שתף קטע נבחר

ירי ורימונים על בתים בלילות של פחד בקלנסווה

בחמישי בלילה נעצרה מכונית ומתוכה יצא רעול פנים והשליך רימון לעבר בית בקלנסווה. לאחר השלכת הרימון, אדם שיצא במושב האחורי ירה לעבר הבית. למחרת שוב הושלך רימון, הפעם לעבר בית אחר. לא היו נפגעים בשני האירועים

 

ירי ורימונים ללא הפסקה: תושבי קלנסווה שואלים את עצמם אם גם הלילה הקרוב יעבור עם אירוע פלילי חמור כשבשלושת הימים האחרונים נרשמו שתי תקריות שהפחידו את התושבים.

 

האירוע הראשון התרחש ביום חמישי בשעות הלילה ותועד במצלמת אבטחה. בסרטון ניתן לראות מכונית שמגיעה ומתוכה יוצא גבר שמשליך רימון לעבר בית. לאחר שהשליך את הרימון, שב האיש לרכב ומהמושב האחורי ניתן להבחין באדם נוסף שהחל לירות באקדח לעבר הבית.

רגע השלכת הרימון ()
רגע השלכת הרימון

נזק למכונית בעקבות הרימון שהושלך ()
נזק למכונית בעקבות הרימון שהושלך

האירוע הסתיים ללא נפגעים, אך נגרם נזק לבית. 24 שעות מאוחר יותר ושוב אירע מקרה דומה, הפעם בבית אחר בעיר, כשאלמונים השליכו רימון לעבר בית וגם ירו עליו.

 

"מזל שהמקרה לא הסתיים באסון", אמר תושב השכונה שבה התרחש האירוע הראשון. באותו לילה הילדים שלי לא ישנו מרוב פחד. כולם ישנו בחדר אחד וכל הלילה ניסיתי להרגיע אותם. לא יודע עד מתי התופעה הזאת תישאר בחברה הערבית. למרות כל המאבקים וההפגנות נגד הפשיעה, אין תוצאות".

 

סעיד, תושב קלנסווה, הוסיף: "הגיע הזמן שיהיה מאבק מקצועי באלימות. אלה שני אירועים שהפחידו אותנו מאוד. אם נשתוק, הפושעים ימשיכו לירות בלי הפסקה". כוחות משטרה גדולים מתחנת קדמה חוקרים את שני האירועים ומחפשים אחר חשודים שעדיין לא נעצרו במעורבות בשני האירועים.


פורסם לראשונה 04/03/2017 22:20

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השלכת רימון לבית בקלנסווה
מומלצים