שתף קטע נבחר

פרץ על דיל כבל-יחימוביץ: "תאונה קשה"

חבר הכנסת שמתמודד על ראשות המפלגה התייחס בראיון לאולפן ynet לחשיפת הדיל בין כבל ויחימוביץ', ואמר כי "יש פה תאונה מאוד מאוד קשה, אך יש להנמיך את גובה הלהבות". לדבריו, "גם ליחימוביץ' וגם לכבל יש מקום במערכה הפוליטית המרכזית שננהל מול נתניהו"

 

 

ח"כ עמיר פרץ, שמתמודד על ראשות מפלגת העבודה, התראיין הבוקר (א') לאולפן ynet והתייחס להסכם שיתוף הפעולה שנחשף בין חברי הכנסת איתן כבל ושלי יחימוביץ' בבחירות לראשות ההסתדרות ולהקלטות שבהן נשמע כבל מקלל. "דילים פוליטיים הם דבר ראוי", אמר פרץ שהוסיף כי זה הרגע להרפות. "הייתה שריפה גדולה", אמר שר הביטחון לשעבר, "בוא נעשה הכול כדי להנמיך את הלהבות".

 

כשנשאל אם נגרם נזק למפלגת העבודה, השיב יו"ר המפלגה לשעבר: "בלי ספק, בוודאי, מדובר בבכירים במפלגת העבודה והנזק הוא נזק, אבל מפלגת העבודה חזקה, היא מסוגלת להתמודד ואנחנו נשקם את המפגעים". לדבריו, "יש פה תאונה מאוד מאוד קשה, ודאי הציבור רואה, שומע ושופט".

 

פרץ אמר עוד: "אני חושב שגם ליחימוביץ' וגם לכבל יש מקום במערכה הפוליטית המרכזית שננהל מול נתניהו אחרי שנסיים את המערכה על ההסתדרות. אין לי ספק שאבי ניסנקורן הולך לנצח בהסתדרות, אני חושב שמדובר במנהיג שצמח אט אט".

 

 

לדבריו, "כולנו עשינו טעויות אישיות, כולנו היינו בנקודות משבר, כולנו נקלענו לסיטואציות שלעיתים יוצאות משליטה. אני באופן אישי גאה במאבקים האידיאולוגיים שלי וגם אני הייתי מוותר על חלק מהמאבקים הפרסונליים שלי, אבל מה שחשוב עכשיו זה לשמור על היכולת שלי לאחד בין כל הקבוצות".

 

חבר הכנסת נשאל גם על הטענות כי פקד חברים למפלגה באופן פיקטיבי. "אני לא מכיר טענות כאלה", השיב פרץ, "כשבן אדם מוביל ומתחזק אז מטבע הדברים יש כל מיני טענות שעולות. אני אגיד לך רק משפט אחד, אני מתכוון לנצח ולהישאר בן אדם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים