שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חשד: נהגי סופרבוס עבדו תחת השפעת סמים
  שבעה נהגי חברת האוטובוסים סופרבוס נחשדים כי רכשו סמים ממתדלק במתחם החברה, השתמשו בהם והסיעו נוסעים לבית שמש וירושלים בעודם תחת השפעה. מעצרם הוארך בימים האחרונים. סופרבוס: מגנים כל עבירה על החוק ונפעל מיידית וביד קשה

  בית משפט השלום בירושלים התיר היום לפרסם פרשה חמורה שבמרכזה חשד כי נהגי אוטובוס באזור ירושלים סחרו בסמים, ואף נהגו והסיעו נוסעים תחת השפעתם. במסגרת הפרשה נחקרו 10 חשודים, בהם שבעה נהגי אוטובוס שמעצרם הוארך בימים האחרונים. היום שחרר בית המשפט למעצר בית בתנאים מגבילים ארבעה מהחשודים.

   

  חשד: הנהגים עבדו תחת השפעת סמים
  חשד: הנהגים עבדו תחת השפעת סמים

   

  החקירה החלה בעקבות מידע לפיו מתדלק במתחם חברת האוטובוסים באזור בית שמש סוחר בסמים, ומספקם לכל דורש, כולל נהגי אוטובוסים. אלה, כך על

  פי החשד, אף נהגו והסיעו נוסעים כשהם תחת השפעת הסמים שרכשו מהמתדלק. במשטרה מאשרים כי חוקריה פעלו באופן סמוי במהלך השבועות האחרונים, בין היתר במסוף חברת האוטובוסים באזור בית שמש. במהלך החקירה הסמויה אספו ראיות שביססו תשתית ראייתית, שהובילה למעצרם של 10 חשודים.

   

  על-פי המשטרה, מהחקירה עולה כי המתדלק, עובד במתחם האוטובוסים אשר מתגורר בדרום הארץ, נהג לספק את הסמים לחשודים, תושבי מזרח ירושלים. בין החשודים, כאמור, נהגי האוטובוסים, שמחקירתם עלה כי חלקם השתמשו בסמים גם זמן קצר לפני עלייתם לאוטובוס, ונסיעתם עם נוסעים בקווי אוטובוס באזור בית שמש וירושלים.

   

  היום הובאו בפני בית המשפט החשוד בסחר נגדו הוגשה הצהרת תובע. בנוסף הובאו ארבעה חשודים לדיון בעניינם. במשטרה ציינו כי הודות לפעילותה נחשפה פעילות מסכנת חיים שנמשכה לאורך חודשים רבים. עוד נמסר כי "נהגי אוטובוס שהסיעו עשרות נוסעים מדי יום כשהם נוהגים תחת השפעת סמים, מהווים איום ממשי לחייהם של אותם. אזרחים תמימים ששמים מבטחם בנהגים".

   

  מסופרבוס נמסר בתגובה כי "הנחשדים בעבירות הסחר בסמים נמנים עם עובדי חברת הדלק דור אלון והסחר התבצע בתחנת הדלק עצמה. אנו מגנים כל עבירה על החוק ושימוש בסמים בשעות העבודה בפרט שבה. החברה תפעל מיידית וביד קשה כנגד כל נהג שפעל בניגוד לחוק ותפסיק את עבודתם של כל החשודים עד לסיום חקירת המשטרה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חשד: נהגי סופרבוס עבדו תחת השפעת סמים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים