שתף קטע נבחר

מירי רגב נגד ג'יבריל רג'וב

השרה תקפה את יו"ר ההתאחדות הפלסטינית שטוען כי ישראל מקשה על תפקוד הכדורגלנים בגדה וברצועת עזה. "מנצל את פיפ"א למטרותיו הפוליטיות"

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, האשימה הערב (ב') את ג'יבריל רג'וב שהוא מונע מאינטרסים פוליטיים ואמביציות אישיות תוך שהוא מנצל את פיפ"א למטרותיו הפוליטיות והופך את הספורט לסוגייה פוליטית.

 

השרה אמרה זאת בפגישה שהתקיימה עם יו"ר ועדת המעקב של פיפ"א הדרום אפריקאי, טוקיו סקסוואלה.

 

רגב עם עיני ושרה נתניהו (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
רגב עם עיני ושרה נתניהו(צילום: ראובן שוורץ)

 

השרה הודיעה שהיא מוכנה לתת מענה ופתרון לכל בעיה שתועלה בפניה לגבי קשיים כלשהם שיש לפלסטינים בתחום הספורט, אבל לא תשלים עם ניסיונותיו החוזרים ונשנים של ג'יבריל רג׳וב לפגוע בכדורגל הישראלי.

 

השרה רגב הציגה בפני מר סקסוואלה את חשיבות הפרדת הספורט מהפוליטיקה ואת העובדה כי הספורט הוא גורם מחבר ומקשר בין אנשים. עוד אמרה השרה שארגון פיפ"א חייב לשמור על מעמדו כארגון בינלאומי העוסק בכדורגל ובספורט ולא מערב ספורט בפוליטיקה. מכאן כוחו ועוצמתו.

 

היא תיארה בפני טוקיו את המהלכים הרבים שעשה משרד התרבות והספורט בשיתוף ההתאחדות לכדורגל בישראל, כדי לאפשר מעברים מוסדרים של ספורטאים פלסטינים. מהלכים שאף זכו לתשבחות והערכה מצד אנשי פיפ"א.

 

השרה הודתה לטוקיו סקסוואלה על מאמציו הגדולים למציאת פתרון שישאיר את הספורט מחוץ לפוליטיקה וישמור על המקצועיות של פיפ"א כארגון ספורט גדול, שכל המדינות בעולם יכולות להיות חברות בו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים