שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מירי אלוני: "אני הכנסתי את חצאית המיני לצה"ל"

  למה דפנה ארמוני הזילה דמעה כשראתה את בתה על הבמה, מה גרם לרבקה זוהר לחזור לשיר את "מה אברך", ואיך הגיבה מירי אלוני כשנשאלה על הטרדות מיניות בשירות הצבאי שלה? כוכבות העבר של הלהקות הצבאיות הגיעו לערב מחווה לשירי הלהקות שהעלו תלמידי בית הספר למשחק של יורם לוינשטיין - וסיפרו אנקדוטות משלהן על הימים ההם. ככה זה נראה, דקה אחר דקה, עם כל הלה לה ל-ה-ק-ה

   

  מירי אלוני, רבקה זוהר, דורית ראובני ודפנה ארמוני - ארבע זמרות מיתולוגיות שהחלו את דרכן כסולניות בלהקות הצבאיות, התאספו השבוע כדי לצפות בערב מחווה לשירי הלהקות הצבאיות, כולל כל נכסי צאן הברזל שביצעו הזמרות בעת שירותן. על הבמה - תלמידי שנה ג' בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, בליווי תזמורת חיה, שרים את "מה אברך", "בשמלה אדומה", "אילו ציפורים", "ישנן בנות", "שלווה" ו"היי הג'יפ" - כל זאת לצד כוריאוגרפיה ומערכונים על ההווי הצבאי.

   

  "לא רציתי לשיר את 'מה אברך' במשך תקופה", סיפרה רבקה זוהר, "עד שפגשתי אדם ברחוב שאמר לי, 'את יודעת, אני שכלתי בן, והשיר שהכי מנחם אותי הוא 'מה אברך', ואז אמרתי לעצמי שאני לא עולה על שום בריקדה ואני שרה את השיר הזה שוב".

   

  על הבמה הופיעה תלמידת הסטודיו, השחקנית והזמרת עמית פרקש, שביצעה את 'אליפלט', אותו שרה במקור תרצה אתר, והתחברה אליו מהמקום של האובדן האישי שלה: "אי אפשר להתכחש לזה שזה גורם לי לחשוב על אח שלי. הוא נהרג לפני 10 שנים, אבל מאז נהרגו כל כך הרבה חיילים. אם אנשים מתרגשים מזה שאני שרה את 'אליפלט' - עשיתי את שלי", היא אומרת.

   

  גם אלה ארמוני, בתה של דפנה ארמוני, איתגרה את עצמה ועלתה לשיר את הסולו של אמה - "בתוך", וגרמה לה לדמוע מהתרגשות.

   

  ומירי אלוני הפתיעה בגילוי: "אני הכנסתי את חצאית המיני לצה"ל. כל הבנות של הלהקה קיצרו אחריי, וכולן הלכו עם קו האופנה שלי".

   

  אז איך הגיבו הכוכבות הגדולות של אז לחידושים של הדור הצעיר? למה רבקה זוהר חזרה לשיר את מה אברך? ומה יש למירי אלוני לומר על תופעת ההטרדות המיניות בצבא? צפו בקטעים מערב הבכורה.

   

  ערב מחווה ללהקות הצבאיות בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, מדי יום בין התאריכים 21.12-1.1

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים