שתף קטע נבחר

נר ראשון של חנוכה עם הצנחנים: "אנחנו כמו המכבים"

שמונה ימים - שמונה נרות: הצטרפו להדלקת נרות חגיגית, והיום מדליקים את הנר הראשון גדוד 890 של הצנחנים בקריית ארבע - חברון: "בתור לוחמים בחטיבת הצנחנים, מעשי הגבורה של המכבים נותנים לנו השראה ומוטיבציה להגן פה על התושבים"

 

 

בואו ליהנות מהאור של חנוכה: מדי יום נעביר כאן הדלקת נרות חגיגית, ובהדלקת הנר הראשון מכובדים חיילי גדוד 890 של הצחנים, שיבלו את החג בגזרה שלהם, בקריית ארבע - חברון.

 

כל מה שרציתם לדעת על חנוכה - בעמוד המיוחד שלנו. היכנסו

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

"המאבק שלהם כמעטים מול רבים, זה בעצם מה שצה"ל היום", אומר סמ"ל גיא חליבה ל-. "אנחנו צבא קטן, אבל מייצגים את העם שלנו ואת המדינה שלנו מול כל כך הרבה מדינות בעולם".

 

 (צילום: אורות) (צילום: אורות)
(צילום: אורות)

 

גם רס"פ אליאב איבגי שואב השראה: "בתור לוחמים בחטיבת הצנחנים, מעשי הגבורה של המכבים נותנים לנו השראה ומוטיבציה להגן פה על התושבים", אומר - וחברו מוסיף כי "אמנם אני לא בבית בנר ראשון, אבל זה לא נורא, כי היו ימים שכן הייתי בבית בנר ראשון - ומישהו אחר היה בתפקיד הזה. עכשיו תורי, ויהיה יום שבו אני אהיה בבית, וזה יהיה תורו של מישהו אחר. הכל למען העם, למען המדינה, למען ההורים שיושבים עכשיו בבית ויכולים להיות רגועים".

 

ynet ו"אורות - טלוויזיה יהודית" מזמינים אתכם להוסיף מעט אור, ולהשתתף בטקס הדלקת נר ראשון של חנוכה. אם אתם רוצים להדליק חנוכייה משלכם - אתם יכולים להדפיס כאן את הקובץ המיוחד עם כל הברכות, ההלכות והמנהגים.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים