שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  חודש של אור ואופטימיות: הורוסקופ דצמבר
  רגע לפני שהשנה האזרחית מסתיימת, יש לנו סיכוי לסיים את 2016 עם חיוך גדול יחד עם מזל קשת שמלמד אותנו להיות אופטימיים בכל מצב

  חודש קשת הוא חודש של יציאה אל הטבע. לעתים צר עולמנו כעולם נמלה, אך אם נגביה עוף, נתרומם מעל היכולת המצומצמת ונבין שמישהו גדול מעלינו לא יכול להזיק לנו בטעות, כי אין טעויות, לכן קיים עולם סיבות גבוה.

   

  כל מה שקורה מלמד אותנו ופותח לנו ערוצים חדשים, השאלה אם אנו משכילים להתבונן ממעוף הציפור, לצאת מתוך הרצון לקבל עבור עצמנו בלבד ולהבין שהעולם הזה בנוי ממחזוריות שלמה, של

  טבע, כוכבים, האדם והבריאה כולה. הירח והשמש משפיעים עלינו בכל חודש בכוח המשיכה שלהם ויש לכם השפעה גם על ציר התפתחותי שלם, שהרי כולנו בסופו של דבר רקמה אנושית אחת גדולה.

   

  חודש דצמבר מלמד אותנו להיות אופטימיים בכל מצב, הבריאה כולה קיימת בתוכנו, אנחנו מושפעים ומשפיעים - וכמו חוק המשיכה הזרעים שאתה זורע מצמיחים את השתיל שלך והדשא של השכן לא בהכרח ירוק יותר.

   

  הירח הוא הלוויין המקשר בין החוץ לבין הפנים, תפקידו לגשר בין העולם הפנימי לעולם החיצוני. ב-24 בחודש, ערב חג החנוכה, חג האור שגובר על החושך. הירח בעקרב יוצר זווית של 120 לנפטון של הלב והרגש, זוהי הזדמנות שלנו להתחבר ללב ולאחדות ולחמול על טעויות שלנו ושל האחר.

   

  ונוס עוברת לדלי ב-8 בחודש למזל דלי של האלטרואיזם, האידיאולוגיה והחשיבה החברתית שדוגלת בשיפור העולם תוך שימוש בחשיבה רציונלית. דבורת הדבש פועלת באלטרואיזם כשהיא נכונה להקריב את הצורך שלה בצאצאים על מנת לטפל בצאצאיה של המלכה - אלו ימים של חשיבה לא רק על עצמנו אלא גם על האחר.

   

  שיא הירח של החודש במילואו ב-14 בתאומים, מזכיר לנו שוב את החברתיות, להקפיד בפרטים שאנו מעבירים אחד לשני אינפורמציה. שהרי החיים והמוות ביד הלשון. ואם תאומים, אזי מרקורי יחל את נסיגתו הרבעונית בגדי ב-18 במזל גדי, נסיגה שהוא יסיים בקשת ב-9.1. זוהי נסיגה שמחזירה אותנו למסגרת ולעבודה קשה, אנו יודעים שהכל מתחיל ונגמר בבירוקרטיה שלעתים תובעת מאתנו טופסולוגיה ושאר חוקיות שלעתים מגיע הזמן לתקן וליישר, אחרת נשלם מחיר.

   

  ב-22 יום ההיפוך החורפי, קרני השמש פוגעות בחוג הגדי בזווית ישרה ובחצי כדור הצפוני מתחיל באופן רשמי החורף. כל רבעון שמתחיל הינו הזדמנות שלנו לדחוף לשלב הבא במחזוריות החיים, כשהגדי מגיע אנו דוחפים את עצמנו להישגיות חומרית והתקדמות בשלבי ההיררכיה, החודש עם הנסיגה של מרקורי ויחד עם היבט אורנוס שבתאי יש לנו הזדמנות לחשוב יצירתי, להתעלות מעל הקשיים ולתקן את המעוות כדי להגיע להישגיות.

   

  חודש טוב וחג אורים שמח, כי כשהאור פורץ מתוכנו, גם החושך נראה כמו אור.

   

  מזל טלה

  שאפתנות היא מילת המפתח שלכם בחודש הקרוב, טלאים. אתם זוממים להגיע לפסגה, להשיג את המטרות שלכם או להתגבר על העכבות שלכם, אך בדרך אתם נתקלים בעימותים או חיבורים חדשים במערכות יחסים.

   

  מבחינה אסטרולוגית ב-10 בחודש צמידות שמש שבתאי בבית ההישגיות והעבודה שלכם, זוהי הזדמנות לסגור עסקה, לחתום חוזה או להוכיח את הצלחתכם.

   

  הרבה תלוי בגישה שאיתה אתם ניגשים אל הדברים, בשבוע השני של דצמבר תצטרכו להקדיש לא מעט זמן לעבודה, אך זכרו שהיא מקדשת את המטרה.

   

  במקום לאכול את החיים בביס אחד, כמו שאתם יודעים לעשות, נסו לפרק את המצב לגורמים ולהכין תוכנית פעולה שלב אחר שלב. הכל נראה הרבה יותר קל כשאתם מבינים מה הם הצפיות מכם.

   

  אהבה וזוגיות ב-8 בחודש - ונוס תעבור למזל דלי ותלבה בכם את הרצון לבלות ולחצות גבולות של היגיון. חנוכה ונר ראשון ב-24 , זה הזמן לחגוג באופן לא קונבנציונלי אולי בדרך חברתית או אירוע תרבותי וכמובן עם בחירי ליבכם. ב-20 בחודש מרס יעבור למזל דגים, תוכלו להתפנות לזמן איכות רומנטי ולשתף את שבלבכם.

   

  עבודה וקריירה - ירח מלא ברום המפה ביום שני 25 בחודש מעיר אתכם לנושא ויהיה לכם קשה לעצום עיניים מאז.

   

  ב20-28 אורנוס יוצר היבט הרמוני לשבתאי ודוחף אתכם לקצה הבלתי מתפשר של הסקאלה ולקצה הבלתי מתפשר שלכם לכבוש יעדים. פחות סביר שתהיו מוכנים להתפשר, זה לא פשוט להעיר בכם את הלוחם אבל ברגע שזה נעשה לוקח לכם לא מעט זמן להתקרר.

   

  ב-22 בחודש השמש עוברת למזל גדי, זהו יום ההיפוך החורפי, בתאריך זה קרני השמש פוגעות בחוג הגדי בזווית ישרה והאנרגיה הקרדינלית דוחפת אתכם לעשות תכניות גדולות לשנה הבאה גם שבשלב הזה עדיף שתתרכזו בלסמן V על הפרטים הקטנים.

   

  • נסיגת מרקורי תחל: 18 בבית הקריירה שלכם, הקפידו על הגשת מסמכים ודוחות כראוי.
  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 8-10 בחודש.
  • זמן טוב לזוגיות: 21-23 בחודש

   

  מזל שור

  בסוף החודש מחכות לכם חדשות טובות בתחום הזוגי בעיקר, דברים טובים מגיעים למי שמחכה בסבלנות, אז תצטרכו לתת לזה זמן, כמו לכל דבר טוב אחר.

   

  קריירה והתפתחות - ונוס עוברת לדלי ב-8 בחודש, אתם יוצאים להשתלמות או מחליטים לטייל בחו"ל, רק שימו לב שבדקתם דרכונים או שהכל על פי החוקים כי נסיגת מרקורי שתחל ב-18 יכולה לשבש תהליכים. מישהו מהמשפחה או חברים מצליח לשכנע אתכם למהלך עסקי כזה או אחר או שינוי אחר המתקשר למקום העבודה שלכם, החשוב הוא שתהיו אותנטיים לאמת שלכם. ב-10 בחודש צמידות שמש שבתאי, זהו יום שתוכלו להוכיח את היכולות שלכם בעבודה. שימו לב לא להתעמת עם הבוס או גורם בכיר.

   

  לימודים והתפתחות - ב-22 בחודש השמש עוברת למזל גדי, זהו יום ההיפוך החורפי, בתאריך זה קרני השמש פוגעות בחוג הגדי בזווית ישרה והאנרגיה הקרדינלית מניעה אתכם לבסס את מעמדכם, זה יכול להטיב עם פגישה בבנק, או פגישה עם הגורם המשלם לכם משכורת.

   

  ב-10 זהו יום טוב אם אתם מעוניינים לזַמֶן אהבה לחייכם, אלו הם ימים עם משב רוח חיובית וזמן לבסס יציבות לחייכם, היכונו למסע בין אלפי צעדים שמתחיל ב-2016 ותאמינו בעצמכם.

   

  ירח מלא ב13-14 בחודש מכריח אתכם ללמוד ולא לוותר על ידע. אולי הדרך ללמוד היא להתחבר לחבר שיודע יותר, זו לא בושה. כניסת כוכבים לבית עולמכם הפנימי, גורם לכם להתכנס בתוך עצמכם, לרצות להתחבר יותר לעולם הרוחני ולעבור טרנספורמציה לנפש, שימו לב שהאש לא תגרום לכם לגעוש ולבעור, מומלץ לשחרר לחצים בספורט.

   

  אהבה וזוגיות - כמו שהבטחנו סוף החודש, ב-24 נר ראשון של חנוכה, הירח בבית הזוגיות שלכם עוזר לכם למפגשים רומנטיים וחיבור ישיר לצ'אקרת הלב.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11-12 בחודש.

   

  מזל תאומים

  חודש דצמבר הוא חודש של המזל היורד שלכם (קשת) וכמו תמיד סביב הזמן הזה של השנה עולה אצלכם השאלה: כמה אתם מוכנים להשקיע כדי להתקדם, והאם אתם מספיק רציניים בשביל להשיג את המטרות שלכם.

   

  היכולת שלכם להתמיד לא תמיד קיימת ואילו היכולת להשתנות ולעבור הלאה חזקה במיוחד אצלכם. מולד הירח שהתרחש בחודש שעבר ב-29 בקשת (אש) הוליד בכם הזדמנות שקשורה איכשהו למערכות יחסים, לאדם שיכול לעזור בעל מעמד בהיררכיה החברתית (שבתאי).

   

  טרנספורמציה ודיוק המטרות - עניינכם מתחילים לזוז לעבר המטרות שלכם, עם הרבה יוזמות, פעילות והרבה עניין בחיי חברתי.

   

  מרקורי יחל את נסיגתו ב-18 בחודש ויסיים את הנסיגה במעבר למזל היורד שלכם קשת (הנסיגה תסתיים ב-9.1) שימו לב שאתם מטפלים בכל המסמכים הרצויים, התעודות ויישרו קו עם ההתקדמות הביורוקרטית.

   

  לקראת סוף החודש, החל מהשבוע של יום ההיפוך החורפי, 22.12, עניינים הופכים רציניים בשבילכם ואתם חוזרים להתמקד בהתפתחות אישית, קריירה והשגיות.

   

  אהבה וזוגיות - ב-10 בחודש צמידות שמש שבתאי במזל היורד שלכם, זה ללא ספק הנושא החם של החודש וכזה שמבוזבזות עליו המון אנרגיות בשבועות הראשונים של דצמבר. ירח מלא ב-14 במזל שלכם, מציב אתכם באמצע של משהו טוב ברמת מערכות היחסים, אבל אתם לא מצליחים להתחמק מההרגשה שאתם זקוקים לחופש תמידי. אולי אתם לא מסופקים ברמה הרגשית או שאתם מרגישים שאתם לא ממצים את עצמכם במסגרת הקשר, זה הזמן לומר את שבלב בלי מסננים.

   

  קריירה וכספים - שליט המזל שלכם מרקורי יחל את הנסיגה שלו בבית הכספים והנכסים שלכם ב-18, זה הזמן לארגן את הכסף, לקחת הלוואה או לשלם את החובות שנותרו פתוחים. זה בעיקר בא בצורה של הסחת דעת מבורכת. בשבוע של ה-24 תוכלו "להתחבא" בפינה שלכם במשרד או לשכוח מהצרות שלכם ולהתרכז בפן הלא אישי. ומצד שני הגיע הזמן לטפל בדברים בירוקרטיים שיש לכם נטייה להזיז אותם משולחנכם ועם קצת מאמץ, לפתור בעיות שיכולות לשנות את העתיד המקצועי.

   

  • הירח במזל שלכם במילואו: 13-14 בחודש.
  • הירח במזל היורד (בית הזוגיות): 26-28 בחודש.

   

  מזל סרטן

  אתם מרגישים שדרך החיים או פילוסופיית החיים שלכם מתחילה למצות את עצמה ומחפשים כיוונים חדשים ללכת בהם. דצמבר זה הזמן שלכם להתוות תוכנית אב ולצעוד את צעדי התינוק הראשונים שהחלו ב-29 בחודש נובמבר.

   

  המצפן החודשי שלכם מצביע על השבועיים הראשונים של החודש כזמן של עצירות להתכוונן מחדש. נסיגת מרקורי שתחל ב-18 בבית היורד שלכם בית הזוגיות ומערכות היחסים – קוראת לכם לעשות סדר בדברים ולהקפיד על נהלים, בירוקרטיה ובריאות (לא להזניח!).

   

  ירח מלא ב-14 בחודש, מכוון את המצפן למטרות הגבוהות ודיוקם, שימו לב שלא להפוך קשים עם עצמכם וביקורתיים, המטרה היא לבדוק מתחת לפני השטח ולחדד ולדייק ולהיות יותר פרקטיים וקורקטיים ופחות רגשניים.

   

  ב-22 יום ההיפוך החורפי בו קרני השמש מכוונים למזל היורד שלכם, עניינכם מקבלים תפנית ויש לכם כוח להניע ולדחוף קדימה, אבל זה לא אומר שאין מה לתקן ולהתייעל, הכי חשוב שאתם לוקחים את העניינים לידיים.

   

  או שתמצאו אדם (או בן זוג) איתו תוכלו לחלוק בנטל כשאתם מקבלים הזדמנות נחמדה בהקשר להתפתחות אישית וקריירה.

   

  כספים ופיננסים - החודש קרנות המפה מודגשות, ב-24, ערב חנוכה מבקש מכם לעשות מספר החלטות שקולות וזהירות בתחומי עבודה ועסקים. על הפרק עומדת בעיקר המוכנות שלכם לקחת סיכון ולהכניס את עצמכם לשותפות או קבוצה שיכולה להניב תשואה גבוהה, אבל שיש בה סיכוי לא מובטל להפסד, אז כדאי שתהיו רציונליים ופחות אמוציונליים.

   

  בריאות - נסיגת מרקורי שתחל במזל היורד שלכם ב-18 מכריחה אתכם לטפל בפן הבריאותי ללא דחיינות. חשוב שתיזהרו גם מתאונות ושמרו על הקול שלכם.

   

  אהבה ומערכות יחסים - ב-14 ירח מלא, אנחנו ממליצים לנצל יום זה לרומנטיקה. פלוטו ויופיטר מחזקים כוחות, זוהי תקופה שתוכלו להשיג דברים דרך תקשורת, לנצל קשרים וגם לחשוב על מיסוד או מימוש שותפויות.

   

  ההכרחי על פני הרצוי - ב-20 שבתאי יוצר היבט חיובי ליופיטר, חשבתם להשיג את מבוקשכם, זה הזמן. אם בשנתיים האחרונות התעסקתם בלמצות את עצמכם, ליהנות מהחיים ובחיפוש אחר האושר - בשנתיים הקרובות תחפשו לרכוש כישורי חיים רלוונטיים לעצמכם ולאחריות ותתעסקו בקיימות ובבנייה של יסודות.

   

  ב-24 נר ראשון של חנוכה, הדליקו את נר לבכם וכוונו את כל החצים אל כיוון המטרה שלכם, כי יש בכם את הכוח להישגיות יותר מתמיד.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 15-16 בחודש.

   

  מזל אריה

  החודש מתחיל עם ונוס שעוברת למזל היורד שלכם ב-8 בחודש ומחזקת את הצד הזוגי או זה הקשור בשותפות. כדאי להשקיע בשיתופי פעולה ולחשוב על מימוש האידיאלים החשובים שלכם, החודש תוכלו להשיגם על ידי הקסם שלכם.

   

  המצפן החודשי - ב-10 בחודש השמש יוצרת צמידות לשבתאי במזל גדי ומכריחה אתכם לטפל בעצמכם ובסובבים אתכם. מה שלא הולך ברכות לעתים הולך בכוח. זה גם מרמז על חיבור לחוק או משפט, מסמכים וחוזים.

   

  ב-22 בחודש, אתם חווים קפיצת תודעה ומקבלים השראה בתחום חדש או מגלים עניין בתחום ישן שהשארתם מאחור. חוץ מזה אתם הרבה יותר עסוקים ויש עניינים דחופים בסביבת המשרד. כמו גם שמרקורי יחל את הנסיגה שלו ב-18 בחודש ויתגבר את הצורך בתיקון או ניהול יותר מוקפד.

   

  חיי חברה ואהבה - עושים לכם ספתח חברתי ומדליק בחודש דצמבר. ירח מלא ביום שבת 14.12 בית הקבוצות והחברים מבקש שבסופ"ש הראשון של החודש תצאו מגבולות המוכר ותתנו צ'אנס לרעיונות של חברים או בני זוג. השוני הוא מתכון לשאלות מהותיות בנושא הכיוון שלכם והדרך כשאתם שומרים על האמת וההוויה הפנימית שלכם.

   

  הפן האישי - ירח מלא, ב-14 בחודש, סביר להניח שישנן הבטחות בתחום התפתחות אישית, גדילה ואושר שעדיין אתם רוצים לכבוש. ובכן, חשוב שתחפשו גם את הדרך להשקיע את הכספים שלכם בדרך חכמה, במיוחד סביב ה-20 בחודש. חשוב לנצל את החודש הקרוב להתארגן מחדש, להשקיע בפרויקטים שזרקתם את עצמכם לתוכם ולחזור להרגיש את הקרקע מתחת לרגליים. ב-24 בחודש הדליקו נר ודייקו את הבקשות שלכם מהיקום, כי הוא מקשיב.

   

  פסק זמן לבריאות - בעקבות נסיגת מרקורי שתחל ב-18 – חשוב שתטפלו בעצמכם, אם אתם מתלבטים שווה לקחת חופש מהעבודה רק כדי לסגור כמה עניינים ולהשקיע בעצמכם ולבדוק מה מצב הבריאות שלכם, תזונה, ספורט וחילופי חומרים בגוף שלכם.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 17-18 בחודש.

   

  מזל בתולה

  יופיטר, כוכב השפע בבית השני שלכם יוצר היבט עם פלוטו, מה-20 בחודש עד ה-28 אלו הם ימים להישגיות חומרית וכסף. האם דרשתם תוספת בשכר? האם פתחתם חשבון חסכון? מה קורה עם הכסף שלכם? גם השקעה טובה הקשורה בהתפתות האישית שלכם, תניב תוצאות בהמשך.

   

  המצפן החודשי - מצביע רבות על המתרחש במפות הכוכבים החודש אבל אם להתמקד ברלוונטי נצטרך להסתכל על שליט המזל שלכם מרקורי ועל פעילות כוכבים סביב קרנות המפה שלכם.

   

  מרקורי יחל את נסיגתו הרבעונית ב-18 בחודש, זה ישפיע על ההופעה שלכם וכאן מתעורר הצד הביקורתי ויכריח אתכם להשקיע בעצמכם, מה לעשות אתם בטח תדעו טוב מאתנו. מה שכן, זוהי השעה להפיק את המקסימום מעצמכם, יופי ואסתטיקה, אולי להצטלם עבור הפרופיל שלכם, לעבוד על קורות החיים שלכם, כל דבר שיגרום לכם להיות מרוצים מכרטיס הביקור האנושי שאתם.

   

  זוגיות - אין ספק שזוהי שנה עם משמעות בתחום מערכות היחסים שלכם, אתם חווים התפתחות מואצת ולומדים להתחבר לחופש ולשחרר שליטה בתחום הזוגי. ירח בבית הזוגיות שלכם ב-6-7 בחודש מאפשר לכם ליהנות מזמן זוגי איכותי. שימו לב והקפידו על השיח הבינאישי ואל תמהרו להעביר מידע אלא אם יש לכם סימוכין עליו, עם נסיגת מרקורי תוכלו ליפול בפח עם מידע שגוי.

   

  חנוכה שמתחיל ב-24 מאפשר לכם השנה זמן לעצמכם, בילויים וחוויות, רק זכרו לשמור על תזונה נכונה ומשמעת ספורט. יופיטר בבית הכספים, יש נטייה לבזבזנות ואולי שוב תמצאו את עצמכם טסים לחופשה בחו"ל.

   

  כוכבי הלכת יופיטר ואורנוס עושים 180 מעלות בתאריכים ה-20-28- זה יוצר החלטות נמהרות בתחום הבריאות או הכספים, זה יכול ליצור גם בעיה בחשמל בבית שלכם.

   

  מעבר זה יכול להביא לכם קונה לדירה, או להחליט בפזיזות על מעבר דירה, קניית דירה, או השקעה פיננסית – נסו לבדוק את ההחלטה בכובד ראש.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 19-20 בחודש.

    

  מזל מאזניים

  מאזניים יקרים, חודש דצמבר הוא כמו נקודת המראה מחודשת, כדאי שתבדקו אם קסדת הטייס בהישג יד. מחשבות ותהיות על העתיד לבוא עפות לכל עבר ואתם מנסים לשמור על בריאות ואנרגיה מספקת לתקוף את החיים מחדש – אנו מודעים לכם כאן חגיגית שהחודש הזה צפויות לכם הפתעות וכנראה שהן תהיינה קשורות בזוגיות ובתא המשפחתי שלכם ועד אז תתאמנו על נשימות וסבלנות.

   

  ירח מלא ב-14 בחודש בתאומים, פותח לכם את ערוץ הלמידה והקשרים על חו"ל. זהו צו השעה עבורכם לחוות את החיים ולרקום לכם שנה יופיטרית של הנאות ונסיעות, למידה והתפתחות.

   

  נסיגת מרקורי שתחל ב-18 תמקד את האנרגיה שלכם בבית המשפחתי ובתיקונים של כל מיני תקלות או נזקים שקרו, גם אם השריפה קשורה או לא, תהיה לכם הרבה התעסקות בירוקרטית החודש.

   

  חשמל ואנרגיה חכמה – שימו לב בין ה-20-28 לבדוק את מקורות החשמל בבית וגם את מכשירי החשמל שלכם, מומלץ לחשוב על דרכים לתעל את הטכנולוגיה שלכם.

   

  אהבה ומלחמה - מרס וגם ונוס, עושים אהבה וגם מלחמה – זהו חודש שמציב לכם סטנדרטים חדשים בתחום הזוגי, הפתעות וגם דרמות לא מתוכננות. הצעה שלנו, נסו לקחת את המתרחש כהרפתקה ואל תמהרו לסרב, כי יש מצב שהחיים מזמנים לכם התרחשויות שלא ידעתם לפני. שמרו על ערנות לשיחות טלפון חשובות ונסו לסנן את מה שמיותר ואין בו אלא טפל.

   

  חודש משפחתי - חודש דצמבר זהו חודש משפחתי עבורכם. גם אם בני הזוג יתלוננו שמזניחים אותם, זה הזמן לשפר ושלא תפספסו את זמן האיכות עם הילדים שלכם ועם הצורך שלהם בעזרתכם. (או ההורים).

   

  אמצע וסוף החודש - הפוקוס נשאר על המשפחה, אבל הרמה האישית מקבלת משנה חשיבות עם מעברים הרי גורל ומשמעות בשמי הלילה. סמוך לירח המלא של ה-14 תוכלו לבוא בראש נקי למקד את העניין במשפחה ובאנשים היקרים לכם, לסדר עניינים שקשורים ללימודים ואולי אתם בעניין של להרצות או ללמד.

   

  עבודה וקריירה - בכל הנוגע לחייכם המקצועיים, זוהי תקופה של ניקוי שולחן ומיקוד מטרות. אתם יוצרים מערכת של קשרים וחיבורים שיעזרו לכם בהמשך, אבל נכון לנקודה זאת חשוב שתפעלו מאחורי הקלעים למען מטרות שבעתיד יהפכו למשתלמות. כן יש חשיבות להחזיק את הלִידִים שלכם ולהמשיך להאמין בפרויקטים שאתם עומדים מאחוריהם אבל גם אי אפשר לצפות לגדולות ונצורות, לפחות לא עד סיום 2016 וכניסת שנת 2017.

   

  הייעוד שלכם - מעברים של כוכבים בבית התקשורת והלימודים שלכם ויופיטר בצמידות למצפן השמימי, נראה שאתם מוכנים לקחת על עצמכם משימת שליחות אינטלקטואלית בקנה מידה מכובד או אולי לחפש לעצמכם במה להעביר את המסר שלכם לעולם.

   

  • ימים טובים לזוגיות: 8-10 בחודש.
  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 21-23 בחודש.

   

  מזל עקרב

  החודש נפתח עם היבט חיובי בין מרס ויופיטר המקדם עבורכם שיתופי פעולה, בתקופה הקרובה אתם עסוקים בלבסס את השם שלכם או את המוניטין בתחום בו עשיתם את הצעדים הראשונים. חודש לפני השנה האזרחית החדשה אתם עסוקים בבנק ובאפשרות לגרום לחשבון לטפוח. ב-10 צמידות שמש שבתאי בגדי, בית הכספים שלכם, מעודדת אתכם לטפל בחשבונות הבנק שלכם.

   

  עוד על הכסף - ירח מלא ב-14 הוא זמן טוב להשקעות, למהלכים בתחום הכספים או לחשיבה על נדל"ן. באותו זמן ונוס נמצאת בבית ה-3 ואתם בהחלט יכולים לעשות מהלך עסקי או כספי עם תשואה עתידית.

   

  עבודה וקריירה - עד ה-20 בחודש כוכב מרס נמצא בדלי המחזק את היכולת הארגונית ומהלכים שיתופיים. זהו חודש שניתן לומר עליו שחברים ועסקים בהחלט הולך ביחד.

   

  זוגיות ומשפחה - ערב חג ב-24, ישנה תחושה משפחתיות ולבביות, עם ירח במזל שלכם, אלו הם ימים של רומנטיקה עבורכם וגם פסטיבלים ואירועים משפחתיים שמצפים לראותכם שם.

   

  זה בעיקר זמן טוב להשלים פערים עם קרובים שלא ראיתם, עם הדור הצעיר או המבוגר שאיתו אתם לא מספיק מבלים, היבטים באותם ימים, יכולים להכריח אתכם להיות בסביבת המשפחה. נסיגת מרקורי שתחל ב-18 בחודש, תכריח אתכם לטפל בענייני משפחה ולתקן את מה שצריך בתא המשפחתי.

