שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בקשה לבית משפט בבריטניה: לעצור את ח"כ שטרן בגין פשעי מלחמה
  ארגון ערבי לזכויות אדם פנה למטה ללוחמה בטרור הבריטי בבקשה להוציא צו מעצר לשטרן בשל "אחריות לפשעים שביצעו כוחות צה"ל". שטרן שוהה בלונדון במסגרת מסע הסברה בקמפוסים. משרד החוץ: "בטוחים שהבריטים לא יפלו בפח"

   

  ח"כ שטרן בלונדון. התבקש לשמור על פרופיל נמוך ()
  ח"כ שטרן בלונדון. התבקש לשמור על פרופיל נמוך

  ארגון ערבי-בריטי הגיש בקשה לבית המשפט לעצור את ח"כ (אלוף במיל) אלעזר שטרן (יש עתיד), שנמצא באנגליה במסגרת משלחת הסברה נגד ה-BDS באוניברסיטאות מובילות בלונדון. על-פי הדיווחים מלונדון, מדובר בארגון ערבי לזכויות אדם בבריטניה, שפנה למטה ללוחמה בטרור הבריטי בבקשה להוציא צו מעצר פרטי לח"כ שטרן בשל "אחריות לפשעים שביצעו כוחות צה"ל".

   

  הארגון הוסיף כי האלוף שטרן השתתף במהלך שנותיו בצה"ל בפעולות שבמהלכן בוצעו פשעי מלחמה, ובין היתר הזכיר את מלחמת לבנון הראשונה, בדגש על אירועי סברה ושתילה, אז כיהן ח"כ שטרן כקצין בכיר בחטיבת הצנחנים.  

  ח"כ שטרן עם משלחת צעירי יש עתיד ()
  ח"כ שטרן עם משלחת צעירי יש עתיד

  הדיווח הועבר לשגרירות ישראל בבריטניה, ללשכת יו"ר הכנסת ולקצין הכנסת - שהעביר את המידע למשרד החוץ. זה תדרך את ח"כ שטרן כיצד לנהוג והמליץ לו לשמור על פרופיל נמוך ולא להתראיין בתקשורת. מחר יחזור שטרן לישראל. 

   

  דובר משרד החוץ עמנואל נחשון מסר בתגובה: "ישראל מצרה על הניסיון לעשות שימוש ציני במערכת המשפט הבריטית למטרות פוליטיות אנטי-ישראליות . אנו סמוכים ובטוחים שהשלטונות הבריטיים לא ייפלו בפח".

    

  המשלחת של צעירי יש עתיד, בראשות ח"כ אלעזר שטרן, יצאה בתחילת השבוע ללונדון כדי לקדם פעילות הסברה בקרב סטודנטים בקמפוסים מובילים באנגליה, בהם אוקספורד וקיימברידג'. המשלחת נפגשה עם סטודנטים, חברי פרלמנט, נציגי הקהילה היהודית, סטודנטים ומובילי דעת קהל.

   

  "אני גאה לנסוע בראש המשלחת של צעירי יש עתיד למסע הסברה בקמפוסים בבריטניה, ולייצג את ישראל מול הדה-לגיטימציה נגדנו בעולם", אמר ח"כ שטרן לפני היציאה ללונדון. "המאבק על התודעה בעולם הוא אתגר קשה למדינת ישראל וחשוב לעתידנו כאן בארץ. לכן אנו ביש עתיד לקחנו על עצמנו לנהל את המאבק הצודק של ישראל בעולם, ולהציב בפני הסטודנטים ברחבי אירופה את כל האמת על ישראל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים