שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש בפיננסים: הלוואה שיתופית בבנק החברתי

   הלוואה בריבית מוזלת לחברים ב"בנק החברתי", ביטוח חינם לרעידת אדמה ורכישה באמצעות מסרון – חדש על המדף הפיננסי

   הלוואה שיתופית

   שיתוף פעולה חדש בין "הבנק החברתי" – אגודת האשראי אופק לחברת ההלוואות השיתופיות טריא, יאפשר לחברי הבנק להשקיע את כספם בהלוואות לחברי הקבוצה, בעזרת טכנולוגיה שתעמיד לרשותם חברת טריא.

    

   חברי אופק שירצו לקחת הלוואה במסגרת השירות, יוכלו לעשות זאת בריבית קבועה של 3.5% בלבד, וזאת בזכות כרית בטחון שאופק העמידה. תנאים אלו יהיו תקפים להלוואות עד 50 אלף שקל, לשלוש שנים ובכפוף לעמידה בתנאי החיתום וליכולת ההחזר.

    

   על פי התוכנית, חברי אופק צפויים להרוויח על ההשקעה, תשואה שנתית ממוצעת של כ-4-5%.

    

   ביטוח רעידת אדמה

   חברת הביטוח מגדל מציעה למבוטחיה עד 3 חודשי כיסוי רעידת אדמה חינם, במידה ומבוטחי החברה אינם מחזיקים כיום בכיסוי זה במסגרת הפוליסה שרכשו.

    

   על-פי הנהוג בענף הביטוח כוללות בדרך כלל פוליסות הדירות של חברות הביטוח גם ביטוח רעידת אדמה ונזקי טבע למבנה ותכולה, אלא אם המבוטח ביקש שלא לבטח את הסיכון הזה ולמעשה ויתר עליו.

    

   ההטבה הייחודית של מגדל באה על רקע התרחשותן של שתי רעידות אדמה אך לאחרונה: בצפון-מערב יוון, בעוצמה של 5.2 בסולם ריכטר, ובמרכז איטליה, בעוצמה של 6.2 בסולם ריכטר, אשר גרמה לעשרות הרוגים ולנזקים כבדים ברכוש.

    

   רכישה באמצעות מסרון

   Mastercard הכריזה לאחרונה על תוכניותיה להשיק פלטפורמת בינה מלאכותית שתאפשר לצרכנים לבצע עסקאות, לנהל כספים ולערוך קניות באמצעות פלטפורמות של משלוח הודעות כגון פייסבוק מסנג'ר או SMS.

    

   הבוט, שפותח על-ידי מעבדותיה של Mastercard מאפשר לצרכנים לפתוח בשיחה פשוטה עם בית עסק ולהשלים את הרכישה מבלי לפתוח את הארנק, ללא צורך להיכנס לאפליקציה של בית העסק וללא המתנה בתור. לדברי החברה,  הבוט מתאים למספר רב של ענפים – מחברות תעופה עד חנויות קמעוניות והוא מותאם לפלטפורמות הודעות שונות, ובכך הופך את פעולות המסחר לחלקות מתמיד.

    

   חידון רכב

   חברת 'ביטוח ישיר', המתמחה בין היתר במתן ביטוחי רכב, משתפת פעולה עם מומחה המוטוריקה אלי פנגס ומשיקה את חידון הרכב הקשה בתולדות הרשת הישראלית, המאפשר לחובבי (ואף מומחי) רכב לאתגר את ידיעותיהם בתחום.

    

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים