שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מלחמת גרסאות: שי חי, המתלוננת והתמונות האינטימיות

  אישה התלוננה נגד מתמודד "האח הגדול" לשעבר ובת זוגו, וטענה לעבירה של סחיטה באיומים והפצה אפשרית של תמונות אישיות. "המתלוננת מילאה את חובתה האזרחית ומשלמת מחיר אישי כבד", טוענות עורכות דינה. מנגד, נציגיו של שי חי טוענים כי הוא הוטרד מינית על ידיה: "שלחה לו תמונות עירום מבלי שהיה מעוניין בכך"

  הטריד או הוטרד? מלחמת גרסאות בין כוכב הריאליטי שי חי לבין אישה שהגישה נגדו תלונה במשטרה. בעוד שיוצא "האח הגדול" טוען כי הוא זה שהוטרד מינית על ידי המתלוננת, נציגותיה טוענות כי הוא סחט אותה. במרכז הפרשה: תמונות אינטימיות של המתלוננת שהגיעו לידי שי חי.

   

  מטריד או מוטרד? שי חי ()
  מטריד או מוטרד? שי חי

   

  "טענותיה של המתלוננת מגובות בחומרי ראיות רבים אשר הועברו למשטרה ומהם עולות באופן חד משמעי וברור תחושת האיום ומסכת הלחצים אשר הופעלו עליה", אומרות עורכות דינה של האישה, ד"ר דנה פוגץ' וענבר קידר-ברוך, שמוסרות כי היא הגישה תלונה למשטרה נגד שי חי ובת זוגו, תניה גרבר, בחשד לעבירה של סחיטה באיומים.

   

  "מקורה של הסחיטה במידע אשר הגיע למתלוננת ומעורר חשדות בנוגע לעבירות פליליות חמורות אשר בוצעו בידי שי חי. הנושא נמצא בעיצומה של חקירת משטרה, במסגרתה בוצעו פעולות רבות, לרבות איסוף חומרים אישיים של החשודים, ואף הוצא צו הרחקה כנגד החשוד ובת זוגו. המתלוננת מילאה את חובתה האזרחית והמוסרית ודיווחה על חשדות חמורים שהגיעו לאוזניה, ומשלמת כעת מחיר אישי כבד כאשר החשוד מנסה להסיט את המיקוד מהחשדות נגדו אל טענות שקריות העולות כדי לשון הרע".

   

  נציגיו של שי חי מתארים התרחשות שונה לחלוטין. הם טוענים כי "אותה אישה בחרה להקדים את מרשי ולהגיש תלונה במשטרה על מנת להציג עצמה כקורבן בפרשה, שעה שהיא זו אשר הטרידה מינית את מרשי במשך מספר חודשים ושלחה לו על דעת עצמה ומרצונה החופשי תמונות עירום וזאת מבלי שמרשי היה מעוניין בכך".

   

  אלעד פלג, עורך דינו של שי חי הוסיף כי "מרשי פעל בדרך מופתית ולא הפיץ את התמונות כפי שנטען. מרשי הוא הקורבן בפרשה ואני סמוך ובטוח שצוות החקירה במשטרת ישראל יפעל לגילוי האמת. שי חי אף ביקש להיבדק בפוליגרף לאישוש גרסתו. אני סמוך ובטוח כי התיק ייסגר מחוסר אשמה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים