שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אחיינו של הניצב המוסלמי הראשון נורה למוות

  אחיינו של ניצב ג'מאל חכרוש, ראש המנהלת לשיפור המשטרה ביישובים הערביים, נמצא ירוי ברכב סמוך לבנק בכפר כנא. זהות היורה ידועה למשטרה ונערכים חיפושים אחריו

   

  זירת הירי בכפר כנא

  זירת הירי בכפר כנא

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  חכרוש משמאל לרכב בזירת הירי ()
  חכרוש משמאל לרכב בזירת הירי
  ענאן חכרוש, בן 48 מכפר כנא, נמצא הבוקר (שבת) ירוי ברכב סמוך לבנק בכפר. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום פינו אותו במצב אנוש לבית החולים פוריה בטבריה, אך שם נקבע מותו. זהות היורה ידועה למשטרה ונערכים חיפושים אחריו. ההרוג הוא אחיינו של ניצב ג'מאל חכרוש, הניצב המוסלמי הראשון במשטרת ישראל המשמשת כראש המנהלת לשיפור המשטרה ביישובים הערביים.

   

  קרוב משפחתו של ההרוג סיפר: "אנחנו לא ידענו שהוא היה מאוים על-ידי אחרים. אם היינו יודעים, היינו סוגרים את המחלוקת ללא שום אלימות. מקווה שהמשטרה תגיע לתוצאות. בינתיים מחכים לסיום החקירה ובהמשך אולי נדע מה הרקע למקרה".

  ענאן חכרוש ()
  ענאן חכרוש

  חכרוש קיבל את הדרגה בחודש אפריל. "לרגע זה אנו מצפים זמן רב", אמר בטקס מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך. "זה תקופה ארוכה נמצאת משימת העמקת השיטור במגזר הערבי על המדוכה. ראשי הרשויות זועקים זה שנים על רצונם בשיטור ואכיפת החוק, כמקובל ביתר חלקי הארץ. הנושא הוצב כיעד מרכזי במשטרת ישראל".

   

  חכרוש מקבל את דרגת הניצב    (צילום: ליאור פז)

  חכרוש מקבל את דרגת הניצב    (צילום: ליאור פז)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  לאחר מכן פנה מפכ"ל המשטרה לחכרוש ואמר לו: "ג'מאל, אתה קצין מצוין ומוכשר. במסגרת שרותך ביצעת שלל תפקידי מפתח בהצלחה רבה וצמחת כשוטר רב תרבותי במשטרת ישראל. אתגר הרב תרבותיות הוא בהחלט אחד האתגרים המורכבים של שירות במשטרת ישראל, אך זהו גם הסיפוק הגדול. ג'מאל, אני בטוח ומאמין בך, ויודע שתצליח גם בתפקיד החשוב והמורכב שאליו אתה נכנס היום".

   

  השר לביטחון פנים גלעד ארדן אמר בטקס: "זה יום חשוב ומרגש. תפקידו העיקרי של ניצב חכרוש יהיה לרכז ולקדם את יישום התוכנית למתן שירותי האכיפה של המשטרה במגזר הערבי. חכרוש נושא בכפיו בשורה של ממש שהמתינה להתרומם כמעט 70 שנה. ועדת אור העירה על חוסר השוויון הבולט בין רמת השירותים והאכיפה בין המגזר הערבי ליהודי. אם נהיה כנים עם עצמנו, ואני מתכוון לכל ממשלות ישראל, לא נוכל להביט בנתוני הפשיעה במגזר הערבי ולרחוץ בנקיון כפינו. בכל הקשור לפעילית המשטרה - לא ניתן השוויון הראוי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים