שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  CNN התנצלה על כיתוב מעליב כלפי יהודים

  רשת החדשות CNN התנצלה על כיתוב אנטי-יהודי: כותרת שהופיעה במהלך תוכנית ובה ציטוט אמירה אנטישמית של מנהיג הימין הקיצוני בארה"ב, עוררה זעם בקרב הצופים. נציגי הרשת: "שיקול דעת קלוקל"

  רשת CNN התנצלה בפני הצופים על כותרת מעליבה כלפי יהודים: כיתוב גרפי שעסק בעליית הימין הקיצוני בארה"ב וציטט את התהייה של אחד מראשיה "האם היהודים הם בני אדם?" עורר זעם רב באינטרנט והביא את רשת החדשות לפרסם הבהרה והתנצלות מטעמה.

   

  הכיתוב שעורר זעם בקרב הצופים ()
  הכיתוב שעורר זעם בקרב הצופים

  אחד מהדיונים בתוכנית "The Lead" ששודרה אמש (ב'), עסק בתיעוד של אנשי הימין הקיצוני בארצות הברית, ה"אלט רייט", כאשר בתחתית המסך הופיעה כותרת שציטטה את אמירתו של מנהיג התנועה, ריצ'ארד ספנסר, שתהה "האם יהודים הם בני אדם". תמונת הכיתוב שעל המסך נפוצה במהירות ברשת והביאה לזעם של גולשים רבים - שהופנה כלפי CNN.

   

  "אני זועם על הכיתוב הזה, והאנשים שלי שמעו ממני על כך. זה בלתי מתקבל על הדעת", צייץ מיד עם סיום מנחה התוכנית ג'ים טאפר, שנמצא כעת בחופשה. נציגי הרשת עצמה הוציאו הודעת התנצלות בה נאמר כי "(הצבת הכיתוב) הייתה שיקול דעת קלוקל ואנחנו מצרים ומתנצלים על כך".

   

  הנשיא הנבחר דונלד טראמפ התייחס היום ל"אלט-רייט", שחבריה תועדו בכנס בוושינגטון מצדיעים במועל יד לאחר ניצחונו, ואמר כי הוא "מתכחש" אליה ומגנה אותה.

   

     

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים