שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  זכויות הניהול בבית"ר עשויות לעבור לדמאיו
  בעקבות החלטת בין הדין לשלול מאלי טביב את זכויות הניהול לשנתיים, עשוי מנכ"ל הקבוצה ליטול את סמכויותיו. חן עזרא על סף סיכום. רן בן שמעון על מחאת הקהל הצפויה: "הקבוצה זקוקה לקהל שלה"

  אלי טביב עשוי להעביר את זכויות הניהול בבית"ר ירושלים למנכ"ל משה דמאיו, זאת בעקבות החלטת בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל שדחה אתמול (ד') את ערעור הבעלים ושלל ממנו את זכויות הניהול בשנתיים הבאות. 

   

  במועדון בירושלים טוענים כי בית הדין אמנם קיצר בשנה את העונש, אבל בכל מקרה מדובר בעונש כבד. טביב עצמו בוחן אפשרות לערער על העונש. אופציה נוספת היא שאם טביב ימצא רוכש, הוא ימכור את המועדון ולא יצטרך לשאת בעונש השלילה, בהנחה שיהיה מחוץ לכדורגל.

   

  אלי טביב ומשה דמאיו (צילום: עוז מועלם)
  אלי טביב ומשה דמאיו(צילום: עוז מועלם)

   

  בינתיים, חן עזרא מהפועל תל אביב מתקרב לבית"ר ולמעשה נמצא על סף סיכום. הקבוצה גם ניסתה לצרף גם את שובל גוזלן ממכבי חיפה ועדן בן בסט ממכבי

  תל אביב. במקביל לוחצים בבירה על ראשי בית"ר למנות את גיא לוזון כמחליף של רן בן שמעון, אם טביב יחליט לפטר את האחרון. טביב מעניק בשלב זה גיבוי לבן שמעון. מחר מתוכננת באימון הפגנה של ארגון לה פמיליה נגד המאמן, הבעלים והשחקנים.

   

  "הקבוצה זקוקה לקהל שלה"

  "העונה הזו יש לנו הרבה עליות וירידות", פתח בן שמעון את מסיבת העיתונאים לקראת המפגש מול הפועל חיפה והוסיף, "היו לנו משחקים מצוינים גם. זו קבוצה טובה ששיחקה כמה משחקים טובים ולא ההפך, ואפשר יהיה להרים את הקבוצה לקראת הפועל חיפה. צריכים לבוא לטדי ולגלות גם יכולת טובה יותר וגם לנצח.

   

  בניגוד למשחק בסיבוב הראשון אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה וחזקה, אולי לא כולם רואים את זה, אבל כך אנחנו מרגישים. אני מאמין שהקבוצה הזו תיתן עוד הרבה מאוד גולים. כדי להידבק למקומות הגבוהים צריך ליצור המשכיות, וזה מה שאנחנו מנסים לעשות".

   

  רן בן שמעון ודוד קלטינס במסיבת העיתונאים (צילום: דוד בן שימול)
  רן בן שמעון ודוד קלטינס במסיבת העיתונאים(צילום: דוד בן שימול)

   

  בן שמעון התייחס גם למחאה הקהל הצפויה בשבת: "הקהל זה הנכס הגדול ביותר למועדון, הקהל זה דבר חשוב מאוד ובכל קהל יש כאלה וכאלה, ובתקופה הזו הקבוצה זקוקה לקהל שלה. השחקנים מקבלים המון אנרגיות מהקהל, הקהל הזה יודע לתמוך בנו".

   

  גם דוד קלטינס התייחס לסוגיית הקהל: "גם נגד אשקלון אמרו שחלק תמך או לא, אבל אני יודע שהרבה אוהדים לא הצליחו להיכנס בכלל. יש חלק שמעבירים ביקורת, וזה ברור לגמרי כי אנחנו לא משחקים כמו שהם מצפים, אבל אנחנו מעריכים את כל הקהל ורוצים שהם יבואו ויתמכו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "זכויות הניהול בבית"ר עשויות לעבור לדמאיו"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים