שתף קטע נבחר

ברק: " רק הלילה תיפתח מערכת הבחירות"

ראש הממשלה אמר הבוקר כי רק בחצות יבין הציבור שיש רק מועמד אחד ל'עבודה'. כנס התמיכה בברק לווה באיומים מצד נאמניו שהבטיחו "להתחשבן עם כל מי שלא עזר בבחירות"

ראש הממשלה, אהוד ברק אמר היום (ה') בכנס ראשי ערים תומכי ברק, כי "למעשה רק בעוד עשר שעות מתחילה מערכת הבחירות. מה לעשות, הדינמיקה של החיים הפוליטיים הביאה לידי כך שרק בחצות הלילה יבין גם מזכ"לנו לשעבר (ניסים זווילי, מקורבו של פרס) שיש רק מועמד אחד".
ברק התייחס לסקרים המראים כי לא צימצם את הפער בינו לבין שרון ואמר כי "אני כבר ראיתי לא מעט סקרים וראיתי מצבים קשים מאלה, ויצאנו מהם כשעבדנו כולנו יחד".

תומכי ברק מאיימים

ההאשמות בין חברי 'העבודה' ליוו את כינוס התמיכה בברק. השרה דליה איציק פתחה את נאומה במילים: "אני רציתי להגיד שאני לא מגישה את מועמדותי לראשות המפלגה..." וכיוונה את הערתה לשני הנוכחים בחדר, השרים בן עמי ובן אליעזר.
ח"כ ויצמן שירי, נאמנו של ברק, זעם וסינן לכל אורך האירוע: "מפלגה של חתרנים" ושאר ברכות, עד שעלה לבמה והרעים בקולו: "אני כבר שומע שיש פה אנשים שמתכננים את היום שאחרי ויש לנו כבר יותר מועמדים מחברי כנסת. תרגעו, תרגעו לא תצמח לכם רבע טובה מההתנהגות שלכם כי לכל אחד מהנוכחים כאן יש שליטה בדיביזיות הרבה יותר גדולות משלכם".
אריק חדד, ראש מועצת קרית עקרון, הצטרף לאיום של שירי: "אנחנו נתחשבן עם כל אלה שלא עזרו, אחרי הבחירות. באיזשהו שלב יהיה פריימריז והם יצטרכו שנביא להם אנשים - ואז נראה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רויטרס
ממשיך להאמין. ברק
צילום רויטרס
צילום: מתוך אתר הכנסת
"מפלגה של חתרנים". שירי
צילום: מתוך אתר הכנסת
מומלצים