מי שנרשם בטופס המשחק יכול בזמן משחקים להיות על כר הדשא ובחדרי ההלבשה. בירושלים ציינו עוד כי ספגו עונשים מבית הדין עקב הימצאות אנשים לא מורשים במגרש בעת משחקים.

   

  פייקובסקי נפגע מאוד. הוא לא הגיע למשחקים בחיפה, אשדוד ומול בני יהודה ואמר: "מאז שהתרחקתי מהשחקנים, העניינים לא כתמול שלשום. לפני הפועל חיפה לקחתי את כל הקבוצה לארוחה משותפת. הבאתי קוסם, היה משהו משגע... הזמנתי את כולם ושם אמר לי נציג ההנהלה שאסור לי לעלות על המגרש ולהיות עם השחקנים בחדר ההלבשה".

   

  נפגע. הרב פייקובסקי עם כחילה ואבוחצירה בסוכות (צילום: פרטי) (צילום: פרטי)
  נפגע. הרב פייקובסקי עם כחילה ואבוחצירה בסוכות(צילום: פרטי)

   

  "הריחוק הפיזי הזה מקשה מאוד על הקשר השוטף שהיה לי עם כולם, מקשה לחזק אותם ולעודד אותם לפני המשחקים ובמהלכם", הוסיף פייקובסקי. "הניצחונות של בית"ר תלויים קודם כל בניצחון הרוח. כשהשחקנים שמחים ומלאי אמונה, הדבר הזה מתלבש גם על המגרש ומביא אותם להישגים שמעולם לא היו להם".

   

  הרב הוסיף: "כשהיינו באירופה הגעתי איתם וראיתי את הרוח היהודית והחום החסידי שהבאנו איתנו משפיע עליהם מהרגע שקמו בבוקר, דרך האימונים המפרכים

  ועד למשחקים עצמם. דאגנו להם לאוכל כשר, לתפילין, לתפילות... להכל. גם בארץ, התקופה הכי טובה שלהם הייתה כשהדלקנו איתם חנוכיה במגרש, רקדנו יחד בחודש אדר וכל הזמן דאגנו שלא יאבדו את הקשר בין עצם היותם יהודים לבין האמונה הטמונה בכל אחד ואחד בקדוש ברוך הוא והיכולת להתגבר באמצעות האמונה על כל המכשולים. זו הדרך שלימד אותי הרבי מלובביץ' ואותה אני מעביר לשחקנים והאוהדים".

   

  "אני מבין לגמרי את זה שאסור לי לעלות על המגרש. אלה הנהלים, אבל אני רק מקווה ומתפלל שזה לא יבוא על חשבון הצלחת הקבוצה", אמר הרב פייקובסקי. "בזמן האחרון אנחנו חוטפים. אני לא יודע אם יש קשר בין הדברים או לא, אבל אני רק מציין עובדה. אני מקווה שבעזרת השם נוכל יחד למרות הקשיים האחרונים להצליח, להנחיל לקבוצה את רוח היהדות השמחה שהייתה לה עד כה וממילא לחזור למסלול הניצחונות שהיינו בו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים