שתף קטע נבחר

הסיע בן 13 מבית כנסת - ותקף מינית

תושב ירושלים בן 21 הואשם בביצוע מעשים מגונים בנער בן 13 שאותו נהג לאסוף ברכבו מבית כנסת בבירה. אחרי אחת התקיפות הציע הנאשם לקנות לקורבן פיצה, בתקיפה אחרת אמר לו: "תעשה טוב ליהודי"

חודשים של סיוט עם תקיפות על רקע פדופילי בנסיעות: לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש הבוקר (יום ב') כתב אישום נגד תושב העיר בן 21 בגין ביצוע מעשים מגונים בנער בן 13.

 

מכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד ראופה קאסם מפרקליטות מחוז ירושלים, עולה כי הצעיר פגש במהלך הקיץ את הנער בבית כנסת בבירה, הזמין אותו לעלות לרכבו, נסע עמו למקומות שונים ובהם ביצע בו ארבע פעמים מעשים מגונים.

 

במקרה הראשון שתואר בכתב האישום הגיע הנער רכוב על אופניו לבית הכנסת. הנאשם הציע לו לעלות על רכבו כי הוא "אוהב לשמח אנשים". במהלך הנסיעה סיפר לנער על חתונות וכיצד נולדים ילדים, ובשלב מסוים עצר את רכבו. בשלב זה הוא הציג בפניו סרטון שבו נראים גבר ואישה מקיימים יחסי מין.

 

בהמשך נסעו השניים למקום אחר, ושם ביקש הנאשם מהנער לגעת באיבר מינו. הנער נבהל מהמתרחש, והנאשם הגיב: "מה אכפת לך?", ואז ביצע בו מעשה מגונה. לאחר מכן אמר הנאשם לקורבן: "מאוד שימחת אותי, אתה ילד מאוד טוב, אני אוהב אותך". בדרכם חזרה הציע הנאשם לנער לקנות לו פיצה, ואף איים עליו: "אם אתה מספר מה שעשינו לא יהיה כדאי לך, תיזהר".

 

יומיים לאחר מכן הגיע הנאשם לבית הכנסת והבחין בנער מתפלל במקום. הנאשם הזמין את הנער שוב לעלות לרכבו ובמהלך הנסיעה תקף אותו מינית. הנאשם ציין בפני הנער: "זה כיף, מה אכפת לך לעשות טוב ליהודי?". הנאשם הבחין בעובר אורח שחנה בסמוך וצעק לנער "עזוב, עזוב". בהמשך הוא ביצע בנער מעשה מגונה ואמר לו: "תודה רבה, אתה צדיק".

 

לפי כתב האישום, אחרי כמה שבועות אירעה התקיפה השלישית, וגם הפעם לאחר שהקורבן נאסף מבית הכנסת לרכבו של הנאשם. בדרך חזרה הציע הצעיר לנער לקנות לו מתנה בשווי כמה מאות שקלים בתמורה למעשיו.

 

כחודשיים לאחר מכן התרחשה התקיפה הרביעית, במהלך חגיגות שמחת בית השואבה. הנאשם הבחין בנער שרקד עם אחרים וקרא לו לעלות לרכבו. הוא ביקש מהנער לבצע בו מעשה מגונה ואמר לקורבן: "אתה כבר ילד גדול". הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו ולהורות על חילוט רכבו.

 

במקרה אחר, פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד בן 27 ממעלה אדומים המואשם שביצע מעשים מגונים בקרובות משפחתו הקטינות. על פי כתב האישום, לפני תשע שנים הוא תקף את בת דודתו שהיתה בת 11, ובשנה האחרונה תקף קרובת משפחה אחרת בת 17.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים