שתף קטע נבחר

הציוץ שהוביל לעימות ח"כיות בטוויטר

ח"כ אורלי לוי-אבקסיס תקפה את ח"כ ענת ברקו מהליכוד בטענה שאמרה כי "לצערי הרב אני מבקרת בבתי חולים בצפון". "פני לחברים בקואליציה ותדרשי תקצוב", כתבה לוי-אבקסיס. בתגובה השיבה ברקו: "תתרכזי בדרכים להישאר רלוונטית כמו לדגמן לשער"

 

קרב הציוצים בטוויטר ()
קרב הציוצים בטוויטר

ציוץ בטוויטר של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס (ישראל ביתנו) נגד ח"כ ענת ברקו (הליכוד) סביב סוגיה הקשורה ליישובי הצפון הפכה לזירת התגוששות בין שתי הח"כיות וגררה תגובות רבות של גולשים נוספים.

 

לוי-אבקסיס פרסמה ציוץ ובו ציטוט של ברקו: "לצערי הרב אני מבקרת בבתי חולים בצפון". "מצטערת על מה?", כתבה לוי-אבקסיס. "על שצריכה לכתת רגלייך? או על מה שאת רואה שם? אם כך פני לחברים בקואליציה ותדרשי תקצוב".

 

השער המדובר של אורלי לוי-אבקסיס ב"לאשה" (צילום: עדו לביא) (צילום: עדו לביא)
השער המדובר של אורלי לוי-אבקסיס ב"לאשה"(צילום: עדו לביא)

 

ברקו ראתה את הדברים ולא נשארה חייבת. היא פרסמה תגובה שמיד עוררה את זעם הגולשים: "אורלי, מוטב שתתרכזי בדרכים אלגנטיות יותר להישאר רלוונטית. לדגמן בשער של 'לאשה' זו בהחלט אחת מהן".

 

הגולשים התקוממו על התגובה והגיבו לברקו בזעם: "אולי מוטב שתדברי יותר בכבוד כלפי מישהי שבכנסת הרבה יותר זמן ממך ועשתה בכל יום למען נזקקים יותר משאת תעשי בחמש כהונות", כתב לה אחד הגולשים.

 

לאחר מכן התראיינה ברקו בגלי צה"ל והתנצלה על הדברים. היא אמרה כי השיח ירד לרמה נמוכה והתנצלה עליו.

 

מדובר בעימות נוסף בין השתיים לאחר דיון סוער בכנסת, שבו תקפה לוי-אבקסיס את ראש הממשלה בנימין נתניהו על היעדר תקציב לצפון הארץ ולפריפריה. ברקו צעקה על לוי-אבקסיס במהלך הדיון בכנסת ולוי-אבקסיס השיבה: "תסלחי לי חברת הכנסת ברקו. בואו תגורו בפריפריה ותיזרקו עם הילד שלכם בשתיים לפנות בוקר אחרי ניתוח באמצע פרוזדור בבית חולים".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן, דוברות הכנסת
לוי-אבקסיס וברקו
צילום: גיל יוחנן, דוברות הכנסת
מומלצים