שתף קטע נבחר

אחרי 15 שעות חיפושים: נעדר בן 6 נמצא ליד כפר באזור ירושלים

הילד נעלם לאחר שירד מהאוטובוס עם אביו בשכונת נווה יעקב. יחידות משטרה וחילוץ חיפשו אחריו כחצי יממה - עד שכוח מג"ב איתר אותו תשוש סמוך לכפר חיזמא

 

בני המשפחה עם הילד שאותר לאחר ליל חיפושים ()
בני המשפחה עם הילד שאותר לאחר ליל חיפושים

סוף טוב לחיפושים: במשך כ-15 שעות חיפשו באזור ירושלים אחר ילד בן 6 שנעדר מאמש (יום א') ונראה לאחרונה בשכונת נווה יעקב - עד שאיתרו אותו בריא ושלם סמוך לכפר חיזמא.

 

כוחות של תצפית עוטף מג"ב ירושלים הבחינו בו מתהלך בשטח פתוח כשהוא תשוש. הם העלו אותו לרכבם, הרגיעו אותו, חיממו אותו ונתנו לו לשתות. במקביל זימנו צוות מד"א לבדוק אותו.

 

אביו של הילד הודה על המאמצים: "תודה למשטרה, למשמר הגבול, להצלה, ולכל האחרים שעזרו למצוא את בני". הוא סיפר כי על בני המשפחה עבר לילה מאוד קשה. גם משטרת ישראל הודתה לכל המתנדבים הרבים שסייעו בחיפושים.

אביו של הילד. לילה קשה מאוד ()
אביו של הילד. לילה קשה מאוד

המאמצים לאיתורו נמשכו כל הלילה, וגם הבוקר תרו אחריו כוחות חילוץ ומשטרה. כ-20 מחלצים מיחידת החילוץ מגילות ויחדת חילוץ עציון השתתפו עד אור ראשון בניסיונות האיתור והחיפושים. צוותי כיבוי ויחידת החילוצים המיוחדים של תחנת כבאות והצלה ירושלים הוזנקו אף הם. המשטרה ביקשה גם מהציבור לסייע באיתורו.

 

 (צילום: אלי מנדלבאום) (צילום: אלי מנדלבאום)
(צילום: אלי מנדלבאום)

 (צילום: אלי מנדלבאום) (צילום: אלי מנדלבאום)
(צילום: אלי מנדלבאום)

חיפושים בירושלים (צילום: אלי מנדלבאום) (צילום: אלי מנדלבאום)
חיפושים בירושלים(צילום: אלי מנדלבאום)

הילד, בעל צרכים מיוחדים, נראה לאחרונה בשעות אחר הצהריים אתמול, עת ירד עם אביו בתחנת האוטובוס ברחוב שמואל ניימן בשכונת מגוריו. במסגרת המאמצים לאתרו החלו לפעול אתמול צוותי סריקות ואיתור נעדרים של יחידת החילוץ של משטרת מחוז ש"י, והחיפושים נמשכו כאמור גם הבוקר.


פורסם לראשונה 05/12/2016 07:37

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי מנדלבאום
החיפושים אחר הילד
צילום: אלי מנדלבאום
מומלצים