   

  יום ההיפוך החורפי ב-22 מוציא אתכם מהכלוב או מהטוטאליות שאתם כל כך מורגלים אליה ומוביל אתכם לשבור את הקרח. אלו הם ימים קרדינליים עבורכם לבצע את השינוי המיוחל, אולי לומר את שעל לבכם. ואם אתם צריכים הדרכה, התחברו לילד הפנימי שלכם רגע לפני השינה. החיבור לילד הפנימי, מעורר את חדוות הנעורים, חיבור ללימודים או נסיעות וחשיבה מחוץ לקופסה שבהחלט יכולה לעורר את השינה העמוקה שאתם שרויים בתוכה לעיתים.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 24-25 בחודש.

    

  מזל קשת

  החודש ההרגשה היא שאתם מתכוננים שהדבר הגדול יגיע, אתם מוכנים להשקיע, לתת עוד צ'אנס ומנסים לבנות יסודות יציבים לקשרים חדשים. דצמבר זה החודש בו יש לרובכם יומולדת ואנחנו כאן עם התחזית.

   

  זוגיות - החודש מתחיל עם אש חזקה הקיימת בתוככם, אתם מלאים באנרגיה ומשתדלים לשים את החששות או האכזבות בצד לרגע. ירח מלא במזל היורד שלכם, בית הזוגיות ב-14 מחזיר לכם את יצר ההרפתקנות ומאפשר לכם לקחת החלטה מהירה ולצאת לחו"ל או לבלות, ביחד ולא לחוד.

   

  ב-24 בחודש חג אורים שמח, החג שלכם מדליק לכם את אש התמיד ומחבר אתכם לאופטימיות שכמעט תמיד קיימת אצלכם. ירח בעקרב מסדר לכם הנאה אינטימית, זוגית הפעם, אז תהיו יצירתיים.

   

  כספים, מסע והצלחה - תחילת החודש שלכם מלא באנרגיה של רעב מחודש. מה זה אומר? אתם משקיעים בלימודים שלכם, בתחביבים, במסעות שאתם עוברים או בדבר האחר שאתם יכולים ללמוד ולהתפתח בו.

   

  מרקורי שליט המזל היורד שלכם, נכנס לנסיגה ב-18 בחודש ותצטרכו להתמודד עם ענייני כספים או תזרים מזומנים. ב-6.1 מרקורי יעבור לנסיגה במזל שלכם – הנסיגה תסתיים ב-9.1 מה שאומר שאולי כבר עכשיו כדאי שתתחילו להקדים את המאוחר ולבדוק האם אתם מסונכרנים עם התקציב שלכם.

   

  יצירתיות היא המפתח להצלחה - יופיטר שליט המזל שלכם, יוצר היבט משמעותי בין ה-20-28 ומאפשר לכם לבצע יוזמה חברית. אנו חייבים להתריע שההיבט יכול להביא גם הפתעות פחות נעימות בתחום החברי או הארגוני, חשוב שתשמרו על אופקים פתוחים ורעיונות חדשים, שתמיד יכולים לעזור.

   

  שינויים אישיים או בקריירה, אתם תבחרו - באותו עניין, שימו לב להצטמצם ולהוריד בתחומים ועיסוקים שאינם תורמים לחייכם, לסדר מחדש את סדר העדיפויות שלכם בצורה בוגרת יותר או אמיצה יותר ולעבור לשלב יותר מגמתי ואחראי בחייכם.

   

  שנת 2017 עומדת בסימן של עצמאות מגורמים שאינכם מעוניינים להיות מעורבים איתם, יותר חופש אישי ותחושה גדולה של שיתופי פעולה חדשים ואפילו משפחתיים. אבל כל זה מגיע אחרי לא מעט עבודה קשה ואסטרטגיה ברורה.

   

  שבתאי בקשת – אנו מזכירים לכם שביקורו של שבתאי (לורד אוף דה קרמה) במזל שלכם הגיע כדי לבסס את מעמדכם, לנטוע שורשים, להגן ולהפוך אתכם יותר ממוסדים, אחראים ורציניים כלפי החיים. וזה נכון שבתאי הוא הכוכב שהכי פחות מתאים באנרגיה הרצינית שלו לחייכם ואתם אפילו מרגישים סוג של זקנה שמשתלטת עליכם. אבל אין ברירה הוא שם וכדאי שתבחרו להתבונן בחצי הכוס המלאה ולעמול כדי לייצב ולבסס את השנים הבאות. שבתאי יצא מהמזל שלכם ויעבור לגדי בדיוק בעוד שנה.

   

  • הירח במזל שלכם: 26-28 בחודש.

   

  מזל גדי

  כיאה לזמן שלקראת סוף השנה, אתם מנצלים את חודש דצמבר לסגור קצוות, לטפל בעניינים סידוריים ולדקדק בפרטים שהרי אתם אוהבים בסופו של דבר לשים נייר עטיפה על המוצר המוגמר שלכם (באופן מטאפורי). ירח מלא ב-14 בחודש בצמידות לכוכב שלכם, מבקש מכם לשמור על אופטימיות ולתת עוד פוש של עבודה, היצירה שלכם עוד לא הושלמה, אבל אתם בדרך הנכונה.

   

  המצפן החודשי - חודש דצמבר אינו נחשב מהממוזלים עבורכם במחזור השנה, לפחות לא השבועות הראשונים שלו. השמש נמצאת בבית עולמכם הפנימי וההרגשה הפנימית היא שאינכם מוצאים השראה ליצור ולא כוח לעשות. יתרה מכך, מרקורי עומד להיכנס לנסיגה במזל שלכם ב-18 בחודש ולדרוש מכם להתעמת עם קולגות, לדרוש גם מהם מצוינות ולרדת לפרטים הקטנים כדי להשיג את המטרה.

   

  הגוף מראה על הצורך למנוחה, כדאי שתקשיבו לו, תאכלו נכון וקחו וויטמינים. עיסוק בספורט, במדיטציה, בהליכה או בריצה יכולים להועיל עכשיו וגם כאן אם הגוף דורש מנוחה הקשיבו לו.

   

  בסוף החודש - הצד החיובי של כל זה הוא שקיימת זליגה הדרגתית של כוכבים מבית עולמכם הפנימי אל תוך המזל שלכם במהלך החודש. יום ההיפוך החורפי בשבוע של ה-22 הוא זמן בו השמש עוברת למזל שלכם וקרני השמש פוגעים בחוג הגדי, מה שאמור להעיר אתכם ולהניע את גלגלי השיניים והתודעה אל כיוונכם, אין בררה גם אם אתם לא מוכנים אליו, הספוט וזרקור מאיר לכיוונכם.

   

  כספים ופיננסים - ונוס עוברת לבית הכספים ב-8, דוחפת אתכם לפעול ולשתף פעולה בתחום העבודה, מה שאתם נוהגים לעשות לבד בדרך כלל מקבל הארה מחודשת עם אנשים שאתם אוהבים וחזון מחודש.

   

  סוף דצמבר זה הזמן שלכם בשנה להתרווח וליהנות ואולי הגיע הזמן לבזבז חלק מהכסף שהרווחתם. קופות חסכון נפתחת וכדאי שתתכננו את האסטרטגיה הכספית כדי שלא תילחצו שהמזומנים מתבזבזים.

   

  ירח מלא של ה-14 בחודש הוא תנופה עבורכם והתעוררות, כמה ימים לפני שב-22 כניסת השמש לגדי מביאה את הבשורה בכל הנוגע לרמות אנרגטיות שעולות וימי הולדת שמתקרבים, חוץ מזה 2017 כבר תכף איתנו והחודש הראשון בשנה, בהחלט מדבר בשפה שלכם.

   

  שימו לב לזמן סביב ה-18 בחודש, בו פלוטו כמעט נצמד למרקורי במזל שלכם, זהו זמן רגיש, שיהיה עליכם לשמור על איפוק ולמרות שאתם אוהבים להיות בשליטה הקפידו לא לנסות לשלוט על אחרים בצורה מוגזמת, הביעו את דעתכם ונסו להתגמש.

   

  ההמלצה שלנו עד סוף החודש להיזהר בכביש וגם בלשונכם והשתמשו בדרך חכמה עם האנרגיה והחשמל.

   

  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 1-3 בחודש.

   

  מזל דלי

  החודש נפתח רשמית עבורכם ב-4 בחודש עם ירח במזל שלכם שמלטף את האגו שלכם. ונוס מצטרפת ומחזקת את האנרגיה האינטימית שלכם ב-8 בחודש, חודש דצמבר הוא חודש שאתם מוזמנים לנצל בתחום הזוגי.

   

  אהבה וזוגיות - שבתאי עם היבט לאורנוס, בהיבט הרמוני בעיקר סביב ה-20-28 יכול להפתיע אתכם בתחום הזוגי. חשוב שתשקיעו לפני בהתבוננות עצמית ולא תשכחו את עצמכם בתוך המעגל הזוגי או החברי. הראייה האידיאלית שלכם מפרה את הסביבה, אבל לעתים היא לא מאפשרת לכם מנוח. אכן זוגיות זה לא פיקניק, לא תמיד לפחות. בדקו את עצמכם כשאתם נדלקים וגם כאשר אתם יוצאים בהצהרות. בכל אופן, הנדנדה שאתם יכולים לחוות היא כדי שתבררו עם עצמכם מה היא האמת שלכם. וכמו שציינו בפתיח ונוס במזל שלכם מחזקת את התחום הרומנטי ועוזרת לכם להתקרב ואפילו להתחייב לעתיד.

   

  אמונה ומטרה - השמש שליטת המזל שלכם נמצאת במזל קשת ונצמדת לשבתאי ב-10 בחודש, ישנה תחושה שאתם מבררים מחדש את בסיסי האמונה שלכם. כניסה פנימה לתוך נבכי הנשמה וניתוק מן החוץ לכמה ימים, מחזירה אתכם לבית הפנימי ולהבנות שהביטחון מגיע מתוכנו ולא מהחיזוקים החיצוניים שהעולם מחזיר לנו. גם אם אתם במקצועות הבמה, תזכו להכרה רק כאשר תלכו עם האמת שלכם ולא עם הציפייה של האחרים ממכם.

   

  כספים וביטחון כלכלי - נפטון בבית הכספים שלכם יוצר צמידות לזנב הדרקון, זוהי תקופה שתצטרכו מצד אחד להיזהר מלהשקיע כספים ללא בדיקה קפדנית ואסטרטגיה ברורה. כמו כן תוכלו לפתח את הראייה שלכם ולקלוט את התמונה עוד במבט ראשוני לאן היא מיועדת מבחינה כספית. שימו לב במיוחד סביב ה-30 לדצמבר, גם אם נראה לכם שזו הצעה מבטיחה, בדקו טוב את כל התמונה ואל תהיו פזיזים.

   

  חיפוש אחר אלטרנטיבה - אתם המזל של האלטרנטיבות וב-14 בחודש מתרחש ירח מלא, החודש הוא זמן בו אתם נותנים צ'אנס לדברים שטרם ניסתם והתנסיתם בהם. זה קשור לא מעט לקריירה שלכם שבה אתם מחפשים דרכים חדשות להשפיע ולהעביר את השליחות שלכם. הכוכבים שלכם יוצרים קשרים ומושכים אתכם בקטבים. מצד אחד, אתם זקוקים לביטחון ומצד שני, אתם לא יכולים לשבת בשקט ויש לכם אידיאלים שאתם מוכנים להילחם עבורם.

   

  אוראנוס בטלה ושבתאי בקשת ובבית החברים יכולים להצביע על מגמת טווח ארוך אשר במסגרתה אתם משנים את הסביבה החברתית שלכם ואת הדברים שאתם מוכנים להילחם עליהם.

   

  נסיגת מרקורי שתחל ב-18 פחות תשפיע עליכם ישירות, אבל היא זו שיכולה לחבר אתכם לאינטימיות ותפנה לכם זמן עבור עצמכם, בלי הפרעות חיצוניות.

   

  • הירח במזל שלכם: 4-5 וה-31 בחודש.
  • ימים טובים לזוגיות : 17-18 בחודש.

   

  מזל דגים

  דצמבר זה החודש "המעונב" שלכם בשנה, דגים. באופן כללי אתם במסע אל עבר הצלחה אישית ולמדתם להיות עצמאיים, אבל שימו לב שאתם לא יותר מידי ביקורתיים במיוחד כלפי בני הזוג ושותפים שלכם, פתחו את האוזניים לשמוע דעה מנוגדת.

   

  המצפן השבועי - ירח מלא ב-14 בחודש יגרום לכם להשקיע בעצמכם, ארוחה רומנטית לאור ירח תחזיר אתכם הביתה למקום ממנו אתם לעתים בורחים. נסיגת מרקורי שתחל ב-18 תשפיע בעיקר על מניפת הקשרים שלכם, מה חשבתם להביא לעולם? זה הזמן לעבוד על שיווק ההצלחה שלכם בדרך חברתית . פריצות דרך באינטואיציה ובמחשבה סביב ה-22 בחודש, יום ההיפוך החורפי, דוחפות אתכם לקחת את העשייה שלכם לשלב הבא.

   

  בית ומשפחה או הבית הרגשי והפנימי שלכם זה המקום בו אתם מרכזים את המאמצים שלכם בתחילת החודש. כמובן ש"מאמץ" במובן זה הוא המאמץ להביא את עצמכם למנוחה ורגיעה, לריפוי אולי.

   

  ירח מלא בסופ"ש של ה-14 בחודש בתחתית המפה שלכם שולחת קרני אור אל המקום אותו אתם מכנים בית. גם אם עדיין לא הצלחתם לייצר פסק זמן בחייכם האישיים, הקדישו זמן זה לעצמכם ולאנשים הכי קרובים.

   

  ב-20 בחודש יופיטר שליט המזל שלכם יוצר עימות עם אורנוס ויכריח אתכם להשיב את היוקרה לעצמכם בלי להתחשב בסביבה. אז כדאי שתעשו עבודה טובה בזמן הירח המלא כדי ליירט את עצמכם בסוף החודש. באותו יום מרס יעבור למזל דגים ויתרום למחשבה היצירתית, אז נצלו גם את הצד הזה.

   

  מקצה שיפורים - אם נסתכל במעוף הציפור על החיים שלכם, הרי שאתם עולים על דרך המלך, אבל ביום-יום אתם עדין רודפים אחרי הזנב של עצמכם וצועדים צעד אחר צעד כדי להשלים עוד חלק בפאזל, לתקן עוד חלק ולרוץ להפקיד עוד צ'ק בבנק.

   

  במחצית השנייה של החודש, יש לכם הזדמנות לשדרג את בסיסי ההצלחה שלכם, זה יכול להיות בדרך יצירתית, עצמאית או חברתית. זה הזמן להשתפר ולהפוך את החיים שלכם למכונה משומנת היטב, נסיגת מרקורי (מה-18), מגלה שבתוכנית שלכם מתגלות תקלות, זה חלק מהדרך, זכרו תמיד לתת לעצמכם קרדיט חיובי. כדאי לגשת לפתרון הבעיה משני זוויות, מצד אחד נסו לשנות ולשפר מה שאפשר ומצד שני עבדו על הסבלנות שלכם והמשיכו להתמיד בדברים שדורשים זמן. והכי חשוב אל תתרגשו מזה יותר מדי כי לא כל אוושה היא סימן לרוח סערה, דגים.

   

  עבודה וקריירה - בתחילת החודש (3) מרקורי בבית הקריירה שלכם, מצביע על שיתופי פעולה, תקשורת תוססת וקשרים חדשים ושיתופי פעולה בכמה רבדים. מרקורי יוצר היבטים למזל שלכם סביב ה-20 ומאתגר אתכם להתחבר לארגון ולקבל הכרה ופרסום. כך או כך אתם נהנים מהעוצמה שלכם, זכרו גם לשמור על האמת שלכם ולא למהר לבטל או לבקר את האחר.

   

  • ימים טובים לזוגיות: 19-20 בחודש.
  • הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 6-7 בחודש.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חודש של אור ואופטימיות: הורוסקופ דצמבר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  חודש של אופטימיות
  צילום: Shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים