שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "הכוכב הבא": סטטיק ובן אל מרימים

  הליהוק של סטטיק ובן אל נראה תחילה כמו החנפה לא יצירתית לקהל הצעיר, אבל שמחת החיים של השניים עוררה את פרק פתיחת העונה של"הכוכב הבא". חייבים להודות שאנחנו הצופים, וגם השופטים, זקוקים לרענון הזה - במיוחד אסף אמדורסקי שנראה עייף מתמיד

  יש למישהו כובע להשאיל לי? אני חשה צורך ללעוס דבר-מה. אני מודה שהליהוק של סטטיק ובן-אל נשמעת כמו המקבילה לקיצור קיבה של תוכניות ריאליטי שירה, כמו ניסיון לסלול את הדרך הכי מהירה אל לבם של הצופים הפעוטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון". על הנייר זה באמת ככה. סליחה, מי בכלל ידע מי הם לפני שנה? בן אל אפילו לא התקבל בזמנו ל"כוכב נולד". ועכשיו, חמש דקות אחרי שהוא וסטטיק הוציאו כמה שירים, הם כבר מחליטים מי ייצג אותנו באירוויזיון? מה השלב הבא? אמא של חיים?  

   

   

  אבל האמת היא שעם כל הרצון לקטול את סטטיק ובן-אל, הם היו הדבר הכי חמוד שקרה הערב לפאנל השופטים של התוכנית הזאת עם השם הארוך מידי. והאמת היא ש"הכוכב הבא לאירוויזיון" כבר התמסרה לסוגת הבידור שחשיפת כישרון שירה לא נמצא גבוה בסדר העדיפויות שלה. ולחבילה הזאת סטטיק ובן-אל מתאימים בהחלט. אין להם תובנות נבונות במיוחד מבחינה מוזיקלית וכמעט כל דבר עם דופק שעלה לבמה זכה מהם לחותמת "זה מה שאנחנו מחפשים".

   

  אבל סטטיק דיבר אנגלית שייקספירית ובן-אל אחראי לביצוע הכי טוב ששמעתי הערב - זה שבו הוא מחקה את אבא שימי תבורי. ויחד הם היו משעשעים בלי להעיק. לעומתם קרן פלס והראל סקעת נראו לכודים בשבלונה עייפה משהו, ואל תתחילו אפילו לדבר איתי על אסף אמדורסקי. 

   

  טוב, אז אני אתחיל. ממש בקצה השני של שולחן השופטים, יושב אסף אמדורסקי על תקן השופט משבית השמחות (יש אחד כזה בכל פאנל, ובקרוב יהיה אחד כזה גם בכל ועדת הפלות), ונראה כמו גלולת שינה שלקחה גלולת שינה. אחרי רמי פורטיס ומוקי, הוא כבר לא יחשב להברקת ליהוק בנישת היוצר האיכותי שהגיע כדי לרפד את המשכנתא.

   

  ביקורות טלוויזיה נוספות:

  "נשק קטלני": מישהו עשה פה עבודה טובה

  "האח הגדול 8": הורסים את הבית, וטוב שכך   

  "איכילוב": טלוויזיה מקצועית ישר לווריד

   

  אני יודעת לקרוא שפת גוף ואני מבינה שהוא לא באמת מעוניין בפרק הזה ברזומה שלו, אבל כדי לא להישאר מאחור הוא יצטרך לייצר הרבה יותר תנועה באגף ההוא של השולחן. נתחיל בזה שהוא יפסיק לצמצם עיניים מול מה שקורה על הבמה מולו כאילו הוא מנסה להימנע. בנאדם, אולי אתה פשוט לא רואה טוב, אני במקומך הייתי בודקת את זה.

   

   (צילום: רונן אקרמן) (צילום: רונן אקרמן)
  (צילום: רונן אקרמן)

  "הכוכב הבא לאירוויזיון" התחילה בתור ריאליטי שירה, התגלגלה לסוג של קדם אירוויזיון, וכרגע היא על תקן קולאז' של אנשים מוזרים שמלחיצים את אסי עזר, אמהות שהבנים שלהם מסורסים ברמת הפלצט, מתמודדים שיש להם סיפור מעניין שיחזיק בדיוק עד האודישן, מתמודדים שרותם סלע מוכנה לשלוח כל אחד מהם לאירוויזיון כבר עכשיו רק שישחררו אותה ללדת בשקט, ומקבץ של אנשים שכבר היו פעם בריאליטי שירה כלשהו - ואפילו זכו באחד - אבל זה לא הספיק כדי להתניע את הקריירה שלהם, ועכשיו הם צריכים לחזור שוב ולמכור לנו שכן, הם תמיד חלמו על האירוויזיון, בעיקר כשהם התמחו ברוקנרול.

   

  הקבוצה האחרונה מדכדכת במיוחד כי היא ממחישה את תוחלת החיים הקצרצרה של הכוכבים לשעבר, ואת עייפות החומר של הז'אנר. אבל תתעודדו, כי גם אם לא נצליח לשלוח את הנציג הנכון לתחרות השנה, תמיד נוכל להתנחם בזימון השגריר האוקראיני ובנזיפה הגונה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רונן אקרמן
  "הכוכב הבא"
  צילום: רונן אקרמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים