שתף קטע נבחר

בת 11 הותקפה בבני ברק: "לא צנועה"

אמה של הילדה סיפרה כי כששבה מפעולה ב"בני עקיבא" עם חברות, אחד המתפללים זרק לעברן כוס חרסינה שפגעה בפניה. החברות סיפרו כי בעבר כבר איים עליהן. החשוד במעשה נעצר

 

הותקפה ברחוב ()
הותקפה ברחוב

ילדה בת 11 מבני ברק הותקפה אמש (שבת) כששבה מפעולה של "בני עקיבא". על פי החשד, אחד התושבים השליך עליה כוס חרסינה ופצע אותה בפניה. חברותיה סיפרו כי כבר איים עליהן בעבר. החשוד במעשה נעצר, והוא נלקח לחקירה במרחב דן בחשד לתקיפת קטינה וגרימת חבלה ממשית.

 

אמה של הילדה סיפרה כי בתה לא נוהגת ללכת ל"בני עקיבא", אך אמש "הלכה עם חברות לפעולה לראות איך זה". היא סיפרה כי פגשה חברות מבית הספר "נועם - מוהליבר", שבמבנה שבו הוא פועל נמצאת גם ישיבה בשם "מרדכי הצדיק". האם סיפרה כי בתה "דיברה עם חברות ואז אחד המתפללים, בחור חרדי, ביקש מהן לעלות למעלה במדרגות, כי זה מפריע להם והן באמת עלו למעלה והמשיכו לדבר. פתאום הוא חזר לשם, וזרק עליה ועל חברות שלה כוס חרסינה. זה פגע לידה אבל עף רסיס לפנים שלה וחתך לה את הלחי".

 

האם הוסיפה כי "החברות אמרו שהוא כבר איים עליהן בעבר ואמר להן 'שיקסע', שהן מתלבשות לא צנוע ולא כמו שצריך. הבת שלי לא מכירה אותו, היא עדיין בטראומה מהחוויה הזאת בבני עקיבא".

 

האם הגישה תלונה במרחב דן במשטרה, שם כאמור עצרו את החשוד במעשה. "עדן עדיין כאובה", אמרה האם. "היא כבר לא תלך לפעולה בגלל הטראומה, אבל אם היא תרצה בעתיד כמובן שלא אתנגד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים