שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  המורה שחשוד כי תקף מינית עומת עם תלמידתו לשעבר
  גל סהר, המורה למוזיקה שנחשד בביצוע עבירות מין בלפחות שתי תלמידות בבית ספר בכרמיאל, עומת במשך 3 שעות עם אחת המתלוננות נגדו. מקורביה: "הוא הפסיק לשקר שלא קרה כלום"

   

   

  גל סהר בדיון בהארכת מעצרו    (צילום: שמיר אלבז)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בתחנת המשטרה בכרמיאל נערך אתמול אחר הצהריים (ו') עימות בין צעירה תושבת העיר לבין גל סהר (45), המורה למוזיקה, שלדבריה תקף אותה מינית בעת שהייתה תלמידתו. העימות החל סמוך לשעה 15:00 ונמשך כשלוש שעות.

   

  סהר נעצר באמצע השבוע בחשד שקיים בשנים האחרונות יחסי מין עם שתי תלמידות בבית ספר בכרמיאל, והוא מכחיש את המיוחס לו. יחד עם זאת, אישר סניגורו כי ייתכן שחצה "גבולות מוסריים".

   

  גם בעימות, טוענים מקורביה של המתלוננת, כבר לא הייתה הכחשה חד משמעית. "החשוד לא המשיך עם שקריו שלא קרה דבר", אמרו. "בסופו של דבר, הנפגעת בטוחה שהאמת כולה תצא לאור".

   

  גל סהר. מקורבי המתלוננת: "היא בטוחה שהאמת תצא לאור"
  גל סהר. מקורבי המתלוננת: "היא בטוחה שהאמת תצא לאור"

  עורכת הדין ד"ר דנה פוגץ' מהקריה האקדמית אונו ועו"ד ענבר קידר ברוך אמרו אתמול כי הצעירה הסכימה להתעמת עם הפוגע בה, "מתוך הבנה שעימות כזה יקדם את ההליכים בתיק, כחלק מרצונה שהפוגע יקח אחריות על מעשיו ויתן את הדין המלא על הפגיעות הקשות שפגע".

   

  לסהר, בן 45 מקיבוץ כפר מסריק, מיוחסות עבירות של מעשי סדום בכוח, מעשים מגונים בקטינה, ניצול קטינה ועוד. השבוע התירה שופטת בית המשפט המחוזי בחיפה אספרנצה אלון לפרסם את שמו והאריכה את מעצרו בארבעה ימים.

   

  "המתלוננת שמרה עם המורה על קשר חברי שנים אחרי תום לימודיה"

  סנגורו של סהר, עו"ד אביעד רייפר, ציין אתמול כי ככל הידוע להם יש כעת מתלוננת יחידה. "כפי שאמרנו מתחילת חקירת מרשי, הוא שיתף פעולה עם חוקריו וחזר על גרסתו המלאה והמפורטת אף בפני המתלוננת", אמר והבהיר: "מרשי מעולם לא טען שלא היה דבר. הוא אישר מרגע החקירה הראשון, שבהתנהלותו אל מול המתלוננת, ויחד עם המתלוננת חצה גבולות, אך הגבולות אותם חצה הם גבולות מוסריים ולא גבולות פליליים. לטענתו הוא ודאי לא אנס את המתלוננת ולא עשה בה מעשה מיני שיש בו כדי חציית הוראות חוק העונשין בתחום עבירות המין".

   

  עו"ד רייפר הוסיף כי סהר לא ניצל את המתלוננת ולא עשה בה כל מעשה "תוך ניצול מעמדו כמורה", היות שבמסגרת שבה לימד, מחוץ לבית הספר ובאווירה נינוחה וחברית כלפי כל התלמידים, "לא היה מעמד של 'מורה סמכותי2", ובעל כוח שררה, אלא מורה-חבר, באווירה שונה מאוד ממסגרת החינוך הבית ספרית.

   

  "בעימות מרשי לא חזר בו מגרסתו ואף הטיח במתלוננת את האמת ודרש בתוקף אמת וצדק. לטענתו, אותה הטיח גם במתלוננת, אם היה מנצלה ופוגעה בה, סביר שלא הייתה שומרת איתו על קשר חברי טהור, מרצונה וביוזמתה, גם שנים אחרי שסיימה את לימודיה ומשיכה בחייה השגרתיים. מרשי מאמין שככל שהחקירה תתקדם, כך הצדק יצא לאור".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "המורה שחשוד כי תקף מינית עומת עם תלמידתו לשעבר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים