שתף קטע נבחר

רכילות עסקית: 3,500 נעלי בית לחסרי בית

בעלי עסקים תורמים למפוני השריפה, אדריכל איטלקי דואג לתל אביב, יוסי ורדי מראה שהוא לא רק סטארטפיסט, אלא גם סטנדאפיסט

אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל, התרגש לקבל את פניה של חגית בוברמן, מנהלת לקוחות אסטרטגיים בחברת דן אנד ברדסטריט (D&B), שהגיעה במיוחד למשרדי לוריאל ישראל, כדי להעניק לו את פרס החברות, שלוריאל זכתה בו, מתוך 1,500 חברות בארץ.

חגית בוברמן ואלי שגיב (צילום: ערן לם) (צילום: ערן לם)
חגית בוברמן ואלי שגיב(צילום: ערן לם)

 

נשות עסקים לובשות כבש

כ-120 נשות עסקים וחברה הגיעו להשקת בית האופנה לעור CUMALTERO, שהתקיימה במגדל משה אביב ברמת גן. עפרה רייף שמלצר, טלי סיני ריקליס, רוית אסף, מטי קרסו, בת שבע בובליל, עו"ד אורית מור סיניבר, ורד אילני (נשיאת ידידי אגודת מכללת ספיר), ותרצה ברודי, היו בין הנשים, שלא היססו להיפרד מכ-6,000 שקלים לבגד, אותו רכשה במעמד ההשקה, כשכל הבגדים עשויים עור כבש.

נשות העסקים באירוע (צילום: אלון פורת) (צילום: אלון פורת)
נשות העסקים באירוע(צילום: אלון פורת)

 

האיטלקי שמשמר את תל אביב

האדריכל האיטלקי, פרופ' אנדריאה ברונו, הגיע במיוחד לישראל להשיק את פרויקט שימור העילית בתל אביב, 1909TLV. ברונו, מבין מכריזי העיר הלבנה, בחר את הבניינים, שהוא עצמו יוביל לשימור. הגיעו להשקה: בעלי חברת הנדל"ן: מנשה זוארץ, דוד בנינו, אבי אברהם והמנכ"ל נבו כהן, עו"ד שמעון מזרחי, יו"ר מכבי תל אביב בכדורסל, יהודית רקאנטי, רון אבידן, מנכ"ל עופר השקעות, ובעלי בניינים לשימור בתל אביב.

אבי אברהם, אנדראה ברונו, דוד בנינו (צילום: גבי אוהד) (צילום: גבי אוהד)
אבי אברהם, אנדראה ברונו, דוד בנינו(צילום: גבי אוהד)
 

 

אולמן שוחה במים

האמן מיכה אולמן, חתן פרס ישראל, פתח את תערוכת היחיד שלו, בנושא המים, בגלריה גבעון בתל אביב. נורית וולף ונעמי גבעון, בעלות הגלריה, דוד וולף, מבעלי מצות אביב, ואולמן עצמו, קיבלו את פניהם של אנשי עסקים ואמנים, שהגיעו לפתיחת התערוכה, בהם יאיר גרבוז, דני קרוואן, וירגיני ורוברטו חגג', אלן ורוני בהרב, אסף ויואב גוטסמן, פסח סלבוסקי ועוד.

מיכה אולמן ורעייתו (צילום: אור גפן) (צילום: אור גפן)
מיכה אולמן ורעייתו(צילום: אור גפן)
 

 

3,500 זוגות נעליים

מיכאל אילוז, מנכ''ל ''טבע נאות'', שמתגורר בגליל המערבי וממנכ"ל את החברה שיושבת בקיבוץ נאות מרדכי שבצפון, רתם מספר משאיות ואת צוות עובדי המפעל שלו, הגיע למרכז הפינוי בחיפה, וחילק למפוני הבתים, שנשרפו באזור חיפה, כ-3,500 זוגות נעלי בית, בשווי כולל של 350,000 שקלים. לחלוקה הצטרף שי אבוחצירה, סגן ראש העירייה.

 

אנשי טבע נאות בעת חלוקת נעלי הבית (צילום: מורג ביטן) (צילום: מורג ביטן)
אנשי טבע נאות בעת חלוקת נעלי הבית(צילום: מורג ביטן)

 

ורדי - סטארטפיסט וסטנדאפיסט

כ-200 סטארטאפיסיטים הגיעו לבורסה לניירות ערך, לאירוע " Hack it Out", שקיימה בזק בינלאומי, במסגרתו התמודדו המשתתפים עם כתב חידה מורכב. נכחו: אסף אביב, סמנכ"ל השיווק בבזק בינלאומי, יוסי ורדי, שתרם באופן יוצא דופן את כישורי המשחק שלו לסרטון שהופץ לקידום האירוע, ד"ר נמרוד קוזלובסקי, יגאל ברקת, סמנכ"ל שיווק ומכירות בבורסה לניירות ערך.

יוסי ורדי ואסף אביב (צילום: נדב קרלינסקי) (צילום: נדב קרלינסקי)
יוסי ורדי ואסף אביב(צילום: נדב קרלינסקי)
 

 

מילשטיין עושה היפ הופ

אדם מילשטיין, יו"ר ארגון הקהילה הישראלית אמריקאית IAC, ומירי שפר, יו"ר סניף לוס אנג'לס של הארגון, השיקו בעיר המלאכים את מכון אולמר, לחקר, טיפול והדרכה בהתמודדות עם טראומה נפשית, שהוקם מתוך צורך של קהילות שונות בארה"ב לטפל בנפגעי טראומה. מילשטיין פגש במהלך האירוע את אמן ההיפ-הופ ג'יימס טוד סמית', או בכינויו LLCOOLJ, והשניים שוחחו על יצירת גשרים בין הקהילה האפרו-אמריקאית לישראלים בארה"ב.

 אדם מילשטיין וג'יימס טוד סמית ()
אדם מילשטיין וג'יימס טוד סמית

 

מניהול תקציב לסמנכ"לית שיווק

צביקה שווימר, מנכ"ל דלתא ישראל, הודיע על מינויה של מור פסו אבלגון לסמנכ"לית השיווק והאסטרטגיה של דלתא ישראל. פסו אבלגון, שתחליף בתפקידה את גלית בר-און, שביקשה לעזוב את תפקידה, שימשה בשנים האחרונות סמנכ"לית לקוחות במשרד הפרסום אדלר חומסקי וניהלה, בין היתר, את תקציבי הפרסום של דלתא ישראל. בתוך כך, הודיע המנכ"ל שווימר כי דלתא ישראל תעניק חסות למאמאנט, ליגת האמהות בכדורשת, בשל הלימה בין הערכים והחזון של דלתא ישראל ומאמאנט. שיתוף הפעולה נעשה באמצעות מותג דלתא פיט, והחסות תעמוד על 700,000 שקלים. עפרה אברמוביץ, מייסדת ליגת המאמאנט, בירכה על החסות.

מור פסו אבלגון (צילום: גיא הכט) (צילום: גיא הכט)
מור פסו אבלגון(צילום: גיא הכט)

נשות מאמאנט ()
נשות מאמאנט
 

 

אירית בטאט מתנסה בכימיה

השף הנורדי תורסטון שמידט, המכונה "האלכימאי הנורדי", הגיע מדנמרק אל מסעדת הוטל מוניטפיורי בתל אביב, במסגרת Round tables by American express, והשתלט על המטבח של השף המקומי. אורי שטיינברג. אירית בטאט, סמנכ"ל אמריקן אקספרס ישראל, נותנת החסות לפרויקט, ומורן ממלוק, מנהלת המלון, הגיעו במיוחד להתרשם ולטעום.

מורן ממלוק ואירית בטאט (צילום: אביב חופי) (צילום: אביב חופי)
מורן ממלוק ואירית בטאט(צילום: אביב חופי)
 

 

קצרים

1. במסגרת שבוע האוכל האיטלקיה התקיים בסלון של השף אייל שני אירוע שאורגן על ידי ד"ר צ'ינסיה קליין, פסיכיאטרית, רעייתו של ד"ר דב קליין ונשיאת האקדמיה לבישול. היה טעים.

 

2. כ-700 ילדים ובני משפחותיהם נהנו מערב של אוכל ומוסיקה, שהתקיים במתחם האירועים דוריה של קבוצת שבט אחים. את הערב, אליו הגיעו ילדים מהעמותות קו לחיים, רחשי לב, עמותת חיים, גדולים מהחיים, שמחה לילד וזכרון מנחם, תרם דניאל בירנבוים, מנכ"ל סודה סטרים.

 

3. עו''ד דביר אינדיג, מנכ''ל ובעלים של מתחם הכספות בריקסטון בתל אביב, הודיע שיקציב 100 כספות למפונים מבתיהם בעקבות השריפות, כדי שיפקידו בכספות מסמכים ודברי ערך. הכספות יוענקו להם למשך שלושה חודשים, כולל פוליסת ביטוח.

 

4. עדי כהן, מנכ"ל טיב טעם, ונציגי הרשת, חילקו כ-2,000 סופגניות ושתיה חמה לכוחות לוחמי האש והמשטרה.

 

5. חברת ויליפוד חגגה 115 שנה למותג החמאה לורפק באמצעות סדנת שף של אבי ביטון. לואיז ויבג'רג תומסן, הנספחת המסחרית של שגרירות דנמרק, פרניל לרסן, מנהלת השיווק של חברת ARLA יצרנית לורפק, מור אטיאס, סמנכ"ל מכירות וסחר בוילי פוד, התנסו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים