שתף קטע נבחר

יוסף נהרג במנהרה: "האחראי לטרגדיה צריך לשלם מחיר"

קרוביו של יוסף קילינסקי (74) מקריית אתא, שמצא את מותו ברכבו בהצפת מנהרה בחיפה, מבקשים לחקור את האסון. האלמנה ירדנה: "טרגדיה נוראית"

 

יוסף קילינסקי (באדיבות המשפחה) (באדיבות המשפחה)
יוסף קילינסקי(באדיבות המשפחה)

יוסף קילינסקי מקריית אתא, גמלאי של חברת אגד, יצא הבוקר (יום ג') במכוניתו למועדון גמלאים בחיפה אך לא הצליח לשרוד את ההצפה במנהרה ברחוב חלוצי התעשייה בעיר. קילינסקי, בן 74 במותו, נמצא מחוסר הכרה במנהרה. הוא אותר כשבגדיו רטובים וסבל מהיפותרמיה. בבית החולים רמב"ם ציינו כי לא ניתן לקבוע בוודאות אם מותו של האיש נגרם מטביעה או מהקור.

 

ירדנה, אלמנתו של יוסף, הביעה תרעומת בעקבות המקרה. "זו טרגדיה נוראית, יוסף היה איש נהדר, אני מקווה שזה ייחקר ומי שאחראי לטרגדיה הזאת צריך לשלם את המחיר". קילינסקי הותיר אחריו אישה, שלוש בנות וחמישה נכדים.

 

קילינסקי נהג להגיע בכל בוקר למועדון הגמלאים בצומת הצריף בשכונת קריית חיים, היה פותח את המועדון ומקבל את חבריו בכוס שתייה חמה.

 

האלמנה ירדנה אמר עוד: "הוא היה איש משכמו ומעלה עם לב רחב ונדיב, תמיד דאג למשפחתו וחבריו. היה פעיל במועדון הגמלאים ועשה זאת מתוך רצון ואהבה גדולה. אדם צנוע ונעים הליכות. מותו הוא טרגדיה שקשה לעכל ולקבל. יהי זכרו ברוך".

שכניו של קילינסקי סיפרו כי הוא היה אדם טוב, ישר ואהוב על שכניו. "הוא גר פה קרוב ל-30 שנה בדירה שבה גרו הוריו לפניו", אמר אחד השכנים.

 

המשטרה העבירה את גופת המנוח לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר כדי לברר את סיבת המוות. במקביל תבחן המשטרה אם לפתוח בחקירה.

 

בעקבות המקרה גלגלו הכבאות והמשטרה את האחריות זו על זו. במשטרה טענו כי הכבאים לא הזמינו צוללן למקום שבו מצא המנוח את מותו, ואילו בשירותי הכבאות טענו מנגד כי מי שהיה אמור לבדוק את הרכב הוא צוללן של המשטרה. הכבאים שהוזעקו לחלץ אישה ממכונית אחרת טענו עוד כי לא מצאו את הנהג בגלל המים העכורים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות המשפחה
יוסף קילינסקי
באדיבות המשפחה
מומלצים