שתף קטע נבחר

נער מבני ברק נאשם במעשה סדום ובתקיפת ילדים

פעוטה בת שנתיים, שני ילדים בני חמש וילדה בת שש - עומדים במרכז כתב האישום נגד נער בן 13 בלבד. מיוחסות לו עבירות מעשה סדום, תקיפה, איומים ומעשים מגונים

מעשה סדום ומעשים מגונים, איומים ותקיפה - נגד ילדים בני שנתיים עד שש - אלו העבירות שבהן נאשם נער בן 13 מבני ברק. הבוקר (יום ג') הגישה נגדו פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום לבית משפט השלום לנוער בעיר.

 

על פי כתב האישום שהגישה עו"ד מיטל מור, ב-11 באוקטובר חזרה ילדה בת חמש לאזור בשעות הערב יחד עם אמה. הן שבו מקניות ולכן האם ביקשה מבתה לקרוא לאחיה מבית המשפחה, כדי לסייע להן. בכניסה לבניין ניגש אליה הנאשם והבטיח לה לגלות לו סוד אם תתלווה אליו. היא פנתה אחריו לחצר האחורית ושם ביצע בה מעשה מגונה. הוא אף הבטיח לה שאם תהיה בשקט, יאפשר לה ללכת. שכן שמתגורר בסביבה מצא את הילדה וסייע לה לשוב לביתה. במקרה נוסף אנס ילד בן חמש - שאותר על ידי שכן בבנין מגוריו בעיר.

 

באישום נוסף נטען כי הנאשם ניגש לילדה בת שש שיצאה מביתה לבית חברתה. הוא ניגש אליה וביקש ממנה שתתלווה אליו בתואנת שווא שאבד לו כסף. הוא הכניס אותה למבנה נטוש ושם ביצע בה מעשים מגונים. הילדה פרצה בבכי ואז הוא איים עליה, "אם תבכי, אני ארביץ לך". לבסוף היא הצליחה לברוח מפניו.

 

במקרה נוסף מעורבת פעוטה בת שנתיים, ששהתה מחוץ לביתה. הוא ניגש אליה והוביל אותה לאתר בנייה סמוך. באותה עת, עמדה ילדה כבת 8 בסמוך, ניגשה אליו ואמרה לו, "תחזיר את הילדה". בתגובה הכה אותה הנאשם ואמר לה, "עופי מפה". הוא הכניס את בת השנתיים לאתר בנייה, אבל משהגיע לשם באותה עת אביה, והחל לחפש אותה, יצא לעברו הנאשם ואמר, "שמעתי ילדה בוכה ונכנסתי לראות מה קרה". מייד לאחר מכן עזב הנאשם את המקום.

 

הפרקליטות ביקשה להאריך את התנאים המגבילים שבהם מצוי הנאשם עד לתום ההליכים -  מעצר בית מוחלט מחוץ לבני ברק. לא ניתן לעוצרו ככל נאשם אחר נוכח גילו הצעיר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutetrstock
(אילוסטרציה)
צילום: shutetrstock
מומלצים